• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

25. mája 2017 
@martinano takto mi napísala ake to bolo že sa nebude vyhadrovat k filialke a nie predajcovi....
19. jan 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 jasne v pohodicke, mne vtedy napisala vsetky infosky co som sa pytala, asi ma na to dovod..
19. jan 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, cestovali ste tu uz niekto lietadlom s prampackom aj tak, ze ste mali nejake prestupy? A este jedna otazka...neskusali ste niekto do toho zbalit aj scoota? Ale to bude asi na prd, lebo xplory je o dost vacsie.
19. jan 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak naše kočíky xplory a scoot.....xplory z ebabo :slight_smile:
19. jan 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
19. jan 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwkaiffs boze ten xplory och och :D
19. jan 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima01 leteli sme vieden- dubai-bangkok, kocik som odovzdala ako batozinu, mali sme len hodinovy prestup a krpec bol v manduce, cestou spet uz bude prestup 6h tak budem kocik odovzdavat az pri liedadle.balila som xplory.
19. jan 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianna78
A neskúšala si zobrať si na čas prestupu na letisku v Dubai izbu v hoteli? Mne sa to osvedčilo, je to síce 100€ navrch, ale wc normálne, posteľ človek sa natiahne...
19. jan 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teegreen cestou spet to tak budeme riesit, lebo priletime o pol noci a az rano odlet.
19. jan 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisto teoreticky...kedy by mohli byt summer kity nove?

A ako ste vesali tasku ked ste mali hlboku vanicku?

Na vanicku na tie karabinky? Nosim dost veci zo sebou :/// neviem kam ju zavesit...plus dvojkilovy fotak...
20. jan 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael
Vraj ak budú nové tak pred letom...
Ťažké veci dolu v nákupnej taške.
20. jan 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem radu.myslíte,že možem softbag používať v scoote ako fusak? Lebo nožičkový mi tam príde zatiaľ strašne veľký,drobec má 8mesiacov....díky
20. jan 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je mi jasna jedna vec, pokiak je ebabo filialkou velkej nemeckej spolocnosti ,preco neuvedie na web stranku ktorej.predislo by sa tu zbytocnym spekulaciam a potenc. zakaznik by si to vedel overit ci uz u materskej spolocnosti ,alebo priamo u stokke.
20. jan 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@iwkaiffs ja som softbag skusala do xplory/crusi sedacky.je vynikajuci.ale len ako fusak sa mi zda byt tenky.
20. jan 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael ja prebalovaciu tasku vesiam dole pod vanicku.mne to na hacikoch hore pri vanicke zavadzia.
20. jan 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian náš drobec je ako radiátor po tatovi,rýchlo sa vie spotiť,myslíš,že keby je dobre oblečený tak by to nestačilo? :slight_smile:
20. jan 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwkaiffs pri takychto teplotach ake su , by aj stacilo.popripade este deku.len neviem v sediacej polohe v scoote ci by sa ti nesmykal.
20. jan 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian sú tam otvori na všetky pásy tak keď bude pripútaný by snaď nemal :slight_smile: no uvidíme,ideme zaobstarať :slight_smile:
20. jan 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ešte otázočka, vyberáme farbu a teraz sa mi zapáčila beige melange alebo brown? Nemáte niektorá skúsenosť s týmito poťahmi? Hlavne beige melange, nešpiní sa to rýchlo, nezachádza? A poťahy môžem potom normálne hodiť do práčky však?
20. jan 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinka711 Tak to by aj mňa zaujímalo,pretože sme kupili beige melange:slight_smile:
20. jan 2014 o 15:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nena123 hmmm, pozerala som v tvojom albume, vyzerá krásne :slight_smile:. Ja už sa pri tej farbe fakt neviem rozhodnúť :slight_smile:
20. jan 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena123
@bublinka711 my sme mali len beige nie melange a len do 5mesiacov a stále som ho drhla.vyzeral krásne a všetko k nemu super ladilo,ale stačilo sa o niečo obtrieť a už to tam svietilo.neviem čo by bolo keby už malý behá a papá v ňom :D no povedala som si už nikdy taký bledý :slight_smile: ale melange je trošku iná látka tak ktovie ako to bude pri ňom.teraz máme brown a je krásny a hlavne nemusím ho stále drhnúť ;)
20. jan 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwkaiffs Šak ,dobre ,vieš ,že aj ja som mala z toho dilemu :slight_smile:
20. jan 2014 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena123 áno áno :grinning:
20. jan 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwkaiffs vidíš, poznámka k veci - jediace dieťa, to som nedomyslela... no, tak beige nám asi z hry vypadne :slight_smile:. Tiež som rozmýšľala preto, že mám rada béžovú a máme veľa béžových doplnkov ako dečky a tak... ale zas béžová ide aj k hnedej... som z toho jeleň, toto vyberanie a rozhodovanie bude asi ešte nadlho... :slight_smile:
20. jan 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinka711 beige melange je super, tie melangačové latky sa tak nešpinia.
20. jan 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok