Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

timea777
28. mar 2013

ahojte. viete mi poradit kde kupit za dobru cenu kociar STOKKE XPLORY, vanicka+ sportova cast+taska.....
Resp. odkial ste vy kupovali?
VDAKA

cawes
28. mar 2013

@timea777 kukni bazar

mimi27712
28. mar 2013

@timea777 pozri newkids-online.de alebo babyonline.de

mimi27712
28. mar 2013

Kočky, ktoré máte vaničku, aj vy máte tú plastovú časť takú poškriabanú? Ja ju mám už takú od novoty. Škrabance sú vidieť len pod určitým uhlom.

timea777
28. mar 2013

@mimi27712 vdaka ta prva stranka newkids-online.de vyzera byt zaujimava, asi o cca aj 200€ menej.... 🙂 mas skusennosti s touto strankou? resp. aj ty si odtial objednvala?
@cawes ja by som rada uplne novy, ale dakujem 🙂

cawes
28. mar 2013

@timea777 aha ja ze zhanas zanovny no tak to potom tie dve stranky co kocky spominali

mimi27712
28. mar 2013

@timea777 ja som odtiaľ objednávala zimný set a rýchle dodanie aj reklamácie vybavujú super, lepšie ako na SK.

merryllinka
28. mar 2013

@timea777 Loni jsme kupovali kočárek v Trenčíně , Predeti.sk. Byl tam moc příjemný a vstřícný prodavač. Dal nám i dobrou cenu a hlavně o Stokke ví snad všechno. Je to pro nás cca 2 hodiny cesty, ale dokupovani realizujeme vždycky přes něj. 😉

timea777
28. mar 2013

@mimi27712 no urcite, a strasne aj predrazene su veci na SK.....
a postovne si platila cca 30€, tak ked dobre chapem co citam podmienky a platila si dopredu cez paypal?
Vdaka este raz za stranku, dufam ze ked budem ja objednavat budu mat tie veci co potrebujem 🙂
@cawes na tej druhej stranke som akosi nic nenasla.... ale ak este nejaka stranka napadne kludne napis..... este mi nesuri kociarik, len informativne sa pytam 😉

timea777
28. mar 2013

@merryllinka aj ja som uvazovala ze najprv z tej stranky ale teraz ked som len tak cez tu zahranicnu stranku dala veci ktore chcem tak aj rozdiel by vysiel cca 200€, ale predeti.sk viem ze vedia mat dobre zlavy a tak, len to vystihnut, tak sa urcite oplati 🙂

mimi27712
28. mar 2013

@timea777 platila som cez paypal a doprava bola cca 30€. Kočík som tiež kupovala v predeti, ale povedala som, že už budem kupovať len v DE, najmä kvôli reklamáciám, poslali mi nový rukávnik, len na základe foto zaslaných cez email.

timea777
28. mar 2013

@mimi27712 no ta to je super, tak by to malo byt..... 😉
a mas aj autosedacku stokke? s autosedackou si nie som este ista, to este aj tusim nejaku isofix alebo adapter sa musi k autosedacke dokupit ak sa nemylim.....

mimi27712
29. mar 2013

@timea777 mam Izi sleep, je super polohovatelna, ale strasne tazka, cize na prenasanie nic moc. My sme isofix nemali a adaptery potrebujes len na sedacku, ktora nieje original, tusim maxi cosi kupuju.

klarawerder
29. mar 2013

@sasikas Když mi pošleš mailovou adresu do IP, tak ti pošlu PDF návod na výměnu předních kol 🙂

milankovazuzana
29. mar 2013

@klarawerder huš som jej ho poslala 🙂

merryllinka
29. mar 2013

@timea777 my máme i stokke autosedacku a i když je těžkà tak si ji nemůžu vynachválit. Hlavně možnost polohování. Když někam jedu tak kočárek vůbec nevozím. Všude jsem se zatím s podvozkem dostala. Když malý zaspi v autě jen ho nacvaknu na podvozek sklopim sedačku na spaní a jedu. A nemluve o tom jak se jen pak sedačka v autě nacvakne na izofix a nemusím natahovat pásy. I designove se mi jine nez Stokke vajíčko k tomu podvozku moc nelibi.

vevika1
29. mar 2013

Díky @klarawerder 🙂

luly3
29. mar 2013

@vevika1 noooo @klarawerder šikulka 🙂 🙂 🙂 perfektné

kajakaja77
29. mar 2013

@cawes
@vevika1
Ahojte už to mám na komplet - aj s prebalovacou taškou ... 😀

cawes
29. mar 2013

@kajakaja77 no je nadhern uz aj ja nad tymi potahmi premyslam 🙂

vevika1
29. mar 2013

@kajakaja77 Melangáčik je proste "stylish" 🙂 Nádhera 🙂

kajakaja77
29. mar 2013

@merryllinka
@timea777
Ahojte ja používam vajíčko peg perego, dokúpila som adaptéry a taktiež keď niekam idem a malá zaspí tak vajíčko nacvaknem a idem..... Nedá sa síce polohovať, ale som s ním spokojná lebo je ľahké a tým pádom sa mi to ľahšie prenásǎ a mám aj základňu do auta tak sa nemusím mordovať zo zapásavaním sedačky v aute.... A na podvozku nevyzerá zle lebo vzhľadovo patrí to vajíčko pp k tým mohutnejším a vačším tak neposobí ako pasť na oko.... 😀

samot287
29. mar 2013

@kajakaja77 úžasný je 😲 😲 ešte so slnečníkom foto 😲 teším sa s Vami.fakt je perfektný ten melangáč 😝 😝

kajakaja77
29. mar 2013

@mimi27712 áno je to taký háklivy plast tak sa to trebárs aj nechtami poškriabe alebo keď to dáš do auta na zadné sedadlo tak tými somarinami čo trčia zo sedačky do čoho sa zaklikávajú pásy.... Aj ja ju mám doškriabanú.... 😉

kajakaja77
29. mar 2013

@samot287 už aj letí...... 😀

kajakaja77
29. mar 2013
samot287
29. mar 2013

@kajakaja77 kokos neviem sa vynadívať.škoda,že moja minižena už nechce byť v kočíku.ale scootík nedám preč ani za nič 😀 😀 😀 😀 posuniem ti ho potom 😀 😀 😀 😀

samot287
29. mar 2013

@kajakaja77 si jednička 😝 😝 😝 najkrajší z najkrajších 😝

kajakaja77
29. mar 2013

@samot287 tak to s tým rátam ...... A ja sa tešákujem aj sa už nemviem dočkať kedy doooojdne pink a bgb bufiiií už sa mi o tebe aj o nich sniiiiiva.... Hroooza so mnou.... 😀

kajakaja77
29. mar 2013

@samot287 ale micuška to šecko len vďakaaaaa komuuuuu ???? No predsa našej zalatej žienke samot a mojej žene Rebeke.... 😀 😀 😀 😀