Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
18. jan 2014

@nina20 ahoj ja som mala najprv ked bol maly malicky tak som mala odenwalder fusak, ked podrastol mali sme emitex cocoon a teraz mame stokke a pouzivam ho na striedacku s emitex cocoonom

ifkael
18. jan 2014

@sufo ano, xplory sportak aj s vanickou

sufo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelapsotova
18. jan 2014

@sufo to som akurat pisala ifkael

ifkael
18. jan 2014

@sufo zaregistrovat ho estelen chcem, podla vyrobneho cisla. Pustali ma tento tyzden z nemocnice lezat, ledva chodim- takze som to nejako nestihala doteraz

bublinka711
18. jan 2014

@sufo
@mimi27712
@tomila baby ďakujem za rady. Dohodla som sa s pani z ebabo, aj keď teraz som troška v pomykove @michaelapsotova.... Bol problém s dodaním, alebo s kočíkom ako takým? A môže to byť fake? Tiež som to hľadala na stránke Stokke a nie sú tam.... hmmm...

nina20
18. jan 2014

prosim vas navleky na koliecka stokke ked ho mam vo vnutri kde zozeniem prosim o radu dakujem

sufo
18. jan 2014

@bublinka711 no tak ja pevne verim,ze fake to nebude pri tejto sume820e sport.cast. zvacsa sa fake predava do 700 e aj s vanickou. Ale pan boh vie?! Akkurat ma ta registracia stve .

bublinka711
18. jan 2014

@sufo no tak teraz ani ja neviem... ale veď ja ešte musím najskôr predať nášho cama za nejakú dobrú cenu 🙂. Snáď sa podarí 🙂

nina20
18. jan 2014

@cawes ahoj dakujem za radu

cawes
18. jan 2014

@nina20 neni zac snad som pomohla 😀

ifkael
18. jan 2014

@sufo ziadny problem s registraciou 😉

sufo
18. jan 2014

@ifkael no teda, slak by ma trafil info, ze je mozny problem. Za ako dlho ti z ebabo dodali kocik po objednavke?

ifkael
18. jan 2014

@sufo do tyzdna. Katka je zlata.. Mala so mnou trpezlivost, lebo som si nevedela vybrat ci crusi alebo xplory...a potom farbu. 🙂)

V bm mi nevedeli zarucit, ci mi pride V3 alebo V4... A aj cena super.

sufo
18. jan 2014

Aku farbu si zvolila? Inak aj moj muz je s nou spokojny 😀

ifkael
18. jan 2014

@sufo black melange.. Lebo zmenis doplnky a kocik je hned iny... A paci sa mi este style kit urban blue...spolu s fusakom a dekou

michaelapsotova
18. jan 2014

@bublinka7771 s kocikom bol problem a natahovacky s reklamaciou

ifkael
18. jan 2014

Pokial sa kocik registruje... Nemal by byt problem ani s reklamaciou. Ale kedze neviem co boli medzi nimi tazko sa vyjadrovat

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
18. jan 2014

@teegreen peniaze som popredu nedavala, kocik je zaregistrovany na stranke stokke, ziadny fake. Mam k tomu fa okrem ineho.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
18. jan 2014

@teegreen ja som spokojna 🙂) a reklamacia.. No snad nebude treba .. A nejako sa toho nebojim. Stokke podiela k najblizsiemu predajcovi, pripadne to poriesime s ebabo

A diiik... No veru...posledne 2-3 tyzdne predomnou... Ale respekt mam, i ked sa nejako zatial nebojim.... Je mi to podozrive, ze som kludnaaa

sufo
18. jan 2014

@ifkael ja som tiez toho nazoru. . A nech si kazdy kupi tam kde chce.

ifkael
18. jan 2014

Paradoxne...bm moze narobit take problemy s reklamaciou, ze to cloveka riadne znechuti... Ved uz to tu bolo toolko krat. Zahranicny predajca nebude robit skor nejake problemy a vyriesi to ASAP...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz