Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
13. jún 2013

@zuzigirl Ahoj Zuzička, na slnečnej clone odspodu sú 2 gumičky na stiahnutie, takže ich úplne pritiahni, zaisti tou korálkou a clona sa ti po bokoch skráti a nebude pôsobiť tak voľne. 🙂

milankovazuzana
13. jún 2013

@zz134 Všetky tmavé farby na slniečku blednú, priťahujú slnečné lúče viac ako farby bledé , to je prirodzený jav...Riešením je SK nahodiť čím skôr. 🙂

luly3
13. jún 2013

a máme niečo nové zasa 🙂 🙂 🙂
sa teším je nádherný 😉 😉 😉

dolcee
13. jún 2013

Holky, ten slunečník jde jenom ke sporťáku?
Na korbu asi ne, co?

dolcee
13. jún 2013

@luly3 ten potah na madýlko jsem v sadě nemela. Mám teda ten tečkovaný. Ty ano koukám..

ikarkulka
13. jún 2013

@dolcee Jde i na korbu 😉
Ty jo, ten potah, taky nemám. Jak je to možný? 😕
@luly3

dolcee
13. jún 2013

@ikarkulka a jak prosím te? Korbu mám už v aute. Zítra jedu na týden s holkama na chatu s dětmi. Tak ať to nemusím moc zkoumat.. Díky.

ikarkulka
13. jún 2013

@dolcee U toho slunečníku je taková koncovka, tu bodneš do korbičky - je to v místě, kde končí boudička a jsou tam popruhy na přenášení, je tam otvor v látce, musíš to nahmatat rukou. Tam dáš tu koncovku a na to nacvakneš slunečník 😉

ikarkulka
13. jún 2013

@dolcee Sice na sporťáku, ale je to trochu vidět

ikarkulka
13. jún 2013

@dolcee Hele a asi jsem to popletla, nejsem si teď jistá, jestli se celý slunečník přidělává na tu malou koncovku, nebo jestli ta koncovka má zároveň ten dlouhý "husí krk" a na to se přidělává jen to samotné stínítko. Ale to je nepodstatný detail, prostě jsou to dvě části, ta spodní se cvakne do konstrukce. Já jen abys nehledala nějakou malou koncovku. Dávala jsem slunečník jen jednou a už je to delší dobu, tak jsem měla za to, že to bylo takhle.

cawes
13. jún 2013

@luly3 odkial mas ten potah na madlo?

ikarkulka
13. jún 2013

Jo a ženy, neprodáváte někdo modré potahy? Nutně je potřebuju a nemůžu nové nikde sehnat.

dolcee
13. jún 2013

@ikarkulka super díky. Je to koncovka a na ni se da ten husí krk.
Hlavne ta díra kde je jsem potřebovala vědet. Dík

milankovazuzana
14. jún 2013

@ikarkulka
@dolcee Slnečníček sa dá nacvaknúť aj na hlbokú vaničku, ako spomínala ikarkulka je v látke dieročka, takže tam ho vložíš spolu aj s tou redukciou na predĺženie...
Čo sa týka SK pixel, videla som ho na MK v bazáriku a predávajúca písala, že si z clony ušila poťah na madlo a príručnú taštičku, tak toto bude asi presne ten z bazárika. 🙂

luly3
14. jún 2013

@dolcee
@ikarkulka
@cawes 🙂 kocky ja to tak kupila tu s MK 🙂 je to
usite s clony no je to ako origos, uplne super

luly3
14. jún 2013

babulky tu je ta taška čo nado mnou hore spomínala, celkom fajn ušitá, taká príručná na mobil 🙂 🙂 🙂
pixeláčky ak by ste ju niektorá chceli, posuniem ju 🙂

cawes
14. jún 2013

@luly3 za kolko by si ju posunula?

ikarkulka
14. jún 2013

@luly3 Můžeš ji vyfotit na kočárku, prosím?

luly3
14. jún 2013

@ikarkulka ahoj vyfotím, ale až zajtra pred chvíľou sme prišli dom a stokkáčik som nechala v aute a už sa mi nechce ísť
preň 🙂 🙂 🙂
@cawes IP

luly3
15. jún 2013

@cawes @ikarkulka tu sú fotky na kočíku 🙂

ikarkulka
15. jún 2013

@luly3 Hmmmm. Tak počkám, co @cawes. Hoď mi taky do IP cenu, prosím 😉 🙂
Přijde mi, že má trošku šejdrem tu cedulku, ale zase je fakt, že když mám na kočárku tu sluneční clonu, tak si nemám kam dát mobil. Jsem zvyklá dávat ho do korbičky do těch kapes u nohou, ale tam se pak blbě dostávám. No a na sporťáku takového není vůbec nic, tak by se mi taková kapsička hodila.

luly3
15. jún 2013

@ikarkulka myslíš ti cedulku stokke????no trošku je na krivo aj mne sa zdá 🙂

jannie88
17. jún 2013

Ahoj holky, mám prosbu...jsem zoufalá, objednala jsem si kočárek Stokke Xplory z jednoho eshopu (obchůdek u Šárinky) s tim, že mi měl být dodán za max. 8 týdnů...no ted uz je to pres 3 mesice, minuly tyden jsem odstoupila od smlouvy, uz mam z toho nervy na dranc a paní mi má vrátit podle smlouvy do 30ti dnů peníze na účet, dnes mi slíbila, že peníze mi připíšou ještě tento týden.

Nicméně teď nemám ani kočárek, ani prachy a oči jen pro pláč , protože na jiný kočárek už peníze nemám. Přemýšlím, že až mi peníze vratí a pokud vůbec 😲 tak kde kočárek objednat, abych ho měla na rychlo, max. do 3 týdnů. Máte zkušenosti se zahraničníma eshopama, třeba babyonlineshop.de ??? Děkuju za rady! 🙂

mauerka
17. jún 2013

@jannie88 overeny shop, mas tam momentalne aj peknu akciu, mozes platit vopred al. aj na dobierku /+11€/ a do tyzdna mas kocik doma

jannie88
17. jún 2013

@mauerka moc dekuji, no koukala jsem, ze tam je dobra akce, akorát, že já musím počkat až mi pošle peníze paní, jinak mám smůlu, tak aby ta akce ještě vůbec byla ☹ ☹ ☹

mauerka
17. jún 2013

@jannie88 Ja uz z nasich obchodov malo co objednavam... este stale nemame ani zdaleka on-line sluzby take ako napr. nemci, bohuzial... aj tu sa da pekne a spolahlivo nakupit
http://www.newkids-online.de/kinderwagen/kombi-...

jannie88
17. jún 2013

@mauerka opravdu děkuji za tipy!🙂 A jak prosím Tě vychází poštovné z těch obchodů? Já totiž vůbec německy neumím, jen anglicky.