Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kristynakubecova
2. aug 2013

Na druhou stranu, kdyz by to nebyl podvod sla bych do toho.U doplnku uprimne moc neresim jaky je puvod.U kocarku jo, a to i u jetych, ale od doplnku si neschovavam ani ucty😉))), kocar vzdy u vyhradniho dodavatele,ale doplnky vybiram podle toho odkud je budu mit nejdriv🙂.Kupovala jsem si beecko z chytrych hracek, ale ruzovou boudu klidne u malvika i kdyz nema licenci a byla v pohode.Jak rikam u doplnku to fakt neresim🙂.Ale na podvodnici bych natrefit teda nechtela, takze jeste vyckam.

pallacinka
2. aug 2013

@kostalovakaca Ja som asi pred tromi rokmi prisla na ceskom MMB kvoli winter kitu o takmer 300 Eur, budte baby opatrne ☹

chantalhumenne
2. aug 2013

Ahoj kočky. Neporadíte mi ako sa dajú vymeniť predné kolesá na stokke?

milankovazuzana
2. aug 2013

@chantalhumenne pošlem Ti návod?

kuko7
2. aug 2013

AHojte baby, tak zohnala som vanicku na ten moj stokke :D a teraz sa vas chcem spytat, neviete kde kupim nove kolieska zadne aj predne na stokke? Ale mam ten starsi typ,,,aj ked myslim ze tie kolieska sa nelisia, ci?

kuko7
2. aug 2013

@kristynakubecova krasne potahy, kde si kupovala? Ja by som si chcela kupit komplet na ten sportak,,,vanicku budem mat oranzovu aj so strechou,,,daju sa kupit aj nove potahy na vanu? ci ee?

chantalhumenne
2. aug 2013

@milankovazuzana Buď taka dobra 🙂

kristynakubecova
2. aug 2013

@kuko7 Na bazarku se daji koupit i nove potahu do hluboke,jen nevim jestli se nevyplati koupit rovnou novou hlubokou,nejsou drahe.jinak tyhle potahy jsou puvodni,byly je kocarku.Objedname mam z nove kolekce melange.Uz sema ne hrozne tesim.

cawes
2. aug 2013

@kristynakubecova tak mne to neni jedno z toho dovodu lebo kamoska kupila v autorizovanom obchode wk musela ho po roku reklamovat lebo sa jej utrhol puk a dostala komoletne novy wk. A to sa mi moze stat a potom co zo 4000korun nic.

kuko7
2. aug 2013

@kristynakubecova ta vanicka co som si objendala je skoro ako nova 🙂 3 mesiace pouzivana, oranzova :D len som myslela ze budeme menit :D ale zvazujem ze si k nej dam usit striesku nejaku peknu zaujimavu do oranzova :D

kuko7
2. aug 2013

@kristynakubecova a kolieska nevies kde by som zohnala na ten moj kocik? :D

kristynakubecova
2. aug 2013

Zkus napsat mail do anna a viktorie do servisu, jsou vyhradni dovozci pro CR a dodavaji i nahradni dily. servis@annaviktorie.cz

milankovazuzana
2. aug 2013

@chantalhumenne tak mi pošli mail., máš tam i popis i obrázky.

kuko7
2. aug 2013

@milankovazuzana dakujem uz som napisala 🙂 pripadne ci nie je niekto na SK 😵

kuko7
2. aug 2013

@junkfoood ahoj 🙂 mas na predaj kolieska na stokke? som citala ze hej 🙂 daj mi prosim vediet

milankovazuzana
2. aug 2013

@chantalhumenne stalo sa... 🙂

chantalhumenne
2. aug 2013

@milankovazuzana Ďakujem pekne, zachranila si mi manželstvo 🙂

milankovazuzana
2. aug 2013

@chantalhumenne 😀 😀 😀 prečo???

chantalhumenne
2. aug 2013

Bo už môj manžel šalie len čo počuje slovo Stokke a nie ešte meniť niečo na ňom

kostalovakaca
2. aug 2013

@kristynakubecova přesně moje řeč, psalo jí tam plno lidí tak uvidím jestli bude mít více hodnocení a šla bych do toho taky 🙂

junkfoood
2. aug 2013

@kuko7 ahoj, mam jedno zadne navyse, ale nepredavam ho.. budem ho predavat az spolu s kocikom, ak ho dovtedy nebudem potrebovat pre seba..

kostalovakaca
2. aug 2013

@kristynakubecova by me zajímalo odkud z Polska nikde jsem tam nic neviděla ..kočáry stokke měli cenove stejně a ani o žádných polských stránkách nevim

zuuzka
2. aug 2013

@kostalovakaca Ahoj 🙂 No vies ja to budem predavat ako celok, spolu s kocikom a ostatnymi doplnkami.

kuko7
2. aug 2013

@junkfoood a kde si ho zohnala? ja ho neviem nikde zohnat, uz som zufala :( pisala som aj na ich domovu stranku,,,lebo nikto mi nevie poskytnut blizsie info :(

kostalovakaca
2. aug 2013

@zuuzka aha Ok tak to nic...a mohla bych aspoň poprosit o foto?zajímala by me ta barvicka

zuuzka
2. aug 2013

Jasne. Len ja ja mam kocik aj so vsetkym na Slovensku a tam budem az v septembri, takze az potom mozem odfotit. Skladujem ho totiz zatial u rodicov. Takze ak ta este bude zaujimat, zaciatkom septembra to vyvesim na bazar. Je to ako keby mix olivovozelenej so striebornou. Velmi sa nam hodila k bezovej taske.

junkfoood
2. aug 2013

@kuko7 ja mam kocik v zaruke, reklamovala som kolieska, jedno predne a jedno zadne, a omylom mi poslali obidve zadne.. takze mam jedno navyse.. 😉

zuuzka
2. aug 2013

@kostalovakaca A vlastne predsa len ho mam 🙂

zuuzka
2. aug 2013