Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nat_marcipanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samot287
29. apr 2013

@ifkael techno XT persian rose sme mali.a XLR je super voľbaaa 😉 😉 😉

ifkael
29. apr 2013

@samot287 no...ved prinajhorsom predam 😀 ale teda...uz nemam mat co, len xlr. maly beha na firstbiku... az mi je smutno za kocikovanim...ale obcas sa vyspat musi. tak nech ma lehaaaaaaaaaaaaaaro

samot287
29. apr 2013

@ifkael kolko má malý?

ifkael
29. apr 2013

@samot287 o mesiac dva roky

samot287
29. apr 2013

@ifkael tak to je už veľký chlapec,už treba len golfky. 😉 😉 a my maminy musíme mať tiež zdravý úsudok do čoho drobcov posadíme 😉 😉 😉 😉

ifkael
29. apr 2013

@samot287 vsak z toho dovodu len maclaren je pre nas. 😎

ivetka09
29. apr 2013

@samot287 ahoj, dakujem za fotky aj miery a kolko ma mala mesiacov? Moj ma 15 mesiacov takze by mu mla byt Elodie v pohode? A videla som aj co si pisala s Ifkael ze si mala Maclaren ktory je lepsi elodie alebo maclaren? lebo ja medzi nimi rozmyslam ale mna sa velmi paci skor Elodie ale ja ho tu neviem vyskusat ani vidiet nazivo. maclaren som skusala aj videla ale elodie nie... tak preto ma to vsetko zaujima a mne sa paci bud biely alebo ten retro tie si nevidela nazivo ako vyzeraju? inac ty mas nadherny len ja mam chlapceka a pre neho to nekupim 🙂

ivetka09
29. apr 2013

@ifkael mojko tak co makac alebo elodie?
😉

kajakaja77
29. apr 2013

@bejbi777 kinderwagen Cindy.... Daj do google dá ti adresu.... Som tam kúpila.... 😲 😀

kajakaja77
29. apr 2013

@magica78 ja dávam do klasickej krátkej fábie.... A v pohode.... 😀

ifkael
29. apr 2013

@ivetka09 pre mna mac ;)

ivetka09
29. apr 2013

@ifkael 😉 a pre mna najprv bee + a potom mozno elodie neda mi ten kocik

magica78
29. apr 2013

@kajakaja77 dakujem si zlata mm nad nou rozmysla ,ved na dlhe cesty nepojdeme a ked tak v obchdoch clovek vsetko kupi a nemusi nic velke oblem oblecenia vozit 🙂 joj uz len aby to KET konecne dobre dopadlo

samot287
29. apr 2013

@ivetka09 malá má už 20 mesiacov a to je už jediný kočík kde obsedí a aj zaspí 😉 takže jedine elodie,mac je tiež super,ale nechce tam sedieť 😒 a biely elodie je nááádherný,len do výkladu a nie na naše cesty ☹ pre chlapca jednznačne retro 😉 😉 ja som ho kupovala od @ebabo a poviem ti,že lepšie som kúpiť nemohla.klobúk dolu 😉 😉 😉

bejbi777
29. apr 2013

@kajakaja77 idem kuk, a aké ceny?;) dakujem

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
29. apr 2013

@magica78 vieš čo aj na dlhé cesty sa nanfabči dá.... Je to úplne super autíčko.... Ja ho mám síce len do mesta ale už aj na dlhšie cesty sme na nej vybehli..... A Stokkačik do kufra v úplnej pohode.....ja nenosím plato na kufri skúšala som može tam byť ale ja mám zlomený ten úchyt na plate a nedrží mi to..... 😀 😀 😀

kajakaja77
29. apr 2013

@simonaa ahoj aj moja má práve včera 5 mesiacov a dala som ju do športiaku ale u vožkou a v pohode tešila sa a pozerala naokolo a. Za chvíľunsa tak unavila, že zaspala.... Ale vložku jej daj určite..... 🙂

magica78
29. apr 2013

@kajakaja77 my teraz mame fabiu ale combi a je to super auto aj celkom ok kufor len uz je starsie tak ho terba vymenit 🙂

kajakaja77
29. apr 2013

@magica78 tak kľudne aj krátku fábiu.... My sa dokážeme do nej nabaliť dve deti v autosedačke a stokkáčik do kufra a my s mužom 😀 a v pohode....

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samot287
29. apr 2013

@kajakaja77 poslané,zajtra to máš doma 😲 😲 😲

kajakaja77
29. apr 2013

@samot287 ďakovalaaaa 😀

samot287
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
29. apr 2013

@samot287 tak to je paraaaada.... Sa teším jak malé decko....? 😀 😀 😀

samot287
29. apr 2013

@kajakaja77 sklerooza ja,Babyzen yoyo je 300€ 😝 😝 😝 😝 😝 pa idem do skladu.pekný deň 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetka09
29. apr 2013

@samot287 a aky je rozdiel medzi maclarenom a elodie pre malu ze v jednom ti nechce sediet a v druhom ano. A ako dlho ho uz mas ? Inac kolieska nehrkotaju velmi?

kilian
29. apr 2013

@teegreen 😀