Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
15. nov 2012

@ikarkulka To Stokkáče nikdy nejde přehlédnout 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verousk
15. nov 2012

@ikarkulka Díky moc, black vypadá že je více světlejší oproti blue. My budeme kočárek kupovat v ČR. Je výhodný s tou autosedačkou zdarma..... Ještě bych k tomu chtěla sehnat originální deku (Black melange), ale tady v ČR to nehrozí a fusak bych chtěla spíše černý i WK.🙂

luly3
15. nov 2012

@verousk ahoj mám blue melange a kamarátka ma black melange takže som mala tu možnosť ich mať vedľa seba a porovnať: naozaj ich mosíš dať vedľa seba a poriadne na slniečku pozrieť inak ich nerozoznáš..., blue ide do modra a black do šeda 😉 no svetlejší je rozhodne blue 🙂 🙂 🙂
black melange deku si objednaj v kike vyjde ta 39,90 € 😉

vevika
15. nov 2012

@ustrachana prepac za to ocumovanie, ale musela som sa pokochat melangacikom aj modrym WK (este som ho nevidela nazivo) 😀 😀

verousk
15. nov 2012

@luly3 Super, děkuji moc;)

ustrachana
15. nov 2012

@vevika som si ani nevsimla, ze si pozerala 🙂)))))))))) v pohode 🙂))))))))

verousk
15. nov 2012

Ještě holky dotaz, používáte to prostěradlo do lůžka? nevím zda si ho mám koupit?🙂 a zda máte některá zkušenost s originál autosedačkama, rozhoduji se spíše pro izisleep, i když mě odrazuje ta hmotnost....(((

vevika
15. nov 2012

@verousk tu plachtičku na matrac by som riešila až na leto, inak je podľa mňa zbytočná. Ja som mala izisleep. Bola fajn, to polohovanie sme občas využili, ale je fakt, že je dosť ťažká, takže ja som ju využívala prevažne s podvozkom. Keby som si mala teraz kupovať, tak zoberem určite izigo.

verousk
15. nov 2012

@vevika Prave taky si říkám, teď čtu, že ta izigo má 2 odnímatelné novorozenecké vložky pro optimální komfort, což u izi sleep nepíšou že by něco podobného měla:(

vevika
15. nov 2012

@verousk izisleep ma tiež novorodeneckú vložku, ktorá sa dá nastavovať+ vyberatelné vankúšiky na lepšie fixovanie hlavičky. ona je fakt výborná, až na tú váhu. preto by som volila radšej izigo, ale keď som ja kupovala tak ešte nebola v ponuke.

maminamaja4
15. nov 2012

@teegreen Stokkačika mám,ale toho nedám do príručnej batožiny aj keď je to môj miláčik, ani bee nie, takže yoyo sa mi zda super praktická verzia.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevika
16. nov 2012

@maminamaja4 ja som prave dopozerala videa k tomu babyzen yoyo a musim povedat, ze ma fakt zaujal 🙂 Aj ked na prvy pohlad pripomina bgb bee, ale to skladanie a rozkladanie a velkost po zlozeni su super. Asi to na leto budem "musiet" kupit 😀 😀 . Mangela zo mna klepne 😀 😀

dadatal
16. nov 2012

@wewe8584 Môžem sa opýtať z akej stránky si objednala a koľko vyšiel? Ďakujem 😉

ijanka27
16. nov 2012

Baby ako to býva so SK? Každý rok sú nové?

vevika
17. nov 2012

@ijanka27 na FB stranke Stokke sa jedna baba pytala, ci budu na rok 2013 nove SK a povedali jej, ze nie 😒

ijanka27
17. nov 2012

@vevika Diky za infosku😉 Pri tych novych modeloch im asi nezvysil cas🙂

kajakaja77
17. nov 2012

@vevika
@ijanka ahoj ja som sa tiež pýtala, či budú nové SK a bolo mi povedané že hej a vyjdu 02/2013 tak som zvedavá.... 🙂

vevika
17. nov 2012

@kajakaja77 no vsak mne to bolo podozrive, ze by neboli nove SK 😀 ale teda nechapem preco napisali tej babe, ze nechystaju nove.... 😨

junkfoood
17. nov 2012

@kajakaja77 no vyborne, tesim sa..uz som sa aj ja nad touto otazkou zamyslala..

kajakaja77
17. nov 2012

@vevika tak to neviem ani ja, ale mne osobne povedali takto..... Však preto čakám aj ja.... A ešte som nekúpila..... 🙂

lenka217
17. nov 2012

Ahojte baby hladam nahradne diely na kocik Stokke Xplory konkretne plastovu pracku do ktorej sa upinaju bezpecnostne popruhy, ktora mi praskla. Neviate mi poradit kde by som to moha zohnat?

ustrachana
17. nov 2012

@lenka217 skus babymarket - predavaju nahradne diely, mozno budu vediet pomoct

ifkael
17. nov 2012

Kto objednaval scoot - prosim Vas, kolko nan mate cakat?

chantalhumenne
18. nov 2012

Ahojte 🙂
Nepredáva niekto kočík Stokke?

kajakaja77
18. nov 2012

@chantalhumenne mrkni bazár je ich tam pár..... 🙂

ikarkulka
19. nov 2012

@ijanka27
@ijanka27
@kajakaja77
Holky, ptala jsem se přímo Sian, nenapsala nic konkrétního (prý nemůže - nevím, jestli proto, že nic neví - pochybuju - nebo proto, že prostě nesmí zatím nic zveřejnit). Ale z toho, co napsala, vychází, že SK budou, jen nevím kdy a jaké 🙂

penelopa
19. nov 2012

Bab,y nepredáva niekto červený alebo fialový winter:O)).
Díky.