• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

28. marca 2017 
@esika : uz WK mame, teraz rozmyslam nad SK aj ked momentalne nie je aktualny, nejak ma zachvatila doplnokva mania :slight_smile:
1. sep 2013 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky - v kolika měsících jste dávaly prcky do sporťáku??? Malý má 3,5 měsíce a je přes celou korbu - ještě tam měsíc vydrží, ale pak pochybuju...někdo říká, že dokud dítě nesedí, do sporťáku se nedává...to ale pochybuju, sousedka má dítě, kterému je 10 měsíců a taky ještě nesedí a ve sporťáku je - ale jejich sporťák jde úplně do lehu,,,kupovala jsem celou trojkombinaci a našla jsem ještě u sportovní sedačky zmenšovací díl - teda asi je to ke sporťáku-no nevím, moc mi to tam nepasuje-možná jen nevím, jak to tam dát - poradíte? díky
1. sep 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo zmensovacia podlozka je do sportaku. A aky velky je tvoj maly ak sa mozem spytat? Lebo moj maly je teda macko a v 7 mesiacoch sa mi do vanicky dal a dal sa mi tam aj ked mal rok :grinning:
Ja byt tebou tak pockam aspon do 5 mesiaca
1. sep 2013 o 19:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes no ta podložka mi tam nejde dát s těma pásama - nemohla bys mi to prosím vyfotit, jak to má vypadat? Malý má 3,5 měsíce, váží 7,20 kg a měří 66 cm...dneska jsem ho dala upně dozadu do orbičky a když se natáhnul, protože on spí jak placka rozvalený, tak mu zbývají vzadu asi tak 3 cm...
1. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo ja som malinku dala uz teraz a to ma 3 mes. akosi som mala pocit , ze sa v tej vanicke uz nudi a spinka mi v sportiaku uplne super:slight_smile: posielam foto akotam ma byt ta vlozka:slight_smile: tym malinkym babatkam sa tam dobre spinka:slight_smile:
1. sep 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@esika jé, moc díky - tak měla jsem to stejně, ale nezdálo se mi to nějak - tak už vím, že to bylo ok - já hledala, kama prostrčit ty boční pásy...takže jen tak je dát kolem podložky, super, díky
2. sep 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je boziiiii
2. sep 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2. sep 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jsemnejkrassnejsi uuuuzasny je!!!!! sa mi na xplory paci ako je dvojfarebny...
2. sep 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie kedy bude v predaji...snad koncom roka uz ano. :confused:
2. sep 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael od oktobra by nemal byt problem, uz by udajne mal byt dostupny - uz som sa informovala :slight_smile:))))
2. sep 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A s nugatovym wk.... Mnam
2. sep 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@segafredo Nám šla malá do sporťáku v 5 měs. Ne, že by se do korby nevešla, tam měla místa habaděj, přesto že byla zimní miminko, tj. i s fusakem...ale nebavilo ji ležet a prohlížet si boudu zevnitř :grinning: Takže šla do sporťáku, samozřejmě se zmenšovací vložkou a pouze v poloze vleže. Sporťák je víc otevřený, takže mimi líp vidí a nebrble :slight_smile: Dokud ale prcek sám nesedí, tak určitě ale v korýtku neposazovat a nechat opravdu jen polohu vleže. A přišlo mi taky mimochodem, že jak ležela v korýtku, tak jak tam má mimčo mírně pokrčené nožky, tak ta poloha ulevuje od prdíků...na rozdíl od korby, kde leží na rovném...
2. sep 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jsemnejkrassnejsi Jéééé, tak to mít chlapečka, tak jdu určitě do něj...povedený :sunglasses:
2. sep 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doufám, že se jim moc nepovede holčičí varianta (pokud nějaká bude...ale asi ano), protože bych jinak musela kupovat nový Style kit :grinning: Chudák můj manžel... :grinning:
2. sep 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo Holky chodím nakukovat a kochat se fotkama (ta nová modrá je tedy úžasná) s tím přechodem do sporťáčku bych určitě počkala. Přijde mi, že ma té fotce má dítě trošku pozici jako v autosedačce a ta se rozhodně dlouhodobě nedoporučuje. Pokud nejsou dost zpěvněná záda (dítě nesedí), tak jde veškerá váha těžké hlavičky na páteř. Obě moje děti seděly taky až v 10 měsících a do té doby jsme to zvládli v lehu. Jinak se těším na další fotky, hlavně mě zajímá ta nugátová! Nevíte, kdy je odtajní? :wink:
2. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hojda tak to abych mu uřezala nohy :slight_smile: můj synovec v 10 měsících už chodil - a jak zjistil, k čemu má nohy, tak do kočárku vůbec nechtěl ...
2. sep 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@segafredo Zase si člověk užije to kočárkové mimko víc:slight_smile:. A jak je vlastně velká ta korbička? Naše korbička měla myslím 74cm a jedno dítko v ní bylo 6 měsíců a holčička dokonce 8 měsíců a mám děti docela velké, jen jak se začal používat fusak, tak už tam toho bylo nějak moc :grinning: .
2. sep 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hojda korbička stokke má tiež 74cm, takže štandardná veľkosť :slight_smile: Tá poloha v šporťáčiku nie je ako v autosedačke, chrbátik je tam rovný a dosť podopretý, ken je to akoby "naklonená rovina", čiži dieťa je tam vyvýšené v cca 10 st.uhle, čo je okrem iného aj poloha, ktorá sa odporúča pre deti s refluxom. :slight_smile:
2. sep 2013 o 23:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vevika1 Tak to se do ní minimálně do půl roku musí dítě určitě vejít. Na té fotce to vypadá hodně zkosené, asi to dělají ty pásy.
3. sep 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, nahodou nebudete predavat brown prebalovaciu tasku, poistnku na vanicku a decku pasikatu ciernu???diky
3. sep 2013 o 09:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, BM ma na stránke akciu na Stokke a foto noviniek- Orange Melange, Winter Kit Anthracite Melange a Winter Kit Nougat Melange... síce malé, ale aspoň niečo :wink:
http://www.babymarket.sk/sk/7446/1796/stokke-kocik-xplory-completo-s-vanickou-akcia-wint
4. sep 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ijanka27 tak super konecne nieco urobili s cenami pre zakaznika a mamicky nemusia kupovat cez DE stranky .
4. sep 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ijanka27 Já tam žádné fotky nemůžu najít...kde jsou??
5. sep 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tohle je ten Orange Melange...mmmh, kdybych byla milovnicí oranžové (jakožto teda ale nejsem), tak budiž...
5. sep 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@klarawerder paraada! tusim nebudeme mat len jeden potah....
5. sep 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klarawerder ještě dopoledne to tam bylo, protože jsem na to koukala, teď to znovu odstanili.. ale maji to jiz v nabidce, ze muzes objednat....ale tvoje foto je lepsi, tam byla takova mini prtata...
5. sep 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ijanka27
Este tam vraj bude aj beige melange? Babymarket ma to v popise farieb. Na fotky si pockam casom. :grinning:
5. sep 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminy, nemate nahodou Black Melange Style kit potahy na sportovu cast na predaj? Dakujeem :slight_smile:
5. sep 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok