• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

30. marca 2017 
@boban Ale ty máš nějaký už starší, že? Co vím, tak holky tady psaly, že se tam musí utáhnout šroubky, ale kde přesně je najdeš, to nevím.
10. júl 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boban namaz silikonovym olejom a bude po vrzani
10. júl 2013 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka srubky dva su pod tym bielym cim sa vytahuje rucka hore a ostatne zo spodnej casti madla na ruky
10. júl 2013 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cawes dakujem=)
10. júl 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meiwe ach uplne si viem predstavit ako sa chovali. Neznasam to, a toto je na slovensku vsade! A najradsej mam predavacky v tescu a inych mega shopoch. Prides na nieco sa spytat a esti ti vynadaju.
A to s tou kamerou som sa cudovala aj ja, lebo vsetky kamery ktore sa instaluju do obchodov, su bud take tie gule ktore urcite nemaju mikrofon, alebo tie ine klasicke ale tie to nemaju tiez. No ale babymarket to asi ma.
10. júl 2013 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes no to mam len na rychlo robenu aby mm a ostatní vedeli na co to je :grinning: no pozor zbieram iba 1 a 2 € :grinning: ale papierovou nepohrdnem :grinning:
10. júl 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes lutujem tie predavacky tam kde som robila ich bolo 13-15 kamier ale ani jedna zo zvukom, museli sme sa spravat milo a jednat v rukavickach, preto ani ako zakaznik sa nechovam arogantne.
Preto moj dojem z obchodu je takyto, Viem pochvalit ale aj zkritizovat ale toto je aj na mna silna kava.
Nevadi mam stary sunt stokke, dam si presit strechu, teraz som nastriekala tasku farebnym sprejom na textil=)
A este sa budem modlit nech sa mi nic nepokazy na nom bo mam smolu.
10. júl 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka jojo..asi kolekce 2010...tam žádné šroubky nejsou :confused:
@cawes no tam ale nené jak ten olej stříknout :confused:
10. júl 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magica78 ok staci dat adresu :grinning:
10. júl 2013 o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boban no tam nie ale rucka ma predsa take tie ciarky neviem ako by som to vysvetlila jednoducho tak ako keby boli dve casti dohromady no tak tam striekni pockaj dam foto
10. júl 2013 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes dakujem ale nejdem riskovat ,urcite by mi to dali naschval v 50 centovkach a to tam nedavam :grinning:
10. júl 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magica78 asi sme sa nepochopili, to som chcela ja prispiet :grinning:
10. júl 2013 o 14:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meiwe A někde v CZ bys tu stříšku nebo co potřebuješ nenašla? Můžu ti to objednat a poslat na SK.
10. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes jj to tam je..to chápu jak to myslíš..no zkusím to promazat..myslíš, že to pomůže?
10. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boban Čím si vytahuješ tu tyč? Takovým tím bílým, co zvedneš k sobě, ne? Snad to tak mají i ty starší modely. Tak když to zvedneš, pod tím jsou šroubky, teď jsem se dívala.
10. júl 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boban ja som tam nastriekala silikonovy sprej, a vsetko ok
10. júl 2013 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka dakujem ale asi ju nenajdem.=( Nevadi usijeme novu, alebo dame usit , popripade sa zmierim s tym ze bude bleda od slnka. Stare striesky sa robili koncovky take gulate sa to zastrcilo do vanicky aj sportovej casti ako je to teraz?
10. júl 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes to se mi ale celé zamaže a bude to stékat dolů ne?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: no každopádně to zkusím :grinning:
10. júl 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka jdu mrknout :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja riesim tiez problem s kolesami. Pisala som priamo do Stokke servisu. Napisali mi odtiatk,ze nemusim ist vobec tam kde som kocik kupovala,ale do najblizsieho obchodu ktory predava Stokke. Ze tam mi musia kolesa objednat a vymenit.
10. júl 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikarkulka jooo jsou tam šroubky :grinning: :grinning: až příjde manžel tak to zkusíme rozebrat :grinning:
10. júl 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cawes pochopili sme sa :grinning: len som napisala ze urcite by mi to na poste dali naschval v 50 centovkach a ja take nezbieram :grinning: tak radsej neposielaj
10. júl 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boban nie ved si zober uterku daj si ju pod to ako striekas, a ten sprej by mal mat taku tycinku ako zakoncenie taku tenku.
10. júl 2013 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cawes my máme se stříkátkem..není tam tyčinka..ale zkusím to díky :grinning: :grinning:
10. júl 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magica78 ale da sa poslat na ucet :grinning: alebo papierovka v obalke :grinning:
10. júl 2013 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boban no tak daj uterku pod to
10. júl 2013 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanajelinek Asi by to měli napsat i do BM :grinning:
10. júl 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prekvapujeme ma tá zloba :frowning2:...preboha čo im už nedáte pokoj, veď tie diely sa snáď dajú objednať inde.

Dievčatá nemá niekto Crusi vaničku? Ako je to s veľkosťou? Na oko vyzerá veľká, ale vo vnútri sa mi zdá taký priemer, kamoška rieši, či Crusi alebo Teutoniu.
10. júl 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teegreen to neni zloba, len jednoducho je to nelogicke ze sa to neda mat skladom

k otazke crusi videla som asi pred tyzdnom aj som sem pisala, aka som zostala pozitivne unesena z celeho kocika, ja osobne by som ju brala vsetkymi desiatimi. Je to super velka vanicka aj z vnutra, vobec to neni priemer, pride mi velmi velmi velka.
10. júl 2013 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes
A náhodou rozmery vnútra nevieš?
10. júl 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok