Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

luly3
10. nov 2012

@asimon hej biela a strieborná nie je to isté 🙂 biela je asi krajšia aspoň podľa mňa a niekde tu dozadu jedna kočka
dávala biely WK a strieborný WK vedľa seba skús si prelustrovať a nájsť 🙂

kajakaja77
10. nov 2012

@asimon Ahoj wk je : čierny, modrý, biely, kaki, a červený.....a ešte strieborný

kilian
10. nov 2012

@kajakaja77 zabudla si na purple😉

kajakaja77
10. nov 2012

@kilian Jeeemine.... No vidíš..... Zabudla som.... 😉 🙂

ikarkulka
10. nov 2012

@asimon Bílou mám v albu 😉

asimon
10. nov 2012

@ikarkulka asi vyhral biely WK u mna 😉

mycats
10. nov 2012

@asimon biely je podla mna naj 🙂

veronica30
10. nov 2012

neviete mi poradit kde kupim textilie pink na stokke xplory??na slovensku uz neni dostupne ☹ neviete kde sa to da este kupit??

ustrachana
10. nov 2012

baby dnes som bola mrknut nove modely a som rada, ze som opat zvolila Xplory

martiiina282
10. nov 2012

@aksniteb a za koľko ju chceš predať

milankovazuzana
10. nov 2012

@ustrachana moja reč, mojaaa

mycats
10. nov 2012

@ustrachana 🙂))

ikarkulka
10. nov 2012

@veronica30 leda někde na bazarech atd.

veronica30
10. nov 2012

@ikarkulka no uz som aj tam hladala:(nikde neni

ajdije
10. nov 2012

@zonjushe aj moj drobec ma teraz pol roka a tiez sa mi v tom stokke fusaku skoro stratil 🙂 tak som kupila tento baba bing je od 6 - 12 mesiacov je fakt skvely do autosedacky aj do stokkeho 😉 http://www.hej.sk/fusak-bababing-zimni-fusak/

junkfoood
11. nov 2012

baby, ake mate skusenosti so stolickou tripp trapp?

aksniteb
11. nov 2012

@martiiina282 ahoj, predavam za 49 eur, ale uz si ju rezervovala jedna maminka.

vevika
11. nov 2012

@junkfoood ja som ju nedavno kupila a jedina chyba, ktoru ma, ze je len jedna a ja mam tri deti - biju sa kto na nej bude sediet 😀 Podla mna je fantasticka! 🙂

junkfoood
11. nov 2012

@vevika a neni vam nizka k jedalenskemu stolu? lebo nas stol ma 75cm a stolicka na vysku 78cm..

ikarkulka
11. nov 2012

@junkfoood Židlička se dá přece nastavit 😉
My jsme s ní teda max. spokojení, a Eliáš taky 🙂 Určitě koupíme potom druhou i pro druhé dítě. Aby se právě nehádaly @vevika 😀

vevika
11. nov 2012

@junkfoood práveže vobec nie. Ja som tiež mala trochu obavu, keď som ju videla v obchode - takisto sa mi zdala nízka, ale nie je. Dokonca aj pre najmensiu herečku (20 mesiacov) sme museli dať sedátko o jednu pozíciu nižšie, lebo už bola moc vysoko.

junkfoood
11. nov 2012

@ikarkulka @vevika presvedcili ste ma, idem na to..ked tak ufiknem nohy jedalenskemu stolu.. 😀 😀 😀

pajka7
11. nov 2012

Mozte mi prosim niektora zmerat dlzku a sirku vanicky? Ja uz ju mam zabalenu v krabici...odlozenu nad garazou....potrebujem to kvôli odpovedi na inzerat. Veeeelmi pekne dakujem za ochotu 🙂 🙂

milankovazuzana
11. nov 2012

Trošku som sa pohrabkala na Stokke v BM a ejha, zaradili do ponuky tzv. náhradné diely na Xpolry - ako madlo, šiltík, kolieska, podvozok, tak hovorím že hurááááááá, konečne, nemusíme zháňať ceny a info, či sa to dá vôbec objednať.Skvelé. 🙂

klarawerder
11. nov 2012

Jéé, to prodávají i ten kšilt samostatně? Ten bych zrovna potřebovala, protože na našem máme jakýsi škrábanec, že je ta látka skoro rozřízlá a strašně mě to irituje, že jsem byla odhodlaná kupovat kvůli tomu celou novou boudu za 1800 Kč 😀

ikarkulka
11. nov 2012

@pajka7 Stačí zítra?

Jinak hlásím, že se mi podařilo na madle vyrobit asi 5mm oděrku 😝 Skoro jsem to obrečela 😅 Ta první oděrka je vždycky nejhorší.

klarawerder
11. nov 2012

@ikarkulka Taky jsem takhle plakala, když jsem si ho poprvé škrábla...to jsem myslela, že mě snad raní mrtvice a chtěla jsem skoro kupovat nový kočár 😀 Pak jsem si uvědomila, že bych byla pěkný blázen (nehledě na to, že by mě manžel asi zastřelil 😀)...protože používáním se to holt stane...a já mám Stokkáč na ježdění, né na vystavení v obýváku (i když to by mi taky nevadilo - pořád se kochat 😀 )

pajka7
11. nov 2012

@ikarkulka samozrejme 😉 Dakujem este raz 🙂

ikarkulka
11. nov 2012

@klarawerder Takže mě chápeš 😀 Já už taky vymýšlela, kde seženu to nové madlo 😀