• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

31. októbra 2016 
@kristynakubecova
@cawes
@kostalovakaca kočky, na MMB je čierna listina tam máte vypísané presne podvodníčky ako to robia a na niektoré je podané trestné onámenie...jednoducho vylákajú zálohy a utrum...
4. aug 2013 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milankovazuzana Je to nechutne, uz jsé parkrat nalitla takze jsemopatrna, bez vicero hodnoceni bych neobjednavala. :wink:
4. aug 2013 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Na tom sbazaru byla docela dlouho, buh vi kolik penez vymamila.Bohuzel policajti nepomuzou ani kdyz se poda oznameni policajtum.Mpodvedla pani co lidi obrala skoro o pul mega a co myslite, 2 roky proces a je na svobode s podminkou a vesele "podnika" dal:slight_smile:. Je to hnus.Osobni prevzeti nebo nic, fakt a nebo na dobirku cele.
4. aug 2013 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taky jsem právě ted během pul roku dvakrát naletela a teď s břichem se taham po policajtech a taky pochybuju a o tom ze by mi někdo něco vrátil...nastesti to byly částky do 1000kc...takže už si dávám sakra pozor
4. aug 2013 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kristynakubecova
@meiwe
@cawes
Ahojte kocky, neskusali ste niektora prisposobit winter kit pre stary model?
4. aug 2013 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkapinka ja nie ja mam novy model
4. aug 2013 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinkapinka ja mam predchudce evo a staci dodelat par gumickovych poutek.Mista zvolis podle modelu sedacky kam by se to dalo tahaknout.Me treba staci na zadni dil potahu dolu prisit 2 gumickovy poutka a to je vse,zalezi jaky starsi typ mas,ja vim o trech,mozna jich bylo jeste vic.
4. aug 2013 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinkapinka Podle mně kdybys tak měla hozené potahy na nový model, tak ti Wk pasovat bude...přinejhorším jak tu baby píšou, došiješ pár poutek...
4. aug 2013 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
help co je toto za barvu??? ja ho chciiii :grinning:
4. aug 2013 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Strieborna
4. aug 2013 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
stříbrná to není...to je právě nějaká hněda....ani khaki to není
5. aug 2013 o 01:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kostalovakaca Tohle je limitka Khaki...v současnosti v podstatě nesehnatelná...Je to taková jakoby olivová barva a má červené zipy... Podle ušití je vidět, že je to origoš.
5. aug 2013 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Muzu se zeptat vozí někdo ve Stokke 3 lete díte ? Stokke jsem před časem prodala , ale zase bych ho chtěla zpátky :grinning:DD myslíte ze se tam vejde na zimu s dekou ? Teď měří 98 cm
5. aug 2013 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kostalovakaca To je presne ta farba wk, ktory som ti fotila :slight_smile: presne, na krabici je napisane khaki.
5. aug 2013 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jsemnejkrassnejsi moja malá má síce len 2,5 roka, ale meria 98 cm a vojde sa v pohode a pohodlne sa aj vyspí :slight_smile:
5. aug 2013 o 14:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jsemnejkrassnejsi Když se tam poměrně pohodlně vešla 4letá dcera kámošky, tak co by se nevešlo 3leté dítko... U Xplory bych se určitě nebála :sunglasses:
5. aug 2013 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, ked uz sa tu riesia ti predajcovia....nerobili ste niektora objednavku cez webovy obchod "U Sarinky"? Ja som tam este 1.5 objednavala kit a do dnesneho dna nemam kit ani peniaze, stale pisu, ze peniaze rozposielaju, ale ku mne sa este nedostali.
5. aug 2013 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mima01 na 100% tu bola jedna mamina, čo objednávala stadiaľ komplet kočiarik.
5. aug 2013 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cawes no dobrý deň mamičky... :slight_smile:
5. aug 2013 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@cawes ešte snáď výstižnejšie by bolo Kto s čím zaobchádza, s tým aj schádza. :frowning2: Smutné a zároveň veľmi poučné.
5. aug 2013 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@milankovazuzana no ako poviem ti som sklamana. Nejde mi o 8euro ale o princip. Ako nechapem co teraz mam kazdy tyzden vypisovat ohladne 8 eur.
5. aug 2013 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cawes ale áno, ide i o tých 8€, lebo tie si na ceste nenašla moja...Inak aj na fóre je jedna téma o predajkyni-síce zamknutá, ale je, teda aspoň bola a tam jedna mamina opísala svoju skúsenosť.
5. aug 2013 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milankovazuzana daj mi link prosim ta. Ako ja som si myslela najprv ze ok ma vela prace atd, ale toto co so mnou robi ohladne 8 euro trapne trapne. Najprv nemala cislo uctu (davala som ho 2x) potom som ho mala poslat do sms, dnes som jej pisala znova uz trosku inu sms a tam mi napisala ze jej to davno preslo pojde do banky to vybavit ze ona tych 8 euro nepotrebuje. ok tak preco mne to vzdy islo odoslat a jej nie?
5. aug 2013 o 18:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cawes mam u nej tiez objednane a uz mi to pripada ze sa vyhovara.No pockam max do streedy a budem to riesit :angry: Uz ma to nebavi...
5. aug 2013 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milankovazuzana zaujimave, inak by ma dost zaujimalo preco to @admin zamkol, kedze ide o fakty co sa ludom stali? hned by som tam aj ja napisala skusenost, dnes som pisala tiez @admin aby mi povedal ako mam postupovat kedze mojich 8 eur nikde, ale bohuzial sa neozval, takze tolko o rovnakom meritku na MK
5. aug 2013 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cawes
@milankovazuzana
Ja som mala ciťák, že nie je ok, nuž možno naozaj predávala fejky a prišli jej na to. Ešteže moj dopyt odignorovala. Opať som sa presvedčila, že je lepšie nakupovať u oficiálnych predajcov i keď o 5 Eur drahšie.
5. aug 2013 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@teegreen tak fake neviem ci mala bohvie odkial to vozila ja mam sk od nej a je taky ako ma byt
5. aug 2013 o 19:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cawes
Nuž snáď je to originál a nič sa s ním nestane, pochybujem, že by riešila nejakú reklamáciu :frowning2:.
5. aug 2013 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok