• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@lentila.g Tož ohledně Xplory jsou na mě veškeré prodavačky, co jsem doposud potkala, krátké :grinning: :grinning: Ještě u pár kočárů se celkem přesně orientuju, ale například o takovém Firkonu si budu muset ještě počíst :grinning:
11. jan 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskasitka no kukala som aj ja a aj na zahranicnych strankach a nikde nic...jedine ze fakt najdes niekoho kto to predava...ale to je edicia co vysla zaciatkom roku 2011, takze zase chapem ze nemaju nikdy :(
11. jan 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana Tak to jsem se spletla...měla jsem na pocit, že se to takovými černými kolečky jakoby našroubuje... V každém případě bych nerada, aby jsi to vzala tak, že ho chci schválně zdrbat :grinning: To vůbec ne, napsala jsem svůj subjektivní názor a je jasné, že bude vzhledem ke kvalitě Stokke všeobecně, dost maminek, které budou se Scootem velmi spokojené :slight_smile:
11. jan 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana To mi tu vůbec nepiš, takový věci... :grinning: :grinning: Můj bankovní účet je už teď chudák zdevastovaný :grinning:
11. jan 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. jan 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskasitka potahy som videla na ebay dnes z 279 eur,len som nepozrela,ci nie je dodanie len do uk :frowning2:
11. jan 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste spokojené s originální nožiškovým fusakem stokke? Přemýšlím, zda pořídit nebo vybrat jiný - např. elodie details ...nebo nějaký úplně jiný
11. jan 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo Mám oba, ale do Stokke doporučuju ten nožičkový. Dávala jsem sem o pár stránek dál fotky, s ED prostě dítě neposadíš, když ho máš čelem k sobě.
Oba mi přijdou teplý tak nastejno, Stokke je možná o maličko delší. Jinak co se týká kvality, praktičnosti, funkčnosti, rozdíl mezi nimi z mého pohledu není. U Stokke jsou plus právě ty nožičky :slight_smile:
11. jan 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka mimi se narodí v květnu, tak jsem si říkala, že bbych pořídila ED na zimu, že stejně v zimě ještě nožičky bude mít stejně krátké :slight_smile: a třeba na další zimu stokke? ...
11. jan 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dělá ještě nějaká firma tyhle nožičkové teplé fusaky, ale kvalitní? Emitex nechci..
11. jan 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo No tak vyzkoušet to můžeš...
Nožičkový jsem viděla tuším Red Castle, Bébé Confort, Wallaboo a do Maxi Cosi Mura, ale jaké jsou, to netuším.
11. jan 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder nikde ho nemaju :( udajne uz aj vo Svedsku:( presla som snad vsetky shopy na celom svete ....
11. jan 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby, tresla som muf do pracky ...ked som ho vybrala skoro ma piclo...ale vyzera to tak ze to "rozcesene" :slight_smile: pridam vecer foto:slight_smile:
11. jan 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 dik za tip,prave to pozeram a je tam toho celkom dost... No uvidime ci niekto posle na SK :slight_smile:
11. jan 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskasitka dobre pozri hlavne odporucania,u nas asi ruzovu limitku bez šance :pensive:
11. jan 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 neboj rozceses to. :grinning:
11. jan 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 ja som na tom ebay este nenakupovala tak snad sa cez to preluskam. Hlavne idem zistit ci sa to bude dat poslat na sk.
11. jan 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder vobec som to nebrala osobne,to nie
11. jan 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana zuzi, kde si videla tu vanicku, prosim ta?
11. jan 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzigirl http://www.babymarket.sk/sk/6896/1736/stokke-vanicka-flexi-bath-na-kupanie

a je tam na tej istej strane hneď vedľa to lehátečko, no je to superrr... :slight_smile:
11. jan 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
fiha, to vyzera dobre! a hlavne, ze sa da poskladat :slight_smile: tuto asi kupime :slight_smile:
11. jan 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskasitka http://www.backinaction.co.uk/xplory ale to je cely kocik, potahy samotne myslim nemaju
11. jan 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzigirl Však? No je to úžasne praktická vec, vd ako všetky vecičky od Stokke :slight_smile:
11. jan 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radikuk dakujem za tip.myslis ze posielaju aj na SK?
11. jan 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzigirl Zuzi, mne sa teda páči na tej vaničke úplne všetko-skladanie, indikátor teploty vodičky a to lehátečko-nemám slov, babenko si ležká, akokeby sa vznášalo vo vodičke, vodičku mu nemá šancu natiecť na tváričku, no ufff, ja by som neváhala ani sekundu-sa poznám :slight_smile:
11. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milankovazuzana ja som najskor vanicku nechcela :D kvoli miestu... Mamina mi to sice velmi neschvalovala, ale tato je podla mna super prakticka :slight_smile: nie je to ale cudne, ze to na stranke vobec nemaju?
11. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskasitka jedine, co som nasla v podmienkach je: Please note that we do not ship Stokke products outside the EU. - takze predpokladam, ze Slovensko by malo byt ok.
11. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzigirl oni to tam dohodia, inak im vždy všetko trvá dlhšie :grinning: Zuzička, Michaelko sa stále kúpe vo vaničke-samozrejme iba posediačky, ale tam má istotu, vo veľkej sa mu šmýka, bojí sa, takže to nemáš vecičku len na pár týždňov...
11. jan 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana tak fajn, Zuzicka ;) namotivovala si ma :slight_smile: dakujem :slight_smile: a aj mamina bude rada, ze mame vanicku :grinning:
11. jan 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzigirl Jasné, vanička je super vec, dieťatko sa tam cíti bezpečnejšie ako vo veľkej vani, bvšak uvidíš a akú farbu? Ja by som nevedela, mne sa páčia všetky :grinning:
11. jan 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok