Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

radikuk
17. jan 2013

@miskasitka tak to som rada, ze som pomohla 🙂 daj fotecky potom, nech mozme tisko zavidiet 😉

veronica30
17. jan 2013

@junkfoood ahoj ja mam ten nosic od Stokke a je super🙂 zatial mame len po dome odskusane 🙂

miskasitka
17. jan 2013

@radikuk len nech uz pride,sa tesim 🙂 ani som si nemyslela zeby som este niekde zohnala novy a tam maju cely komplet!akoze som fakt happy 🙂

jsemnejkrassnejsi
17. jan 2013

hledala jsem dnes ten šedý jestli nemá někdo na prodej a narazila jsem na nabídku téhle paní s leopardím http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62274861&tab=0 🙂

tannia87
17. jan 2013

@jsemnejkrassnejsi jaaa som zhanala

sz.zuzana
18. jan 2013

ahojte baby.aj nám sa strašne páči ten kočik...ale ja nepotrebujem športový kočik len hlboký,dá sa kúpi´t aj bez športovej časti?

ikarkulka
18. jan 2013

@sz.zuzana Nový se prodává v základu jako sportovní kočárek, korbička je k dokoupení, občas jsou akce, že se to dá koupit jako set (sporťák + korbička).
Ale koupit podvozek s korbičkou bez sporťáku se nedá. Tedy rozhodně ne nový kočárek.
Možná kdybys měla velké štěstí a sehnala to tak někde v bazaru.

vralen
18. jan 2013

poprosim o radu. objednavala som si kocik cez tu nemecku stranku a dala som moznost, ze platim az pri doruceni kartou. ale na konci objednavky si mi ukazala tabulka s udajmi bankomatnej karty a nezobralo mi to udaje, ze mam vymenit kartu. teraz neviem ci som to objednala a ci nie. ked som sa prihlasila znovu na stranku a dala som si objednavky bola tam evidovana. mate s tym niektora skusenosti? dakujem

miskasitka
18. jan 2013

@vralen najistejsie to budes mat,ked napises priamo na feedback alebo na kontakt co tam maju uvedeny,nech to skontroluju.pravdepodobne objednavka je platna,ale udaje o karte nebudu platne.takze mozno aj oni budu spatne kontaktovat teba. Ja som sice objednavala z UK ale niekolkokrat som pisala priamo na stuff aby som si bola ista ze je vsetko ok 🙂

cawes
19. jan 2013

ahojte zienky, mam strasnu dilemu. Mame doma krasny a naozaj velmi spolahlivy kocik chicco trio i move, co sa tyka ceny tak stal 1100 euro., takze tiez nie je najlacnejsi. Ale od zaciatku som chcela stokke. Ako tehotna som to neako neriesila mala som nakupov plne zuby a kedze mi bolo strasne zle po cele tehu tak som bola rada ze moj daco vybral. V obchode som sa zastavila aj pri stokke ale mojemu sa nepacil tak sme o tom nediskutovali az.... do momentu ked som bola na sk stretla spoluziacku a ta mi ho ukazala na zivo. Bola to laska na prvy pohlad. Povedala som ze pri druhom ho urcite chcem. ALe co ked neviem ci este druhe chceme. No a teraz pozeram na bazaroch ze ci si mam kupit uz aspon pouzity ved su take krasne sety na to mozem si ho vyprat a tak. CO by ste robili na mojom mieste vy? Problem vidim aj v tom ze maly pojde za chvilku uz do sportovej casti kociku, tak som si neni ista. A je mi luto mm. Poradte mi prosim uz sa z toho zblaznim

vevika
19. jan 2013

@cawes tu sú samé Stokkoholičky, takže ti môžu poradiť jediné: choď do toho 😀 😀

finda
19. jan 2013

Baby tak nakoniec pojde stokke z domu, vyskusala som beecko v snehu a som maximalne spokojna ako sa s nim ide. Dokonca som si kupila uz aj cierny elodie do neho a ten je teda fakt uzasne teply 😵

cawes
19. jan 2013

@vevika a ako sa s nim jazdi v zime?

milankovazuzana
19. jan 2013

@finda ty si ale zradkyňa 😀 😀 😀

kajakaja77
20. jan 2013

@finda Elodie fusak je naozaj super. Aj ja ho mám a nedám naň dopustiť..... Perfektný a tá kožušinka..... Proste paráda

vevika
20. jan 2013

@cawes jazdí sa s ním super, ja som zatiaľ nemala problém prejsť cez akýkoľvek druh snehu (a toho tu máme teraz dobrých 20cm). Ja si to teraz dokonca užívam, ako ľahučko sa prebrodím aj hlbokým snehom 🙂

cawes
20. jan 2013

@vevika tak asi pojdem do toho.

mima01
20. jan 2013

Zlatiiiicka, len pre istotu chcem overit...striesky z novych modelov nepasuju na starsie stokkaciky, ze?

finda
20. jan 2013

@mima01 nie nie

letycia
20. jan 2013

nie nepasuje

mima01
20. jan 2013

@finda @letycia diki baby...lebo sak viem, ze nepasuju, ale radsej preverujem, nech netresnem nejaku hovadinu kamoske. Co kupovala od jednej baby starsi stokkacik, tak ta jej tvrdila, ze nan pasuju aj nove kity, dokonca ho mala na fotke odfoteny, tak to by som rada videla ako to tam narvala.

cawes
20. jan 2013

neviete kde sa da kupit nahradne predne koliesko na stokke xplory?

vevika
20. jan 2013

@cawes v Babymarkete ako náhradný diel, ale myslím, že sa dá objednať len sada 2 koliesok (stoja okolo 50-60€).

lola7712
20. jan 2013

@vralen ......prosím ťa a cez akú stránku ho ideš objednávať?? dakujem

cawes
20. jan 2013

@vevika to nevadi len vsade som nasla zadne ale ja zhanam predne

mackos
20. jan 2013

ahojte, chcem sa opytat kde okrem baby marketu kupit potahy na prezlecenie ???

vbrnka
20. jan 2013

@mima01 noo podla mna sa strieska da dat..strieska z evo ma take tie navyse uchytu alebo redukcie alebo co to je ako ma aj winterkit..a winterkitovu striesku som nacvakla aj na moju staru v1 takze si myslim, ze takto by sa dala aj obycajna evo strieska..horsie bude podla mna s potahmi..

vevika
20. jan 2013

@mackos Brendon, Predeti

mackos
20. jan 2013

@vevika zas odtial sa neda objednavat, ja by som to najradsej objednala