Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ustrachana
23. aug 2013

@ifkael dakujem 🙂 tesim sa ako by som mala zajtra rodit lebo uz teraz viem, ze moj maly tam moc neobsedi, ale asi ho tam aj nalepim aby som si stokacik este uzila 😀 toto je vymysel mojho muza, ale tak potesil ma velmi 🙂 🙂 🙂

pragmaticka
23. aug 2013

@junkfoood
@ustrachana

baby diky, ukludnili ste ma..kupim teda len ten jeden nozickovy 🙂

ifkael
23. aug 2013

@ustrachana ked ho aj nebudes pouzivat kazdy den- ale ak ano, treba poriadny kocik kde ma maly pohodlie

ustrachana
23. aug 2013

@ifkael my sme uz vyse mesiaca bez kocika, chodit nechce a nosit ho stale - no nic moc teda 😀 pred 2 tyzdnami ma zaujala novinka od GB ten kocik Rokin, prisiel no uplne som Ti bola paf a fesak sa pri druhom pouziti zlomil 🙂 ja som myslela, ze muz ma zabije, uz ked ho doma zbadal mi vynadal co som to kupila za "karu" no a ked sa nam pri druhej prechadzke resp.nakupoch v Blave zlomil to uz bola konecna 😀 😀 😀 tak sa vcera nasral lebo som denne na otazku: mame kocik ? mala negativnu odpoved a uz mal toho plne zuby a isli sme do Blavy kupit Stokke 🙂 chcela som najskor Brio alebo Wanderer ale nemame vytah takze denne kocik vlacim po schodoch a Stokke je taka pohoda (si ma setri muzicek moj 😀 😀 )

ifkael
23. aug 2013

@ustrachana my sme boli bez kocika tri tyzdne, potom som bola sama s detmi na pol dna vonku, najmensi sa poprhlil- reeev na hodinu- a samozrejme ze pleskil firstbike a viac ze nejde...tak som ho niesla na pleciach - na druhy den jasne ze trochu krvacala, tri dni brucho bolelo- tak som kupila buggster- nieje to stokke- ale na chvilu staci...neviem si na trojkolku zvyknut...:// takze ani gt3 to nebude.
Pre baby muz chce cameleona- tie male kolesa nic neprejdu. Crusi tu bola fajn recenzia- cize tiez nic. Tak len xplory

vevika1
23. aug 2013

@dolcee áno ☹ ale vzhľadom na to, že malá má už 2,5 roka, tak to "na furt" nebude trvat moc dlho 😀

ustrachana
23. aug 2013

@ifkael aj ja som ho lamala na crusi a pindal na tie blatniky ( co som si ja ani neuvedomila a on chlap hned sa vynasiel ako sa mi tam bude vsetko chytat ) a tak bolo rozhodnute 🙂 tesim sa a prisaham uz nevymyslam a ziadna zmena lebo na stokke nema ziadny kocik

vevika1
23. aug 2013

@ifkael Stokkačik je oveľa lepší ak cameleon 😉

cawes
23. aug 2013

@zany76 co budem objednavat vo svajci?

ifkael
23. aug 2013

@vevika1 hlavne prejde lepsie v nerovnom terene ;)

deyana
23. aug 2013

tak můj manžel byl se stokke nespokojen, pořád na něho nadává, nechápu, já byla fakt spokojená, no ale musela jsem ho dát pryč, už jsem to nechtěla poslouchat ☹ tak sem budu chodit nakukovat na vaše krasavce aspoň 😔

zany76
23. aug 2013

@cawes no neviem ci som to ja doplietla ale kdesi som sa docitala ze stokke xplory wk alebo si to nebola ty? prepac som tu nova a este sa tu "nevyznam"🙂

klarawerder
23. aug 2013

@vevika1 V čem se ti zdá Xplory lepší jak Cam? Já Cam nikdy neměla - vizuálně se mi celkem dost nelíbí a je hrozně nízký...ale vzhledem k tomu, že tu s ním jezdí celý Zürich, bych ráda věděla, jaké je porovnání těchhle dvou kočárků... Díky 🙂

cawes
23. aug 2013

@zany76 ja som sa bavila o fusakoch ze budem objednavat tu vo svajci lebo je lacnejsi ako na sk v obchode, teda pokial by osm nezohnala pouzity za rozumnu cenu a dobry stav. WK tiez som spominala, lebo ten si nechcem kupit niekde len tak kedze je to velka suma a nakupujem tu
babycenterschweiz.ch

zany76
23. aug 2013

@caves a mas preklikane aj ceny predpokladam? tak si si aj kociarik takto objednavala? a ak sa este mozem opytat kde si vo Svajci ? ak nechces nemusis odpovedat akceptujem🙂

cawes
23. aug 2013

@zany76 nie v poho ja s tym problem nemam, byvam kusok od zürichu pri züriskom jazere. Ano ceny mam cca preklikane. Kocik som ale nekupovala u nich ale v inom obchode kde som mala neake zlavy. Fusak som ale kupila napr zo slovenska, pouzity, wk kupim tu a sk mam tiez zo slovenska

deyana
23. aug 2013

@klarawerder Klári, rozdíl mezi Camem a Stokke je pro mě v ovladatelnosti, Cam je mnohem lehčeji ovladatelný, a taky Stokke je takový robustnější, větší, těžkopádný, v porovnání s Camem. Mě osobně to nevadilo, ale musím uznat, že je to pravda, to jsou argumenty mého muže, proč Stokke pryč. Řekla bych, že i zabere míň místa v kufru, je takový kompaktnější. Oba jsou to špičky, to jako ne, že ne 🙂

ifkael
23. aug 2013

@deyana nevadi Ti, ze tie male predne kolesa na came stoja v kazdej nerovnosti? som mala strasne nervy nato.... 😠

vevika1
23. aug 2013

@klarawerder rozdiel je hlavne v tom, že terén, ktorý mám so Stokkáčikom odjazdený krížom krážom bez jediného problému som včera s camom ledva prešla. Tie "úžasne" odpružené predné kolieska sa zasekli v každej škárke. Košík je síce dosť veľký a zatvárateľný, ale je k nemu horší prístup ako na Stokke. Ďalšia podľa mňa nevýhoda je korýtko - je také hlboké, že aj moja veľká- malá je tam zapadnutá a nožičky má dosť hore, neviem si predstaviť voziť tam menšie dieťa, polročné už vôbec nie. V aute zaberie rovnako veľa miesta ako Stokke, ale horšie sa "organizuje" jeho uloženie do auta, neviem si zatiaľ predstaviť ako ho budem dávať do auta na jeseň keď bude všade blato, bez toho aby som mala celyˇ kočík zablatený. A samozrejme - tá výška - to je jednoznačné mínus...Nehovorím už o tom, že nemá Winter kit...

vevika1
23. aug 2013

@ifkael presne!

deyana
23. aug 2013

@ifkael já už ho nemám, ale nevzpomínám si, že by se něco takovýho dělo, to by mě asi štvalo 🙂 ale asi fakt ne, měla jsem i zimní kola, ale ty jsem nasazovala jen po poli, když jsem šla na chatu, a jinak jsme odjezdili i zimu na "horách" s malejma kolečkama 🙂

vevika1
23. aug 2013

@klarawerder a ešte som zabudla: korýtko je rovnako veľké, ale strieška je menšia a nasadená tak, že ho zmenšuje. A ešte jedna vec - polohovanie treba robiť oboma rukami .... Ale v princípe ( keď ho neporovnávam so Stokke) je to jeden z tých vydarenejších kočíkov...

ustrachana
23. aug 2013

takze prva jazda za nami a maly viac pri kociku ako v kociku teda okrem toho co v nom spal ☹ super, takze u nas sa dlho neohreje 😀 skoda, no co uz,snaha bola, ale myslim, ze vecer ho mozem nafotit 😀 😀 😀

katee18
23. aug 2013

@rodka môžem sa opýtať aky je to obchod? Aj do IP ďakujem 🙂

ustrachana
23. aug 2013

baby ja vam tak zavidim, ze vase deticky sa chcu vozit 🙂 ja by som si ho tak strasne rada este uzila ☹ uz je na bazare fesacik moj krasny ☹

ifkael
23. aug 2013

@ustrachana TO MI NEROOOOOOOOOOB, VYDRZ ASPON MESIAC 😉

rodka
23. aug 2013

@ustrachana taky si myslim ze vydrz. ja sice kocarek zatim jen planuji koupit, ale maminky co ho maji doporucuji...vydrz, a tvoje dite se mozna zamiluje...vcera jsi se tesila, ze patris do stokke skupiny a dnes odchazis...dej tomu jeste sanci. 😉

ikarkulka
23. aug 2013

@ustrachana Děláš si srandu? 😀 😀 Prodáváš jednou jetý kočárek? 😀
Kdybych neměla ten samý, tak ho snad koupím, jak je mi to líto 🙂

ifkael
23. aug 2013

@ustrachana ste ako my...potrebujem kocik tak 2x za mesiac.... ale teda, uz golfky nechcem... nemam ich ani tyzden, nemozem si na trojkolku zvyknut... takze pojdeme do stokke- len sa musim zbavit toho co mam doma. ked len dva krat za mesiac- ale nech je poraaadny kocik

ustrachana
23. aug 2013

Tak kocky, kocik je uz predany 🙂 skoda, ale nema vyznam maleho nutit v nom byt len preto, ze mama si chce uzit Stokke 😀