• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@miskasitka tak to som rada, ze som pomohla :slight_smile: daj fotecky potom, nech mozme tisko zavidiet :wink:
17. jan 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junkfoood ahoj ja mam ten nosic od Stokke a je super:slight_smile: zatial mame len po dome odskusane :slight_smile:
17. jan 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radikuk len nech uz pride,sa tesim :slight_smile: ani som si nemyslela zeby som este niekde zohnala novy a tam maju cely komplet!akoze som fakt happy :slight_smile:
17. jan 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hledala jsem dnes ten šedý jestli nemá někdo na prodej a narazila jsem na nabídku téhle paní s leopardím http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62274861&tab=0 :slight_smile:
17. jan 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jsemnejkrassnejsi jaaa som zhanala
17. jan 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby.aj nám sa strašne páči ten kočik...ale ja nepotrebujem športový kočik len hlboký,dá sa kúpi´t aj bez športovej časti?
18. jan 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sz.zuzana Nový se prodává v základu jako sportovní kočárek, korbička je k dokoupení, občas jsou akce, že se to dá koupit jako set (sporťák + korbička).
Ale koupit podvozek s korbičkou bez sporťáku se nedá. Tedy rozhodně ne nový kočárek.
Možná kdybys měla velké štěstí a sehnala to tak někde v bazaru.
18. jan 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprosim o radu. objednavala som si kocik cez tu nemecku stranku a dala som moznost, ze platim az pri doruceni kartou. ale na konci objednavky si mi ukazala tabulka s udajmi bankomatnej karty a nezobralo mi to udaje, ze mam vymenit kartu. teraz neviem ci som to objednala a ci nie. ked som sa prihlasila znovu na stranku a dala som si objednavky bola tam evidovana. mate s tym niektora skusenosti? dakujem
18. jan 2013 o 18:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vralen najistejsie to budes mat,ked napises priamo na feedback alebo na kontakt co tam maju uvedeny,nech to skontroluju.pravdepodobne objednavka je platna,ale udaje o karte nebudu platne.takze mozno aj oni budu spatne kontaktovat teba. Ja som sice objednavala z UK ale niekolkokrat som pisala priamo na stuff aby som si bola ista ze je vsetko ok :slight_smile:
18. jan 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, mam strasnu dilemu. Mame doma krasny a naozaj velmi spolahlivy kocik chicco trio i move, co sa tyka ceny tak stal 1100 euro., takze tiez nie je najlacnejsi. Ale od zaciatku som chcela stokke. Ako tehotna som to neako neriesila mala som nakupov plne zuby a kedze mi bolo strasne zle po cele tehu tak som bola rada ze moj daco vybral. V obchode som sa zastavila aj pri stokke ale mojemu sa nepacil tak sme o tom nediskutovali az.... do momentu ked som bola na sk stretla spoluziacku a ta mi ho ukazala na zivo. Bola to laska na prvy pohlad. Povedala som ze pri druhom ho urcite chcem. ALe co ked neviem ci este druhe chceme. No a teraz pozeram na bazaroch ze ci si mam kupit uz aspon pouzity ved su take krasne sety na to mozem si ho vyprat a tak. CO by ste robili na mojom mieste vy? Problem vidim aj v tom ze maly pojde za chvilku uz do sportovej casti kociku, tak som si neni ista. A je mi luto mm. Poradte mi prosim uz sa z toho zblaznim
19. jan 2013 o 16:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes tu sú samé Stokkoholičky, takže ti môžu poradiť jediné: choď do toho :grinning: :grinning:
19. jan 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Baby tak nakoniec pojde stokke z domu, vyskusala som beecko v snehu a som maximalne spokojna ako sa s nim ide. Dokonca som si kupila uz aj cierny elodie do neho a ten je teda fakt uzasne teply :dizzy_face:
19. jan 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vevika a ako sa s nim jazdi v zime?
19. jan 2013 o 21:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda ty si ale zradkyňa :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@finda Elodie fusak je naozaj super. Aj ja ho mám a nedám naň dopustiť..... Perfektný a tá kožušinka..... Proste paráda
20. jan 2013 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cawes jazdí sa s ním super, ja som zatiaľ nemala problém prejsť cez akýkoľvek druh snehu (a toho tu máme teraz dobrých 20cm). Ja si to teraz dokonca užívam, ako ľahučko sa prebrodím aj hlbokým snehom :slight_smile:
20. jan 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vevika tak asi pojdem do toho.
20. jan 2013 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zlatiiiicka, len pre istotu chcem overit...striesky z novych modelov nepasuju na starsie stokkaciky, ze?
20. jan 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 nie nie
20. jan 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nepasuje
20. jan 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda @letycia diki baby...lebo sak viem, ze nepasuju, ale radsej preverujem, nech netresnem nejaku hovadinu kamoske. Co kupovala od jednej baby starsi stokkacik, tak ta jej tvrdila, ze nan pasuju aj nove kity, dokonca ho mala na fotke odfoteny, tak to by som rada videla ako to tam narvala.
20. jan 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kde sa da kupit nahradne predne koliesko na stokke xplory?
20. jan 2013 o 10:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes v Babymarkete ako náhradný diel, ale myslím, že sa dá objednať len sada 2 koliesok (stoja okolo 50-60€).
20. jan 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vralen ......prosím ťa a cez akú stránku ho ideš objednávať?? dakujem
20. jan 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika to nevadi len vsade som nasla zadne ale ja zhanam predne
20. jan 2013 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytat kde okrem baby marketu kupit potahy na prezlecenie ???
20. jan 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima01 noo podla mna sa strieska da dat..strieska z evo ma take tie navyse uchytu alebo redukcie alebo co to je ako ma aj winterkit..a winterkitovu striesku som nacvakla aj na moju staru v1 takze si myslim, ze takto by sa dala aj obycajna evo strieska..horsie bude podla mna s potahmi..
20. jan 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackos Brendon, Predeti
20. jan 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevika zas odtial sa neda objednavat, ja by som to najradsej objednala
20. jan 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok