• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

24. novembra 2017 
baby sup, predat stokace ,nakupit Firkony , nasijeme kozusiny a ake budeme IN :grinning:DDDD
23. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ustrachana
@milankovazuzana akoze vyzera to skutocne hrozne, ale tak sto ludi, sto chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@milankovazuzana Fakt je čačaný....
23. jan 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Juuuj radšej nemať nič ako takýto postrach ulice...
Stokke je len jeden a keď už hocikto vymyslí hocičo bude to "len"nepodArok..
23. jan 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ach jo, aspoň trochu vkusu, když už teda musí napodobovat :rolling_eyes:
23. jan 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ all ahojte chcem predať fusačik stokke vo farbe Beige ak by mal niekto záujem... Píšte. Je nový.
23. jan 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tannia87 no zial to je rozdiel medzi vybavovanim reklamacii tu na SK a DE. ja mam kocik zasa z predeti a ked som sa ich pytala na nahradny diel, co som mala poskriabany na rucke, tak mi ho chceli na 30 dni zobrat na reklamaciu. Nakoniec som ho kupila v BM za 3 €.
23. jan 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Napisete mne, prosim, nekdo vyhradniho dovozce Stokke kocarku pro CR?
23. jan 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi27712 no ved jedine stastie maju ze ked som wk kupovala boli akurat akcie tak serem na to ale uz tu nic nekupim takto
23. jan 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tannia87 ja som sa teraz presvedcila tiez o tom, ze na SK uz nic netreba kupovat.
23. jan 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
23. jan 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 uz mas black melange,co? To sa ti machruje a ja stale cakam :confounded: dufam,ze nebude po zime ked pride.Babymarket si dava načas :rolling_eyes: Ak nahodu bude nejaky novy na predaj,tak to bude moj :pensive:
23. jan 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminamaja4 No ja čakám na vaničku na kúpanie z BM tak som zvedavá kedy príde...... A ozaj deky ako? Biela je super že? Ja mám ružovú zakú......
23. jan 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminamaja4 no veru už mám black melange, alenešte nemám poťahy.... Alemzatiaľ by som ich aj tak nevyužila, lebo malá je vo vaničke.... Ale aj tak nech už sú tu....' :slight_smile: :wink:
23. jan 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana Jestli jsem to správně pochopila, tak chceš půjčit jedno přední kolo...? :slight_smile:
23. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 si predstav,ze este nedorazili,zatial obdivujem tvoju ružovu :grinning:
23. jan 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder Klári, správne, no počkám, čo mi napíšu z Brendonu, dúfam, že mi zajtra odpíšu...
23. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana Kristova noho! :grinning: Hmmm, a ten kočár je Tako nebo Firkon? :grinning:
23. jan 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder neviem, ale zasmiala som sa dobre :grinning:DDD
23. jan 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana Zuzi do Brendonu zavolaj lebo tam niekedy neodpisu ani za tyzden, su tam 2 veduce - jedna velmi afekt s nou som mala neprijemny vystup lebo som si tam kupila zappa minuly mesiac a doma som zistila , ze je potrhany a mala sproste narazky ( lebo cez leto som si tam kupila abc na kupko a tiez bol poskodeny)a ta druha je velmi prijemna, mila,ochotna.Myslim, ze uz podla reci budes vediet s ktorou komunikujes :slight_smile:
23. jan 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana Jasné, počkám do zajtra a keď neodpíšu, ihneď volámSom teda zvedavá, či mi ho pošlú skoro...Ďakujem veľmi pekne za radu, moja :slight_smile:
23. jan 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana no viem, ze tovar im chodi vzdy v utorok tak by sa mohli troska posnazit :slight_smile: mrzi ma, ze moja srdcovecka potrebuje opravu :frowning2:(((
23. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana tak stane sa, nejak to blokuje a vieš, že chcem mať kočiarik v úplnom poriadku, aby sa nezničil.Zatiaľ je ako novučký, ale teda keď má záruku, tak to chcem dať vymeniť, nedá sa s ním chodiť, stále to brzdí.
23. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana joj, chuda "moje" ten som milovala uplne najviac zo svojich kocikov :slight_smile:
23. jan 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby keby ste niektora chcela scoota tak posuvam :slight_smile: idem do maclarenu bmw :grinning:DDDD a asi ma uz muz posle na vysetrenie ci som ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana veď aj my ho milujeme, dnes Michaelko ho hladkal a vravel moooj tokkač, ma pogazene kolesko, idem Obitom :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@milankovazuzana, Zuzi zlatusik je ten Tvoj malicky :slight_smile:
23. jan 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ustrachana on je taký macko tuľkavý a miluje všetky svoje veci - aj dnes hladkal postieľku a tešil sa-že tokkačova poteľka a chcel ísť do nej spinkať, len ju chcem ešte umyť, aj keď je teda čistunká, ale predsa.
23. jan 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminamaja4 tak to nemyslíš vážne? Však aj ijanke už dorazili..... Zajtra keď to nepríde napíš pojdem na poštu že čo sa deje..... Aj som sa čudovala, že čo nepíšeš..... A pritom mi garantovali že do utorka najneskor.... Nech ide celá pošta vieš kam....
23. jan 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 nerzčuluj,pokoj,my sme na ďalekom východe,nevieš. Hlavná vec,že dvihli poštovne,ale služby ostali po starom. Zajtra dorazí mám to vypočítané. :pensive:
23. jan 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok