Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
19. jún 2013

@miatara kukni na bazar myslim ze je ich tam zopar

miatara
19. jún 2013

@cawes ...diky, ale nevidim ta ty co presne potrebuji, nebo blbe koukam😢

radikuk
20. jún 2013

Ahojte baby, skusim este tu.. Mate niektora pram pack? Oplati sa kupit? Dakujem 🙂

cawes
20. jún 2013

Kamoska ma a nevie si vynachvalit na cestovanie.
@radikuk

ikarkulka
20. jún 2013

@miatara Potřebuješ je rychle?

miatara
20. jún 2013

@ikarkulka ...zas tak uplne to nehori ...behem 1-2 mesicu🙂

ikarkulka
20. jún 2013

@miatara Aha, tak to asi nic 🙂 Našemu mladšímu je 4,5 měsíce, takže ještě pár měsíců budeme vozit v malé autosedačce a potřebovat adaptéry 🙂

dolcee
20. jún 2013

@radikuk máme jej koupený a využijeme ale asi až na sportak, zatím s korbou ne..
Ale pokud hodne cestujete a nechcete si kočárek zničit, tak se vyplatí..

ikarkulka
20. jún 2013

@dolcee A vejde se do něj vlastně korba? Pořád přemýšlíme, že ho pořídíme, ale teď mě napadlo, že jsem nikde na fotkách korbu neviděla, jen sporťák tam dávali.

miatara
20. jún 2013

@ikarkulka diky za snahu😉

milankovazuzana
21. jún 2013

@nikolkaa miesto obsiahlého vypisovania si naštuduj toto videjko, tam je podstatný rozdiel medzi modelmi vyrobenými do 04/2010 a po tomto termíne.Modely 2010-2013 sa líšia farbami a drobulinkými detailíkmi, ale vyzerajú stále rovnako. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM
julianna78
21. jún 2013

Ahoj 🙂 Naposledy som sem prispela ešte v začiatkoch diskusie,ked sme mali stokke pre dcérku a dnes nám dorazil aj pre fešáka 🙂 Potrebovala by som poradit ohladne summer kitu...neviete náhodou na čo je tam kapsička z vnútornej strany na tom tienitku?Dá sa tam niak to tienidlo zrolovat,alebo ho treba vždy odmontovat ak nepotrebujem používat?

radikuk
21. jún 2013

@cawes @dolcee dakujem, preco s vanickou nie? Nezmesti sa, alebo je to privelke zbalene?

z.u.z.k.a.
21. jún 2013

Ahojte, cestujem zajtra lietadlom aj s kocikom, mam obavy ale snad bude v poriadku :-/ ze pred nastupom do lietadla ho odovzdam pri schodoch, tak snad to bude ok.
Mate niekto skusenosti s odletmi z Ba?

usiko
21. jún 2013

Dievcata, neda mi nereagovat....dnes som videla, teda isla popri maminke, ktora ma tento kocik.....a mala v nom 4 a pol mesacne babatko...kocik je krasny ale dietko bolo don tak narvane, ze keby nemala pokrcene nozky, tak jej trcia von...telo sa akurat vpratalo do korby...vedla nejo ai 2 cm miesta......pozrela som na mojho fesaka v nasom kociku a bola som rada, ze ma miesto na rucky, nozky, cele telo......

sashabb
21. jún 2013

@usiko fuha, toto si nemala pisať, lebo ťa tu ukameňujú 😝 Totižto ak nevlastníš tento kočík nemáš právo niečo také napísať 🤐 (to bola citácia, ktorá sa tu už viac-krat písala)

vevika1
21. jún 2013

@usiko tie nožičky majú byť von z toho korýtka, je tam na ne taka podpera, ktorá sa dá vysúvať ako dieťatko rastie. Keďže tam bolo také malé dieťatko, bola v kočíku určite zmenšovacia podložka, ktorá zároveň aj s pomocou vložného vankúšika zabezpečuje dieťatku rovný chrbátik a to, aby sa nekĺzalo do strán. Tá sa dá vybrať. Moja malá má už dva a pol a stále má miesta ako kráľovná, ten kočík má totiž strašne veľa vychytávok, ktoré pri letmom stetnutí nevidíš😉

vevika1
21. jún 2013

@sashabb nemyslím, že by ju tu chcel niekto ukameňovať, keďže jej názor je napísaný normálne, bez povýšeneckého a pohŕdavého tónu. 😉

vevika1
21. jún 2013

@julianna78 moja malá si tam odkladala dudle a fľašku 🙂 síce som to neskúšala, ale nemyslím, že by sa tam zmestila celá clona ...

julianna78
21. jún 2013

@vevika1 malá je šikulka,poriešila záhadu kapsičky 🙂 A napoužívala si náhodou aj skate,lebo ten sa mi zdá velmi nedoriešený,dnes sme skúšali a musím pri kočíku stát z boku inak kopem do toho skejtu.
@usiko ja som tento kočík mala aj pri dcérke a teraz som ho kúpila aj pre synčeka a som s ním maximálne spokojná,hoci jednu vec naozaj uznávam,že vanička je malá,ale také sú skoro všetky vaničky pri dnešných kočíkoch.Ja mám ešte aj silver cross kensington a to je už postielka na kolieskach.
@sashabb nemyslím,že by ju niekto ukamenoval,každý si vyberá kočík podla svojho vkusu a požiadaviek 🙂

sashabb
21. jún 2013

@julianna78 no veď samozrejme, ja to nikomu neberiem. Ja reagujem na to, že vždy sa tu strhne hádka ako si ho dovoluje posudzovať niekto kto ho nemá 😕

vevika1
21. jún 2013

@julianna78 nie, skate som nemala, aj keď som nad ním uvažovala. Z obrázkov sa mi tiež zdalo, že zavadzia, ale naživo som ho ani nevidela. A čo s týka tej vaničky, tak moja segra riešila naopak to, že je veľká, keď sa oteplilo a prestala používať fusak a deku a malému sa nepáčilo, že má okolo seba moc miesta tak mu tam dávala vankúš na kojenie 🙂 ono to má aj logiku- veď dieťatko je v maternici namačkané a keď sa narodí tak má zrazu strašne veľa miesta okolo seba a je z toho nesvoje- preto sa dobre cíti v zavinovačke, v tesnej náruči a pod. takže veľká vanička je nezmyselná požiadavka 🙂 aj tak máloktoré dieťa vydrží dlhšie ako do pol roka ležať v hlbokej vaničke bez možnosti výhľadu. Ale Silver cross to je umelecké dielo, nádhera 🙂

agalia
22. jún 2013

Ahojte, potrebovala by som radu - mame stokke xplory a ja som s nim fakt velmi spokojna, prave sme presli do sportoveho. A nemame summer kit ani slnecnik. A prisli taketo horucavy - svieti mu dnu - najma ked je v tej "spiacej" polohe - slniecko mu svieti do oci. Chcem sa spytat - co odporucate, staci mi slnecnik (aj ked predpokladam, ze sa da namontovat len z jednej strany?), dostatocne tieni? alebo ho stale musim "pretacat" podla slnka? Alebo lepsie kit - lenze potom ako sa to riesi, ked potrebujem na kocik dat aj sietku (proti hmyzu)? ta sietka sa dava pod kit, alebo nan?
Mozno sa to tu uz pisalo, ale velmi by mi to pomohlo - vopred DAKUJEM pekny den

cawes
22. jún 2013

@agalia ja mam kit a k nemu je aj slnecnik aj clona. Ked velmi svieti a maly je hore tak mu davam slnecnik ktory musim pretacat podla slnka, ked spi tak davam clonu, sietku som este nepouzila ale dava sa na kit aspon si myslim

agalia
22. jún 2013

ano viem ze ku kitu je to komplet, ale rozmyslam ci by mi nestacil ten slnecnik, mhm len nevyhoda je ze ho treba precat - ako sa inak s nim manipuluje? A ta clona - pouzivas ju? - ona uplne zabrani slnecnym lucom? lebo pouzivam deku, ale pod tou je hrozne teplo, aj ked je to perfektna vec, ze sa da pripnut VDAKA za pomoc

cawes
22. jún 2013

@agalia ja mam aj deku ale je horuco, clona zabrani ale este som ju nepouzila tak pekne tu este nebolo.

cawes
22. jún 2013

Co sa tyka slnecnika tak sa s nim naraba velmi dobre premyslam ze si kupim mozno este jeden cerveny ku cervenemu stokke lebo ten z kitu blue pixel k tej cervenej nejde. Ja som kupovala kit aby mi nevybledol kocik a hlavne preto lebo to ochranuje dieta pred slnkom plus je to viacej vzdusne. Zalezi aj od Zeba co chces napr moj chodi von z clonou, slnecnikom chodim ja a ked maly zaspi davam clonu.

maminamaja4
22. jún 2013

@agalia ja som pripla stokke deku a natiahla na striesku, roh deky,ktory bol blizsie ku mne som prehodila potom navrch,aby som videla na babo,buď lavy,alebo pravy,podla toho z ktorej strany svietilo slnko,šialene jednoduche a úcinne. My sme na tom prežili aj tie najváčšie horučavy,lebo mne osobne slnečnik nejak stále zavadzal,keďze som často nahadzovala a vybalovala s auta.
Určite je niekde takato foto medzi obrazkami na gooogli🙂

sabrinka26
23. jún 2013

baby, prosim vas neviete poradit kde okrem baby marketu by sa dali zohnat zadne kolieska? V baby markete je strasne dlha cakacia lehota.. dakujem 🙂

janulka0110
23. jún 2013

Dobry den,,prosim vas kde sa da kupit,,myslim v akom obchode,,stokke xplory,,uplne komplet,,hlboka vanicka,,fusak,taska apod. za najnizsiu cenu?Dakujem