Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nikolkaa
23. jún 2013

@milankovazuzana dakujem ti velmi pekne

ivanajelinek
23. jún 2013

Baby,pomoc! Koleso(tam kde je brzda),mi robi osmicku. Co teraz? Treba kupit cele nove koleso? Cim to moze byt?

milankovazuzana
23. jún 2013

@nikolkaa niet začo 🙂

milankovazuzana
23. jún 2013

@ivanajelinek ak máš kočiarik v záruke, treba ho dať reklamovať, je to totiž vec, ktorá sa občas stáva.Je to vadným ložiskom, ktoré sa nachádza vo vnútri kolieska.To najviac ničí voda-hlavne tá nasolená v zime, ložisko doslova rozožerie a ono sa rozsype...

milankovazuzana
23. jún 2013

@janulka0110 skús niektorý z overených nemeckých e-shopov-nížšia cena a vynikajúci prístup pri riešení prípadnej reklamácie. 🙂

milankovazuzana
23. jún 2013

@agalia na teplé a hlavne slnečné dni je najlepšie mať komplet SK.Z vlastnej skúsenosti Ti ale môžem povedať, že pokiaľ dieťatko spinká a je veľmi dusno, môžeš využiť zasieťkované otvory v strieške.Pokiaľ spinká, alebo je malinké a ešte nesedí, tak slnečná clona je nenahraditeľná, nepustí dnu nič, používam ju dennodenne a synček si ju vyslovene pred spinkaním žiada... 🙂
Slnečník som požívala minulý rok, keď som SK nemala.Je dobrý, ale musíš s ním manipulovať podľa polohy slnka, čo bolo pre mňa dosť otravné a hlavne nepraktické-je vysoký a pri určitom naklonení som nevidela na cestu a párkrát som nabúrala do ľudí pri chôdzi.Slnečník vidím ako doplnok hlavne pri sedení dieťatka v kočiariku.

ivanajelinek
23. jún 2013

@milankovazuzana no kocik v zaruke je,lenze nemam doklad. Kupovala som ho privatne(novy,zabaleny). Az ked som prisla domov,som zistila,ze tam nie je doklad. Aj som tej pani par krat pisala,nech ho posle,ale nic. Lenze kocik pouzivam 2,5mesiaca,uz bolo po zime. Neda sa to nejak rozobrat?

milankovazuzana
23. jún 2013

@ivanajelinek nie veru...a okrem iného ložiská, ktoré sú tam sú trošku inšie, ako v bežnej obchodnej sieti... inak škoda, že komunikácia je medzi Vami takáto... ☹ keby si mala doklad, ušetrilo by Ti to teraz i v budúcnosti peniažky.Nevieš, či ho aspoň registrovala na of. Stokke webe?

ivanajelinek
23. jún 2013

@milankovazuzana No pochybujem,ze ho ta dievcina niekde registrovala. A ja ho nemozem zaregistrovat? Takze asi len kupit nove koleso,ze?

milankovazuzana
23. jún 2013

@ivanajelinek Na registráciu potrebuješ údaje z daňového dokladu... takže asi naozaj iba koliesko kúpiť nové...

julianna78
23. jún 2013

@vevika1 s tou vaničkou máš úplnú pravdu,detičky lúbia byt ohraničené,ked sú malinké,moja v inkubátore spávala na takom mini peliešku,vyzeral tak isto ako pre psíkov 🙂 a ešte velmi dlho sme ho používali aj doma,dokonca aj v kočíku 🙂
Malý je asi výnimka v stokke vaničke je nespokojný,viac mu sedí velká silver cross.Skejt,keby bol o 5cm menší tak nie je problém,ale stále lepšie ako nič,ked sa ponáhlame.
@janulka0110 ja som teraz objednávala z babyonlineshop.de

janulka0110
23. jún 2013

@milankovazuzana Dakujem,,prosim vas a neaky by ste mi nemohli napisat..a podla vas by sa dal kupit vo viedni?dakujem .)

ivanajelinek
23. jún 2013

@milankovazuzana skusim napisat este priamo do stokke alebo tam,odkial je kupeny. Tiez ho kupovala cez babywalz.de. Ide ma porazit. A ako naschval nikde nemozem najst koleso. A co stoji take koleso?

milankovazuzana
23. jún 2013

@janulka0110 Vo Viedni sa určite kúpiť dá, sú tam 1-2 obchody mám dojem, ale názov neviem, určite Ti niekto poradí.

cawes
23. jún 2013

@milankovazuzana
@ivanajelinek na registraciu potrebujes vyrobne cislo stokke ktore je zo spidu kocika ako je taska tak zo spodu.

milankovazuzana
23. jún 2013

@ivanajelinek okolo45€ mylím.Skús napísať na SK fb Stokke, odpíše Ti managerka pre CZ+SK, určite Ti poradí. 🙂

milankovazuzana
23. jún 2013

@cawes okrem v.č. to odo mňa pýtalo aj číslo daňového dokladu a názov predajcu.

ivanajelinek
23. jún 2013

A akurat mm vravi, ze lozisko to nebude, ze to je koleso krive. Tak neviem.

ivanajelinek
23. jún 2013

@cawes A ked ho tam zaregistrujem, tak potom co? Aj mi to nejak pomoze?

cawes
23. jún 2013

@ivanajelinek tak mas zaruku 3rooky

@milankovazuzana pamätam si ze to chcelo obchod kde som to kupula ale nie cislo danoveho dokladu

milankovazuzana
23. jún 2013

@cawes odo mňa áno, ja som ho registrovala minulú jeseň, možno už zmenili, ale vtedy na 100ˇ% som to tam zadávala.

cawes
23. jún 2013

@milankovazuzana ok to si nespominam. Ja som registrovala feb2013 musela by som sa pozriet 🙂 ale mozno ze hej ze chxelo len vo svajci na blocku ziadne cislo neni

martinano
23. jún 2013

Odo mna to ziaden danovy doklad nechcelo len mesiac kupy a rok a stat

ivanajelinek
23. jún 2013

No tak som napisala do toho obchodu, kde bol kupeny a aj do stokke service. Tak uvidim, kto mi co odpise. A neviete niekto, kde sa da najrychlejsie zohnat koleso?

milankovazuzana
23. jún 2013

@miatara spomenula som si, že si hľadala adaptéry a v tomto inzerátiku maminka predáva na MC, skús.
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/8smr/sto...

klarawerder
23. jún 2013

@ikarkulka Anooo,zrovna jsem v CR a delala jsem zkousky ve skole,tak jsem bohuzel ledacos zanedbavala...Zkousky hotove,a tak zas budu vysedavat na Konikovi,neboj 😀 😀

ivanajelinek
23. jún 2013

Keby ste niektora vedeli, kde predavaju kolesa, prosim dajte vediet. Lebo nemozem najst ziadnu stranku. Dakujem 😉

dolcee
23. jún 2013

@ivanajelinek tak mám ten samý problém, kolečka osmičkují. Můžu s tím teda normálně jezdit, ale vadí mi to už od pohledu. kupovala jsem v Praze, tak hezky půjdu také reklamovat?
Máte s tím některá zkušenost? Kolečka mi objednají a dají nová? nemusím tam nechávat kočárek měsíc?

Já tu registraci ještě neudělala, snad není pozdě (třeba měsíc od koupi atd.)

ivanajelinek
23. jún 2013

@dolcee No pozeram, ze ani ty kocar dlho nepouzivas. To vie nastvat, ze? Daj potom vediet, co ti povedali. Ty mas aspon kam ist to reklamovat. Ja nie 😠

dolcee
23. jún 2013

@radikuk
@ikarkulka do pram packu se vejde jen podvozek se sporťákem, korbička ne. My neplánujem letět s malou do půl roku stejně a obal je akorát pro podvozek a sporťák, větší bych ho ani nechtěla tím pádem...

@agalia já jsem teď sice na korbě, využila clonu i slunečník (a to se na korbě dá dát z obou stran) a teda super... Mal= se tam i dobře spalo, mela tam soukromí.

No a na dovolenou na příští týden jsem sundala summer kit a nandala klasiku, bohužel má být zima a pršet ☹