• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
Ďakujem.
4. jan 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana švanda, človek sa stále učí :slight_smile:
4. jan 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana , tak, tak Zuzi, uvidime cim zajtra prekvapi scoot
4. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana No moja, veľmi sa teším na konečne relevantné hodnotenie nového Stokkiho, lepšie 1x držať v ruke, ako 100x vidieť.A odkiaľ? Z BM?
4. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana Zuzi tam maju len light green to nechcem, v pre deti maju len cerveny tak sa rozhodujeme ci pojdeme do wiedne alebo do ciech :slight_smile: do rana sa rozhodneme a ideme
4. jan 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana ahááá, no tak hádam kôli praktičnosti asi melangáča, no tak či tak dobre pochoďte.
4. jan 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana tak , tak Zuzicka moja, idem pre melangaca :grinning: ved vieme, nie ? :slight_smile:)))
4. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ustrachana veru vieme, najlepšia voľba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana @ustrachana ano anoooo, porovnavacka bola, sak sme boli ako dvojicky :slight_smile: Mna ta kozuska strasne rozculuje, lebo mi este nezmokla, ani neosnezila a na rukavniku ju mam jak ovcu vybrckavenu. Vrrrr...uz som ho taky kupila ten kit, podotykam ze novy. A na strieske je tiez z jedneho boku taka brckava a z druhej strany krasne nacesana. A presne ako zuzka pise, uplne ina farbe ako jej kozuska na kite a aj material bol trochen iny.
4. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana juuuj, no som zvedava, aka bude tvoja recenzia prva :grinning: A ja by som navrhovala viedeeeeen, sak po ceste sa aj nejake handry zastavit nakupit :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima01 len neviem ci budu mat melange, v cechach ho maju to mam overene
4. jan 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 tak veru, sú iné... a Milanko skonštatoval, juuuj, si bola v živle, že si stretla Mirku-niekoho, kto je tak isto postihnutý ako ty sama... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, že sa robí ženi nič a nakoniec zahlásil-Mirka má na kite iné štepovanie striešky :grinning: :grinning: :grinning: a potom kto je postihnutý Stokke :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ustrachana moja, tak urobíte poznávací okruh-poznaj a chráň :grinning: :grinning: :grinning: asi v BP v Brne, však?
4. jan 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana ano Zuzi :slight_smile: ja som tam vcera pisala lebo nikde v BA sa mi ho nepodarilo zohnat a dnes som si tam volala ze ci ho este maju:slight_smile: mna laka vieden,ale zase ked na 100% viem, ze chcem scoota a melangac asi nema vyznam vymyslat :slight_smile:
4. jan 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana ale tak zase tam by mohli mat vacsi vyber, ci? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana asi áno, inak oni sú dobre zavedení na Stokke, tak si myslím, že môžeš smelo na istotu staviť...a z BTS to máš tiež cobydup :slight_smile:
4. jan 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana hahahaaaa, umieraaaam, rehot neskutocny :grinning: :grinning: :grinning: Ti nasi chlapi su uzasni :dizzy_face:
4. jan 2013 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 ja som najprv že pusa otvorená a potom smiech, ano, ano sú zlatí.Máš milého manželíka.Ten môj asi nikdy netušil, čo bude v 46-tke riešiť :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no uvidim baby kde skoncime a s cim sa vratime :slight_smile: uz som sa muza pytala ci neskusime inu znacku a povedal mi, ze mozeme, ale je si isty, ze sa u nas kocik nezohreje ani mesiac :grinning:DDDDDDDa nakoniec si kupime scoota :grinning:DD
4. jan 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana mne sa strasne paci, ako tam obidvaja postavali tichunko, ako my nic, my muzikanti, co my tu budeme nejaky kocik riesit. A pritom to maju tak nastudovane a v oku, ze by clovek nechapal. Hihi, ten moj tiez asi netusil, ako bude taketo veci ovladat a mat v malicku :grinning:
4. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana hlavne aby si po ceste nestretla tú češku, čo tu onehdá propagovala úžastný Firkon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ustrachana no ja som zvedava, s cim nakoniec prides domov zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 no presne si to vystihla, Miri
4. jan 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 so scootom, moj muz je pevne rozhodnuty, este by som ho nalomila na bgb bee, ale to je uplne krajny pripad alebo pripad, ze by sme mali oba :slight_smile: on ma pozna a vie, ze ten scoot by u nas skor ci neskor skoncil :slight_smile: aj ked on bol ten co u nas navrhol vymenit xplory :slight_smile:
4. jan 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak neviem ako vy, ale už 2. deň mám dolu z kočiarika muffík aj kožušku na strieške, lebo leje ako o život.Prečo nieje sneh???
4. jan 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana no, ja si pockam do zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
@milankovazuzana zuzik, u nas dnes neprsalo, alebo aspon kym sme boli vonku...ale vcera bolo veru hnusne, fuj, to sme sa boli len v maxe napapat
4. jan 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima01 no u nás už leje 2. deň :cry: :cry: :cry:
4. jan 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby ak niektorá budete predávať športový Stokke xplory,prosím ozvite sa mi. ďakujem
4. jan 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borja ja som myslela že budem predávať na jar melangáčika a necháme Orbitíka, ale akosi som si to rozmyslela, nechávame oba ešte rok :grinning: :grinning: :grinning: , ale @finda na predch. strane spomínala, že na jar predáva beige... :slight_smile:
5. jan 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kočky prosím vás-máte niektorá ten nový stokke???
5. jan 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok