Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
13. jan 2013

@zuzu205 aj ja som bola nestastna, ale maly tam sedi tak super, ze madlo by som tam uz nechcela a myslim, ze madlo by pokazilo cely kocik 🙂 uz by to nebolo to prave stokke 😀 nie, tasku som si kupovala zvlast tak ku kociku original nebola
ja som s tym kocikom velmi spokojna,ale chcem maclaren bmw takze scoot pojde co nevidiet z domu 😀DDD toto uz je diagnoza, ale co uz narobim 😀DDD

keiri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarawerder
13. jan 2013

@dolcee No, já nevím, béžový nemáme, ale vzhledem k tomu, že vím, jak ta barva naživo vypadá - je dost světlá, tak je jasné, že si člověk holt bude muset dávat bacha, aby nebyl jako čuně...teda, na ty textilie se všeobecně moc špína nechytá (a když už je to špinavé, pak to v pračce celkem dobře pustí) , ale sama vím, jaké to je čistit z fialových potahů platlanice od sušenek, šmouhy od botiček a oranžové fleky od multivitamínového džusu (ty zaplaťpámbu na tom fialovém nejsou vidět - ale neumím si představit, že bychom měly ten béžový...) V každém případě melange jsou praktičtější - ty textilie jsou z jiného materiálu, který vypadá pevnější, díky tomu žíhání navíc nejsou vidět škrábance (to na jednobarevných potahách teda vidět jsou)...já mám například od manželovy manipulace rozřízlý textil na kšiltu, takže budu kupovat nový 😖

zuzu205
14. jan 2013

@ustrachana no ja som mala za 3 roky 35 kocikov a to uz je naozaj diagnoza 🙂 ked budes predavat scoot prv nez ho zavesis na kona hod mi spravu a kupila by som ho od teba aj s taskou lebo tu farbu co mas chcem aj ja len no neviem to madlo pojdem ho niekde pozriet a zoberem aj to madlo co mam a vyskusam lebo vsetky kocare co sme mali bez madla som musela dat prec a ta sedacka na scoot je vavsia ako na xplory? lebo mi to tak pride paxi sa mi aj bee plus neo ale tento scoot mi pride pohodlnejsi ako bee plus 🙂

zuzu205
14. jan 2013

@keiri ahoj ja som mala xplory asi 7 kusov lebo vzdy som ho predala a potom som sa k nemu vratila pre mna je to top kocik po mamas mylo pozeram asi rok len videla som ho nazivo moj syn ma tri roky tak nema vyznam ho kupovat lebo uz sa tam nezmesti je dost uzky naopak stokke mam este doma ale je uz predany a tam sa mi krasne vojde teraz uvazujem u kupe stokke scoot lebo to je skor ako taky golfac vyhoda stokke je ze syn vazi 14 kb a ked sedi v kociku ja necitim ani ze tam je naopakm mylo ide do uplneho vodorovneho lehu pri stokke to nie je vyklopi sa iba ako vajicko cakame dievca tak mamas mylo budem isto kupovat aby so si ho vyskusala a je ich este malo vidiet kdez to stokke vidime na kazdom kroku.🙂 neviem ako sa sklada mylo ale stokke sa musi odpojit sedacka a potom zlozit konstukcia ci to ide spolu neviem nikdy som to neskusala takze ja jednoznacne odporucam kupu stokke xplory evo 🙂

ustrachana
14. jan 2013

@zuzu205 ak ho budes mat mrknuty a budes ho chciet ozvi sa,farba melange je na slovensku momentalne na obj s cakackou cca 5 tyzdn.sedacka je vacsia,maly tam ma fusak stokke a je naobliekany a stale ma kopec miesta.aj ja som zvazovala becko ale je nizucke a to ma odradilo.

keiri
14. jan 2013

ahoj, ano mylo je uzsi kocik ako xplory, ale moja dcerka ma len 9 mesiacov takze zatial sa tam krasne zmesti aj s fusakom 🙂
co sa tyka toho polohovania, toho sa bojim, ze by mi malá v Stokku nezaspala, lebo je zvyknuta spat v uplnom lahu, kedze na mylu sa polohuje chrbatik a nozicky zvlast a prave preto trochu vaham 😒
a co sa tyka skladania, mylo sa da poskladat aj bez sedacky aj so sedackou a velmi rychlo a lahko, tak preto som taka nerozhodna 😠 fakt som s nim maximalne spokojna a bojim sa, ze to olutujem, ze som ho vymenila, samozrejme, nie kvoli tomu, ze stokke nie je dobry kocik, ako tu citam, su tu na neho len same chvaly, takze je urcite perfektny a aj krasny, len kvoli tomu polohovaniu, lebo mam jednu znamu, ktora mala kocik, ktory sa polohoval ako moj mylo a potom ho vymenila na taky, ktory sa polohoval ako stokke a maly jej v tom nechcel spat, takze ho musela predat a kupit druhy ☹
@zuzu205

strawberry7
14. jan 2013

Kočky prosím Vás čo je na zimu lepšie ? ... Kožušinka ovčia a WK alebo fusak ? ... Ďakujem

vralen
14. jan 2013

kde najlepsie a najlacnejsie kupim stokke xplory black melagne 2013?

minicko
14. jan 2013

caute baby..myslite si,ze sportova cast stokke xplory s novorodeneckou vlozkou je ozaj vhodna od narodenia?mate skusenosti?dakujem za odpovede!

vevika
14. jan 2013

@strawberry7 podľa mňa je na zimu lepší fusak s WK, ja mám aj kožušinku, ale tú používam skôr na prechodné obdobie s dekou. Ale zase keby som dávala dieťa často z kočíka von tak by sme používali kožušinku s WK 🙂

strawberry7
14. jan 2013

@vevika dakujem 🙂 lebo neviem či kupit wk s kožušinkou alebo fusak 🙂

vevika
14. jan 2013

@minicko ja osobne by som tam novorodeniatko nedávala.

zuzu205
14. jan 2013

@ustrachana ja ho potrebujem tak ci tak len do hypercentier lebo byvame na dedine a mame dvor takze na von to neriesim.. len ked chcem ist nakupovat napriklad a maly by zaspal nech tam spi budem mat aspon hodinu pokoj 🙂 nie ide mi o to ze scoot aspon podla obrazkov mi pride vacsi a sirsi ako bee plus...ty ho mas doma co myslis????

zuzu205
14. jan 2013

@keiri ja som prave stokke predala a dnes som ho isla balit a zlozila som ho aj so sedackou 🙂 len musi byt otoceny smerom od teba....ked si spokojna s Mylom tak ho nemen....ked budem mat dceru tak kupujem mylo z UK u nas je moc drahy....a cakame na leto tak ani nebudem kupovat vanu ale hned iba sportak........z uk ho mam do 150 gbp co je super cena.......teraz chcem ist kupit golfac este pre maleho bud bee plus alebo stokke scoot...ktory bude vacsi viac chcem stokke scoot lebo som sa donho zamilovala........🙂 nie podla mna je mylo dost podobny stokkovi iba nema stredovu tyc a hlavne nie je taky okukany ako stokke tak si nechaj stokke a potom si radcsej uz kup len golfac na leto pre malu bee plus alebo stokke scoot 🙂)))) to su podla mna top kociky.....

keiri
14. jan 2013

@zuzu205 dakujem za rady, si zlata, v podstate golfac som chcela kupovat tak ci tak, aj ja rozmyslam nad tymito dvoma kocikmi a este som kukala quinny Zapp Xtra Q Design Limited Edition, takze uvidim 🙂
...ano tu je dost drahy, aj mne vnom stoji uz dost vela penazi 😒 ale co uz 🙂 to je super, ze si ho vies zohnat z UK 🙂

danielle25
14. jan 2013

ahojte baby, neviete, prosím vás, aká je nosnosť Stokke Scoot? Ďakujem

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevika
14. jan 2013

@danielle25 v užívateľskej príručke píšu, že je určený pre deti od narodenia do 15 kg.

maminamaja4
14. jan 2013

Baby,ktora pouzivate prechodivy fusacik emitex cocoon, myslite,ze ho potrebujem,ked mam na jar kozusinku Hodim na to len deku a bude stacit,alebo nie. Na jar sa mi totiz zda stokke fusak prilis teply a deka tenka. Vyuzili ste ten prechodovy fusak vôbec. 😨

klarawerder
14. jan 2013

@maminamaja4 Ahoj, ano, my máme Emitex a je super, používáme ho, když je na deku už zima, ale ještě nemrzne, tak cca 10´C - 0´C...když je tepleji, nahodíme kožešinku a dáme deku...když větší zima, tak Elodie Details, ale teoreticky by i Emitex stačil, pokud bych do něj malou dala v kombinéze (v ED jezdí jen punčocháče, papučky, triko, svetr, bunda...jinak by se už zpotila...)

maminamaja4
14. jan 2013

@klarawerder aj som si myslela,ze je to dobry napad,len som sa chcela vnutorne presvedcit,ze potrebujem treti fusak,to len tisko dúfam,ze to mužíček nejak rozdycha. Tak objednavam. Dik 😀

lentila.g
14. jan 2013

@klarawerder som rada že nie som jediná kt.iba pancuchače dáva do ED🙂 ...a celkovo obliekam ako ty...

klarawerder
14. jan 2013

@lentila.g 😎 😎 😎

danielle25
15. jan 2013

@vevika ďakujem pekne, už som to medzičasom našla. Škoda, tajne som dúfala, že by mohol byť do 20 kg 😅

vevika
15. jan 2013

@danielle25 no neviem ake veľké dieťatko máš ty, ale 20 kg má môj skoro 6-ročný syn a to nie je zrovna drobček 😉

milankovazuzana
15. jan 2013

Kočky, ktoré máte postieľky Stokke, neviete náhodou, či na tie oválne matrace existujú aj oválne plachtičky inej značky?Myslím veľkostne na 120 +160cm... Lebo tie originálky vychádzajú dosť, tak hľadám alternatívu 🙂

danielle25
15. jan 2013

@vevika máme 21 mesiacov, 16 kíl a pomaly meter 😅 tak preto zháňam niečo ťažkotonážnejšie 😀

mima01
15. jan 2013

babule, pomozte mi...mala som niekde otvoreny link na kocku, co sila striesky na stokke, tusim, ze to bolo sashe ale mozno aj mmb, uz si nepamatam. Nemate niekto tip na niekoho, kto ich robi fakt pekne a kvalitne? Ak ano, hodte mi link, kludne aj do IP. Kamoska zhana, ale este na starsi typ. Dakovalaaaaa

mima01
15. jan 2013

@klarawerder @lentila.g baby, pridavam sa do klubu....do ED fusaku mu davam len tie polodupkove gatuse, bodynko, svetrik a ked je moc zima, tak prekryjem deckou. Ten ED je uuuuzasne teplunky, napufnany, kolkokrat mu zavidim, ako mu tam musi byt dobre. 🙂