Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
8. jan 2013

@ikarkulka Já taky sázím na osvědčenou MC, i u druhého mimi pořídíme MC...Ale překvapilas mně, jak maličká iZiGo je... 😲

simuska1976
8. jan 2013

@klarawerder Ďakujem za odpoved, ty si ako encyklopédia, mala b si robiť kocikovu poradkynu 🙂 🙂 🙂 Uz som v podstate na 99,9% rozhodnuta pre Xplory, potrebujem si už len vybrat farbu, neviem sa absolútne rozhodnúť. A veľmi pekne ďakujem za odpoved 🙂

emmushka
8. jan 2013

@klarawerder
@kilian
@ikarkulka
Diky baby, dnes po robote si tu Saharu jednoducho "budem musiet" ist omrknut 😀 Ked som taha hin z Chameleona myslim, ze Saharu kupim rovno na supu zrejme 😀
Ja som si myslela, ze tam je rozdiel len vo farbe. A este otazocka: co je V&R limitka? Resp. ktora to je? Ja som vo svete kocikov uplne ze za pannu 😒

ikarkulka
8. jan 2013

@emmushka Viktor & Rolf. Mně osobně se nelíbí, je to takový vojensky šedý Cam s logem a okýnkem v boudě
http://www.google.cz/search?hl=cs&tbo=d&site=we...

emmushka
8. jan 2013

@ikarkulka Tak ten sa mi teda tiez nepaci....to ta Sahara mi pride 100x krajsia a prijemnejsia pre miminko 😉

ikarkulka
8. jan 2013

@emmushka Pardon za ten dlouhý odkaz, přidávala jsem to z mobilu 🙂

ikarkulka
8. jan 2013

@junkfoood Tak pak dej vědět 🙂
Eliáš byl v MC cca do roka, už mu dost čouhaly nohy. Ale on je narozený v srpnu, takže kolem toho roka jezdil oblečený nalehko a krásně se tam ještě vešel. Do větší sedačky jsme ho dali proto, že už ho to ve vajíčku nebavilo, neviděl a v autě se vztekal.
Teď druhé miminko čekám v únoru a představa, že ještě za rok, v zimě, ho budu v té IziGo vozit, se mi nezdá. V kombinéze a ještě třeba ve fusaku.
No přeju ti, aby se ti tam vešel co nejdýl, abyste nemuseli kupovat jinou. Třeba překvapí. Já ale radši teda vsadím na osvědčenou jistotu.

ikarkulka
8. jan 2013

@kilian že kozou 😀 Jsem se pobavila 😀

ikarkulka
8. jan 2013

@milankovazuzana Taky jsem nad tou dekou uvažovala, že by se mi výborně hodila a že ji asi koupím. Ale pak jsem se zapomněla zeptat, jestli se prodává i samostatně.

ikarkulka
8. jan 2013

@klarawerder Když jsem ji uviděla samotnou nacvaknutou na podvozku, tak mi ani tak malá nepřišla (už jsem dlouho žádný vajíčko naživo neviděla 😀). Ale pak jsem si k ní právě dala tu MC a nestačila jsem zírat. Nejen že je o dost kratší, je i podstatě užší. Ta stříška mi přijde taková krátká. U MC sice není pevná stříška, jen ta sluneční clona, ale my jsme ji používali třeba i ve větru, v dešti, prostě aspoň nějaká ochrana. A přišla mi větší, že je tam dítě víc chráněno.

Jinak je ta IziGo lehoučká, krásný materiál (no jako Xplory 🙂), dobře se s ní manipuluje, to ano.

kilian
8. jan 2013

@ikarkulka
@milankovazuzana nie,tato Deka je len k sahare.ale vies,ku stokkacovi pink Bola tiez extra Deka,ktoru sa nedalo samostatne kupit....a predsa sa ju dalo zohnat...
Nic nieje nemozne. 😀

milankovazuzana
8. jan 2013

@kilian no presne si to vystihla, veď uvidíme, ale ak by ste vy kočky BGB-milky na ňu natrafili, tak si spomeňte na jednu Stokke-holičku 😀 😀 😀

lentila.g
8. jan 2013

@kilian ja číham čiham...a ty nič nepridavaš...prosím poteš naše srdcia foto🙂...či ešte stále sa vytesuješ???asi že..

lentila.g
8. jan 2013

@milankovazuzana ked uz Sahara nemôže byt aspoň deka by ma potešila...

pajka7
8. jan 2013

@milankovazuzana ty si taka odbornicka...prosim ta pasuje na vanicku 2011 strieska zo starsich modelov? Dakujem velmi pekne 😉

milankovazuzana
8. jan 2013

@lentila.g presne moja, tak tak, sme na tom podobne 😀

milankovazuzana
8. jan 2013

@pajka7 nie, moja

kilian
8. jan 2013

@lentila.g noooo,snazim sa nejako k tomu dostat,ale dnes sedim len v aute a medzitym pisem.... Ale do konca tyzdna slubujem Foto.🙂

lentila.g
8. jan 2013

@milankovazuzana Pocuj ty si Včera pisala že kopec snehu a my sme boli cely týždeň v Ošcadnici a v sobotu išli do Ba a snehu uz nebolo...to si ako vybavila?🙂🙂 človek sa musi vrátiť "domov"do Ba aby videl sneh🙂)

lentila.g
8. jan 2013

@kilian jasné🙂

pajka7
8. jan 2013

@milankovazuzana dakujem jedna mamina sa pyta, chcela som jej dat relevantnu odpoved.Velmi si mi pomohla este raz dik 🙂 🙂 🙂

milankovazuzana
8. jan 2013

@lentila.g 😀 😀 😀 vidíš a od nedeľe sa tak rozsnežilo a včul sneží zas. 😀 A kde ste boli- v Marlene?

emmushka
8. jan 2013

Jej to je dobre vediet ze je tu taky mix & match dopyt po veciach, to by ma ani nenapadlo. Dobre vediet, lebo napr. mne osobne sa ta deka co je na Sahare nejako extra nepaci teda (neviem, vsak mozno ked to uvidim live na kociku zmenim nazor), tak pripadne keby som sa jej chcela zbavit (za predpokladu ze bude teda Sahara u nas) viem kam sa obratit 🙂 Ozaj dobre vediet taketo veci.

milankovazuzana
8. jan 2013

@emmushka no nehanbi sa potom a pekne mi ju prihraj 😀 😀 😀

ikarkulka
8. jan 2013

@emmushka Já se hlásím o tu deku! 😀

ikarkulka
8. jan 2013

@milankovazuzana Sakra 😀

emmushka
8. jan 2013

@milankovazuzana
@ikarkulka
Zeny budem na vas mysliet, ak budem mat akutnu potrebu sa jej zbavit. Don't worry, ulozim si vas do pamate 🙂

milankovazuzana
8. jan 2013

@emmushka áno, áno, ďakujeme 🙂

lentila.g
8. jan 2013

@milankovazuzana 🙂 ako si vedela🙂
Ano

lentila.g
8. jan 2013

@emmushka alebo aj mne...pri tom množstve čo doma mám sa jedna stratí v dave aby muž nefrflal 🙂