Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

krovka9
9. sep 2013

@verkov
preposlala som ti na ip mail od oklamanych mamiciek

mimi27712
9. sep 2013

@ifkael ja som riešila reklamácia z nemeckým eshopom síce len wk, ale povedala som, že odteraz nakupujem len tam. Síce keď je chyba v celom kočíku a nieje iná možnosť, tak ho tam musíš poslať, ale ja by som sa toho vôbec nebála.

cawes
9. sep 2013

@verkov fakt aj ty a ako?

dolcee
9. sep 2013

@krovka9 a co se stalo? Ja mám od samot summer kit vaše ok. Co je s ni za problém?

magnolie123
9. sep 2013

@klarawerder ahoj , prave som otvorila tuto diskusiu ku koncu a ziadam ta o radu :D , ja som kupila stokke po jednom babatku, nie je uz v zaruke, je to 2011 V2, keby nahodou nastal problem s nejakym kolieskom, vies mi poradit , kde najrychlejsie dokupit nove?cez internet alebo predajna...len aby som neostala bez kolieska dlhsie..ďakujem 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verkov
10. sep 2013

@dolcee většinou vybrala peníze a zboží nedodala. Já jsem měla objednané SK a WK a poslala mi jiné.:((( ... takže kdyby jste holky chtěly mám na prodej SK pink pixel (novy) a WK navy (použitý)...

rodka
10. sep 2013

@mimi27712 ahoj, prosim ta, ja tiez planujem kupovat stokke asi z nemecka, aj napriek doprave mi cena pride omnoho zaujimavejsia nez v SR alebo CR. takze s pripadnou reklamaciou si bola spokojna? a nakupovala si cez babyonlineshop.de? a nahodou niektora neviete ako je s KIKA? tam su obcas tiez dobre ceny, prip. reklamacie riesia v pohode? diky.

mimi27712
10. sep 2013

@rodka ja som kupovala cez newkids-online.de wk a len na základe fotiek som zreklamovala a nič som nemusela posielať. Aj kočík mám odtiaľ. S kikou nemám skúsenosť.

klarawerder
10. sep 2013

@ikarkulka To je taky pravda 🙂 Myslím, že bych nakonec byla za blbce a abych udělala ségře radost, bych jí ho dala a sama bych ostrouhala...Normálně nejsem takový d*bil, ale když jde o rodinu, tak si občas tímto způsobem zkomplikuju život 😀 Ne, holky, máte recht, kočár se nikam dávat nebude...a až malá nebude chtít jezdit, anebo už bude opravdu velká, tak pak teprve půjde do světa. Tož stejně ještě musím ponosit ten krásný nový WK, který mi za upadený druk na rukávníku Baby Park tak velkoryse vyměnil 😎 😎 😎

klarawerder
10. sep 2013

@ifkael No to bych jim tam udělala pěknej kravál teda!!! Vždyť takto se to řeší normálně...koupíš kočár v zahraničí, ale reklamace vyřizuješ buď sám anebo s nejbližším prodejcem...Já mám ze zahraničí Bgb Bee+ a když jsem se ptala, jak se vyřizují případné reklamace, tak mi bylo odpovězeno, že to mám nafotit, popsat, co je špatně a poslat jim maila...že oni ve spoustě případů pošlou náhradní díl, který si buď vyměním sama, anebo autorizovaný prodejce...Tak jaké hergot, že to není jejich starost 🙄 To teda sakra je!

ivanajelinek
10. sep 2013

Tak mi volali z obchodu,kde som reklamovala Stokke. Ze si ho boli minuly tyzden vyzdvihnut a dnes mu volala nejaka teta zo Stokke,ze jej mam zajtra zavolat. Tak neviem,ze co to moze byt. Uz teraz mi to neda spat☹ Ach jaj.☹

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vjaja
10. sep 2013

@krovka9 len som sa chcela spýtať, či Vám aj poslala zálohovú faktúru na kočík

klarawerder
10. sep 2013

@teegreen No, já musím říct, že jsem s reklamací - čehokoliv dosud nikdy problém neměla...o to víc mě ale právě překvapili v brněnském BP, kde jsem šla s WK, kde mi se mi z druku uvnitř rukávníku jakoby vyvlíkl ten fleece...Prodavačka byla příjemná, ochotná, hned, že to nafotíme a že jim to pošle...do měsíce jsem dostala celou novou zimní sadu a to se mi ještě omlouvali, že oficiální lhůta je sice měsíc, ale že to normálně vyřizují dřív, jenže byly zrovna ty záplavy, tak, že se jim to "zdrželo"...No, jako hleděla jsem jak puk...čekala jsem, že mi tak maximálně vymění rukávník a hotovo... No, asi jsem měla štěstí...

krovka9
10. sep 2013

@vjaja
ja som mala objednanu deku , nie kocik nastastie. ale nic mi neposlala. ty si mala kocik objednany? je to trapna chudera a klamarka a lutujem tu jej dcerku malu. mamicka bude sediet v kriminale a kto sa o nu postara? nato by sa mala zamysliet

magnolie123
10. sep 2013

@kuko7 ahoj mozes m poradit, kde si kupis, ci si kupila tie kolieska na stokke? ja pre pripad , ze sa mi nieco stane s nimi , aby som vedela.....som kupila po jednom babatku, tam sadnu aj na V2 aj na V3 tie iste...diky za radu

kuko7
10. sep 2013

@magnolie123 ja som si objednala v KIKA, este idem objednat aj predne kolieska 🙂 nakolko ja mam starsi typ a aj ked ich nemam nejako ojazdene, su inejk farby a vyzera to divneeee :D

magnolie123
10. sep 2013

@kuko7 ja som kupila model z konca 2011, to je V2, po jednom babatku......ja rodim o 3 mesiace az, kolieska sú ok, tiez by som chcela uplne nove :D len sa mi zdaju dosť drahé :/ , pokiaľ sú tieto ok......ty máš model z ktorého roku? ja mam červený stokke, uple nova vanička šedá , červené poťahy, vanička je nepoužitá vobec a šport. čast len pár mesiacov

magnolie123
10. sep 2013

@kuko7 a prosim ta môžeš mi napísať web stranku kika? ja som pozerala babymarket a brandon len tak zo zaujmavosti..

kuko7
10. sep 2013

@magnolie123 ja mam tiez V2, ten co ma tu sportovu cast taku, ze to na nozicky je hranate,,,,ale ja si chcem buduci rok kupit aj tu sportovu cast novu, nakolko ja som kocik dostala od kamosky cize som kupovala len tie kolieska (zatial zadne, vysli ma 160 e cca) a predne chcem dokupit teraz niekedy tie vyjdu cca 120 e,,,,no je to drahe, ale kedze som kocik nekupovala, tak mi to az tak nevadi,,,,no a buduci rok si kupim sportovu cast tiez novu, cize z toho kociku vyuzijem v podstate len podvozok :D :D :D :D

kuko7
10. sep 2013

@magnolie123 no zadne som ja objednala tiez z brandonu ale predne idem z KIKA, nakolko su tam lacnejsie,,,ale povedali mi tam, ze to treba ist tiez objednat na predajnu a zaplatit a potom treba pockat, kym to poslu,,,mne z brandonu prisli cca do tyzdna,,,,len brandon je drahsi ako kika 🙂
telefon som nasla cez google 🙂

ninucika
11. sep 2013

Dobry den, potrebujem radu. Mam 3 mesacnu dceru a kocik casualplay. Mala mi nechce byt vo vanicke aj na prechadzky chodime tak ze sedi v autosedacke. Rozmyslam nad kupou kocika Stokke Xplory (bez vanicky) . Bude sa jej tam pacit? Nemam skusenosti s tymto kocikom.

klarawerder
11. sep 2013

@ninucika Ahoj 🙂 S autosedačkou bych rychle přestala, protože tím malé ničíš skelet zádíček (potvrdí ti každý pediatr, že autosedačka je pouze na dobu nezbytně nutnou pro cestování autem, jinak ne! ). Pokud ti malá nechce ležet v korbě, pak pořiď Xplory, má korýtko uzpůsobené i pro malé dětičky, protože je tam vložka a sedačka je polstrovaná ze všech stran. Zároveň prcek ale ze sporťáku hezky vidí ven. Moje dcera byla ve vaničce taky jen do 5. měs., kdy začala být nespokojená, a tak šla do sporťáku a bylo vyřešené. Píšeš , že máš Causualplay...jestli máš S4, tak ta ti stejně dlouho nevydrží, protože má dost krátkou zádovou opěrku...

milankovazuzana
11. sep 2013

@klarawerder Súhlasím do bodky s Tebou Klári, až ma nadvihuje, keď vidím v meste na prechádzkach miminka v autosedačkách a to tie isté a dennodenne, ako sa s nimi maminky prechádzajú, nieje výnimkou až do pol roka...tu u nás v meste sú to tzv. módne vlny, keď sa v húfoch toto deje ☹ ☹ ☹ veď čo môže byť krajšie, ako voziť miminko v hlbokom kočiariku-aspoň do pol roka...

ninucika
11. sep 2013

@milankovazuzana no ja ju v tej autosedacke nevozim preto, lebo sa mi to tak strasne paci, ale musi byt trochu aj na vzduchu cize na prechadzke. Vo vanicke strasne place, obrovske slzicky sa jej kotulaju z jej krasnych oci. prave preto chcem investovat do druheho kocika a preto som prosila o radu ci tento kocik by bola dobra volba.

klarawerder
11. sep 2013

@milankovazuzana Taky s tím zásadně nesouhlasím, autosedačka není vůbec zdravá, je to jako posazovat sotva několikamesíční dítě.,Já bych své malé teda dobrovolně huntovat záda nechtěla...Ale bohužel musíme konstatovat "ať každá matka dělá, jak uzná za vhodné". Malá mi šla do sporťáku teda dřív než jsem chtěla, protože místa měla habaděj...nicméně byla pouze v poloze vleže, zádíčka hezky na rovném, nožky trochu pokrčené - to jí taky dělalo dobře od bolení bříška, navíc hezky viděla ven...a byla tam jak v hnízdečku 🙂 V tomto je Xplory prostě vychytané...

milankovazuzana
11. sep 2013

@ninucika Inak švanda je tá, že sestra mala S6 a malá jej vo vaničke preplakala pol roka...náhoda, však?Pritom tá vanička je super, športiak už teda nie.Určite nie do 3 rokov, tá je malaá už v 1,5 roku-krátka opierka, zle vyriešené polohovanie nožičiek...Stokke používame i my a to budeme mať 3 roky a ešte veru budeme a poriadne dlho.Po praktickej stránke je Stokke veľmi dobrá voľba.
Ja som nadávala na maminy, ktoré tam vozia miminá hoc nemusia, vrrrr

klarawerder
11. sep 2013

@ninucika My to nemyslíme zle, ale jako dobře míněnou radu, že malou do sedačky bys opravdu neměla dávat (krom jízdy autem). A to jestli plače nebo neplače je víceméně banalita v porovnání s tím, že jí můžeš tímto vožením v autosedačce nenávratně poškodit záda. Osobně bych to udělala tak, že bych prodala Casual, dokud je ještě v hezkém stavu a dostanu za něj co nejvíc...a koupila bych sporťák Stokke. Ten ti oproti Casualu vydrží daléko déle, protože sporťák je o dost větší (myslím sezení), krom toho má Stokke spoustu vychytávek, které ocení každá moderní maminka, o tom, že kvalita je taky trošku jinde asi nemusím psát...

ninucika
11. sep 2013

Tak mozem dat 3 mesacne dieta do sportaku stokke? ak ano tak ho hned utekam kupit 🙂