Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂
cawes
18. jan 2014
@nina20 ahoj ja som mala najprv ked bol maly malicky tak som mala odenwalder fusak, ked podrastol mali sme emitex cocoon a teraz mame stokke a pouzivam ho na striedacku s emitex cocoonom
ifkael
18. jan 2014
@sufo ano, xplory sportak aj s vanickou
sufo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelapsotova
18. jan 2014
@sufo to som akurat pisala ifkael
ifkael
18. jan 2014
@sufo zaregistrovat ho estelen chcem, podla vyrobneho cisla. Pustali ma tento tyzden z nemocnice lezat, ledva chodim- takze som to nejako nestihala doteraz
bublinka711
18. jan 2014
@sufo
@mimi27712
@tomila baby ďakujem za rady. Dohodla som sa s pani z ebabo, aj keď teraz som troška v pomykove @michaelapsotova.... Bol problém s dodaním, alebo s kočíkom ako takým? A môže to byť fake? Tiež som to hľadala na stránke Stokke a nie sú tam.... hmmm...
nina20
18. jan 2014
prosim vas navleky na koliecka stokke ked ho mam vo vnutri kde zozeniem prosim o radu dakujem
sufo
18. jan 2014
@bublinka711 no tak ja pevne verim,ze fake to nebude pri tejto sume820e sport.cast. zvacsa sa fake predava do 700 e aj s vanickou. Ale pan boh vie?! Akkurat ma ta registracia stve .
bublinka711
18. jan 2014
@sufo no tak teraz ani ja neviem... ale veď ja ešte musím najskôr predať nášho cama za nejakú dobrú cenu 🙂. Snáď sa podarí 🙂
nina20
18. jan 2014
@cawes ahoj dakujem za radu
cawes
18. jan 2014
@nina20 neni zac snad som pomohla 😃
ifkael
18. jan 2014
@sufo ziadny problem s registraciou 😉
sufo
18. jan 2014
@ifkael no teda, slak by ma trafil info, ze je mozny problem. Za ako dlho ti z ebabo dodali kocik po objednavke?
ifkael
18. jan 2014
@sufo do tyzdna. Katka je zlata.. Mala so mnou trpezlivost, lebo som si nevedela vybrat ci crusi alebo xplory...a potom farbu. 🙂)

V bm mi nevedeli zarucit, ci mi pride V3 alebo V4... A aj cena super.
sufo
18. jan 2014
Aku farbu si zvolila? Inak aj moj muz je s nou spokojny 😃
ifkael
18. jan 2014
@sufo black melange.. Lebo zmenis doplnky a kocik je hned iny... A paci sa mi este style kit urban blue...spolu s fusakom a dekou
michaelapsotova
18. jan 2014
@bublinka7771 s kocikom bol problem a natahovacky s reklamaciou
ifkael
18. jan 2014
Pokial sa kocik registruje... Nemal by byt problem ani s reklamaciou. Ale kedze neviem co boli medzi nimi tazko sa vyjadrovat
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
18. jan 2014
@teegreen peniaze som popredu nedavala, kocik je zaregistrovany na stranke stokke, ziadny fake. Mam k tomu fa okrem ineho.
teegreen
18. jan 2014
@ifkael
Keď to nie je oficiálny predajca, tak nemáš nikdy istotu. Aj samot sa tu prezentovala ako super obchodníčka a baby majú hlavu v smútku.
teegreen
18. jan 2014
@ifkael
Už sa ti to kráti 😉...ale štvrté odrodiť, to už bude malina 😉...hlavne teraz nohy hore a oddych 😃
ifkael
18. jan 2014
@teegreen ja som spokojna 🙂) a reklamacia.. No snad nebude treba .. A nejako sa toho nebojim. Stokke podiela k najblizsiemu predajcovi, pripadne to poriesime s ebabo

A diiik... No veru...posledne 2-3 tyzdne predomnou... Ale respekt mam, i ked sa nejako zatial nebojim.... Je mi to podozrive, ze som kludnaaa
sufo
18. jan 2014
@ifkael ja som tiez toho nazoru. . A nech si kazdy kupi tam kde chce.
ifkael
18. jan 2014
Paradoxne...bm moze narobit take problemy s reklamaciou, ze to cloveka riadne znechuti... Ved uz to tu bolo toolko krat. Zahranicny predajca nebude robit skor nejake problemy a vyriesi to ASAP...
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz