Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

simuska1976
24. jan 2013

@milankovazuzana Baby vy ma tu tak draaaaaaaazdite 😀 Najskor ma tu vydrazdila maminamaja4 s tými dekami, teraz vy s postielkami a to som bola rozhodnuta, ze dám tu co sme mali už predtým😀 Veď myslite trochu aj na moju peňaženku 😀

milankovazuzana
24. jan 2013

Final... čistá, vypraný výbavička... už stačilo 😀 😀 😀 ... dokedy???

milankovazuzana
24. jan 2013

@simuska1976 no pre mňa ako pre pravovernú stokkerku je ľahké sa namotať , už len tripp trappka mi chýba ku šťastiu a finito, ale dokedy-to vôbec netuším 😀 😀 😀

maminamaja4
24. jan 2013

@kajakaja77 farbu si vybrala vybornu,krajsia nie je 😀 mne sa tiez paci najviac.

vevika
24. jan 2013

@milankovazuzana ja som Tripp trappku zaobstarala najmenšej a teraz musím spracovať muža, aby kúpil ešte aspoň jednu (alebo dve 🙂) lebo sa o ňu bijú všetci traja 😀 Je fakt super 😉

kajakaja77
24. jan 2013

@simuska1976 no ja som najskor dala tú čo sme mali pri prvom ale vydržalo mi to len mesiac aj tri týždne a už je u nás Stokke postielka 😀 😉 😉 🙂

ustrachana
24. jan 2013

@milankovazuzana Zuzi po tripp trappke ideme aj my 😀 len musim pockat az bude mat muz na nas cas aby som mohla vybrat farbu 😀DDDDD som mala tatamiu a maly tam robil zle tak som sa bala, ze z nej vypadne

milankovazuzana
24. jan 2013

@ustrachana jáááj, no a apo akej Tebe srdco piští? Ja som videla kúsok drievka ako vzorku v ZA v Pre deti a ja idem po tej wash white + vankúšik taká károvaný - do ružova.

milankovazuzana
24. jan 2013

@vevika jéééj, tak super, áno , cítim v kostiach, že je dobrá, tak to si ma potešila 🙂 , ďakujem 🙂

simuska1976
24. jan 2013

Ked mne sa páči na tej trip-trapke aj to vajicko, je to super praktické, aby mohla byt bambulka s nami stále pri stole, lenže potom ešte aj lehatko, sa mi to zdá take zbytočne všetko...teda ani nie zbytočne, ja vyuzijem, ale tie prasulky☹

simuska1976
24. jan 2013

Myslim, ze Stokke je perfektna motivácia, ab sme mali co najviac deti, ja by som aj chcela, teraz pri tretej kupujem zase všetko nové, bude mi to ľúto predať, radšej by som to ešte využívala pri ďalšom baby, ale môj miláčik mi povedal, ze on už je starý (48r.), ze bude chodit ako dedusko na rodicko, ze potom uz len antikoncepcia☹

luly3
24. jan 2013

@kajakaja77 😀 😀 😀 😀 ach jo nemoooooooožem 😀 😀 😀 šak mám ale 8 dek

miskasitka
24. jan 2013

@milankovazuzana velmi pekna postielka 🙂 a prave pozeram ze ty mas to hniezdo akoby presivane po sirke a mozno to ho robi pevnejsie. inak ja ani inu stolicku ako tripp trapp nechcem 😉 len cakam kym mala bude sama sediet a kupujem 🙂 🙂

milankovazuzana
24. jan 2013

@miskasitka ono je to akokeby preštepované do kríža celkovo... asi je to tak pevnejšie, ja Ti neviem

milankovazuzana
24. jan 2013

mamičky, tak Vám pridám skúsenosť s reklamáciou v Brendone.Tak na predné koleso treba prísť osobne a s podvozkom!!! Chápete ten systém??????????????? Ja teda nie, už som tam písala a dosť razantnejší list.To kde sme???

milankovazuzana
24. jan 2013

To koleso stojí cca 35€, ja zoženiem auto a bežím do Blavy a nazad, takže to sa mi určite teda finančne oplatí.Keď nepochodím, dám to právnikovi...Oni fakt zošaleli...
Moja rada? Keď kupovať Stokke, tak jedine v DE...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalista
24. jan 2013

@milankovazuzana a ty nemas tripp trapp? Chybaaaa naj, naj, naj u nas ju maju vsetci 3.

kalista
24. jan 2013

@simuska1976 tie peniaze neolutujes ani s newborn set. My sme vyuzili na 200%

maminamaja4
24. jan 2013

@luly3 hoď aj ti nejaku dečku na net,nech sa pokochame a navnadíme 😵

kajakaja77
24. jan 2013

@kalista to vážne ? A do kedy ste využili myslím vekovo.... Alebo ešte využívate? 😉

simuska1976
24. jan 2013

@kalista A mali ste aj lehatko?

luly3
24. jan 2013

@maminamaja4 v sukromnej mám tu black melange 😉 kukni si dozadu pár strán 🙂

kajakaja77
24. jan 2013

@luly3 Tá je pekná...... Taka mňam..... 😲 😀

kajakaja77
24. jan 2013

@milankovazuzana Tak po dlhom váhaní som sa pre to hniezdo rozhodla a kúpila som ho.... Zajtra mi ho pošle.... Zobrala som to čo bolo tu na MK.... Dohodli sme cenu..... A ozaj ako si ho prala ? Normálne v práčke.? Či v rukách? 🙂

luly3
24. jan 2013

@kajakaja77 napíš mi IP čo ta vyšla tá postielka, ak nevadí 😉
je krásna ale najviac pasovala k beige

milankovazuzana
24. jan 2013

@kajakaja77 ver, že si sa veľmi dobre rozhodla, je prekrásne, také starosvetské s tou kraječkou.Ja som ho prala tak, ako bolo na visačke-na 40 stupňov a normálne na bežnom programe-cca 1,5 hodinky. Keď uschlo, tak som ho jemne-na 2 ožehlila.Tak to je super, že ste sa dohodli-ty budeš mať krásnu postieľku a ona bude rada, že sa predalo.No nové je veľmi drahé...

kajakaja77
24. jan 2013

@luly3 Kupovala som v BM a a v cene bol madrac a chránič naň..... Tyč na baldachýn som nebrala .....

kajakaja77
24. jan 2013

@milankovazuzana Tak to teda..... Strašné prachy za to chcú.....

kalista
24. jan 2013

@kajakaja77
@simuska1976 stale vyuzivame, stolička je do 120kg tak je pohodlna aj pre dospelých. Pozrite moje fotky drobca tam mam aj ten newborn set. Ja som s detmi sama takze som hladala spôsob ako si to ulahčiť a teda toto je super. Maly bol stale pri nas videl jak papame, robime všetko možne a teraz sedka a ja som rada, ze nemam pol kuchyne pardon zasranej so stoličkou na jedenie. A starší maju v detskej obaja maju nabeh na skoliozu takže najlepšie riešenie a aj ja si rada na ňu sadnem. Vrelo odporúčam určite