Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
7. feb 2014

@barakara Normálně se tam vleze, bez problémů 🙂

ikarkulka
7. feb 2014

@dolcee Já se mlátím do hlavy, že jsem ho nepořídila hned na prvního syna, že jsem se nechala odradit kecama. Jsem spokojená maximálně, těžko se mi vybírá něco menšího na rychlé přesuny. V podstatě není nic lepšího než Xplory.

ikarkulka
7. feb 2014

@zuca Rok a půl, bez servisu, bez reklamace, nehrká, není na něm znát jakékoli používání, ani kolečka nemá nijak sjetá. Jezdíme s ním téměř denně a nijak ho nešetříme (terén, skládání a rozkládání atd.).

ikarkulka
7. feb 2014

@sufo Já totiž nevím, kdy přesně začala a skončila jaká kolekce. Ale předloni na podzim začali prodávat Black Melange, teď loni tu Beige a Orange Melange.
Myslím, že ta Light Green a Light Blue skončila s tou Black Melange, že už jen doprodávali skladové zásoby.

sufo
7. feb 2014

Neviete este ci sportova cast z V3 je rovnak ako u V4...aby mi styl kit sedel. Nasla som nove - 5druhov farieb po 155dolarov

iwkaiffs
8. feb 2014

@sufo sedačky sú úplne rovnaké,takže bude ti sedieť na 100% 😉

cawes
8. feb 2014

@vralen posli mi to ja ti ti napisem

@zuca aj ja som bez reklamacky a servicu tuk tuk reklamovala som len potah ale nebol pokazeny len mi ho jedna predavacka odrala v obchode regalom ked do mna narazila

zuca
8. feb 2014

Ok baby, som zamilovaná 😀 najväčšìm problèmom sa teda stáva farba 🙂 veeeeľmi sa mi páči purple, ale ešte uvidìme, kto sa mi v brušku schováva ;)

vevika1
8. feb 2014

@barakara vojde sa tam uplne v pohode, on je robeny presne do tej vanicky 😉 Inak, ta tyc zasahuje do hlbokej vanicky len minimalne

bublinka711
8. feb 2014

Ahojte kočky, ja lenže dnes nadobro odišiel náš Cam do inej rodinky a teraz netrpezlivo čakáme, kedy dorazí xplory 🙂. Každý deň tu čítam diskusie a konečne sa tu začali po dlhšej dobe objavovať zasa samé pozitíva, lebo už som bola na vážkach, či som urobila dobre, keď som sa rozhodla pre stokke 😀. Ale už nie je cesty späť a už as teším. Nech je už doma, aby sme mohli ísť testovať, lebo ma šľak triafa. Máme doma ako záchranu na tieto dni inglesinu a malá mi tam vôbec nechce byť. Ona mi v kočíku spáva tak dve tri hoďky, teraz 20 minút a dosť ☹((. To samostatné polohovanie chrbátika sa jej nepáči, ona je zvyknutá na korítko 🙂, tak nech je už tu a mám zas cez deň tie dve hodinky voľno 😀.

barakara
8. feb 2014

@ikarkulka dekuji moc za nazor!
@vevika1 dekuju, uz mam koupeno tak se tesim az ho doruci 🙂

cawes
8. feb 2014

@bublinka711 tak vies ono zalezi vela od toho co clovek od kocika ziada a caka. Ja osobne mam kocik na kocikovanie, nie na chodenie po poli alebo po chopku 😀 ano samozrejme vylet do tatier sme absolvovali aj my, aj vo svajciarskych alpach sme boli. Cestujem autom stale kocik skladam, nosim po schodoch a nemozem povedat nic nic negativne. Ano ,,hrkal,, ked bol maly malicky ale to neni hrkanie rozhgraneho kocika, ano vadi aj mne ze madlo musim odpojit, ale to je taka prkotina.
Milujem ten kocik, kazda prechadzka je uzasna, kocikujem jednou rukou, maly ma super vyhlad, zaspinka mi tam. Aj ked ja ho mam nauceneho na spanie v postielke, ,kocik minimalne, ked uz fakt ze nemozem ist domov lebo sme niekde dalej. Inak co sa doplnkov tyka, prepracovania, kvality, funkcnosti no na vsetko davam 10 bodov z 10. A to ze idem po slvoensku a mamicky zazeraju alebo ohovaraju tak to je mi tak akurat v zadnej casti mojho sexi tela 😀

bublinka711
8. feb 2014

@cawes tak ono ja sa naň úplne šialene teším. Snívam o ňom už hádam od osemnástich, keď som ho prvýkrát videla na dovolenke v španielsku, vtedy som si hneď opísala značku a odvtedy naň čumela na nete. U nás sa vtedy ešte nepredával 🙂. Potom, keď to bolo aktuálne, som sa dal odradiť práve tými hlúpymi rečami a teraz to ľutujem, už mohol byť doma 🙂. Ja mám kočík tiež iba na kočíkovanie, len potrebujem, aby som ho dala do kufra auta, to je všetko 🙂

dolcee
8. feb 2014

Ja jsem také spokojená, kolečka mi dali hned nové a promazali a tu nohu, co se mi zablokovala jsem mu už dávno odpustila, Páč je to nejlepší kočík na světe 😀

@sufo kde style kit za takove peníze?

atkavnatka
8. feb 2014

Neviete mi poradit ako sa k sebe upínaju potahy z V3 al V4. Zaujima ma na aky princip sa pripina strieška kočika tým zipsom, či sa to spája k tomu vonkajsiemu potahu alebo k tomu vnutornemu co je sedačka, alebo aj aj ? Neviem či som to dobre vysvetlila 🙂 dakujem. Kto mate tie novsie typy tak mi poradte prosim 🙂

sufo
8. feb 2014
michaelazim
9. feb 2014

Ahojda holky, mám možnost koupit sporťáček Stokke a chtěla bych vás poprosit o recenze. Jaký je, jak velké dítě se do něj ještě vejde, zvládne i ten terén?

lk3
9. feb 2014

Chcela by som vas mamicky poprosit o radu. Drobec mi ocucal madlo na kociari, tak som potah vyprala gelovou kapsulou bez avivaze na 30 rucnom prani este aj otacky som znizila na 500 a dnes ked som bola na prechadzke vsimla som si ze to ocmulane ostalo a potah je oproti fusaku svetlejsi teda vyblednutejsi. Myslite si ze je to normalne?
Mala som smolu na kociar hned ako prisiel tak mi vrzgala a zaroven drnkotala konstrukcia poslala som ju na reklamacku a vraj mi poslali novu ale mam o tom pochybnosti. Hned som si vsimla na kolesach ze su to tie moje, tak mi tvrdili ze kosela aj spodny kryt na ktorom je datum vyroby a seriove cislo museli prehodit na tu novu konstrukciu ale aj na brze som videla ze je to povodna. Mam pocit ze ju len premazali a poslali spat. No tentoraz nedrnkotala ale zacala vrzgat tak som ju premastila na ich odporucanie a bolo to ok ale teraz mi zasa drnkoce ked dam maleho do tej najvyssej polohy na sportiaku. Kociar som kupovala za tazke peniaze od predajcu ktori je zazmluvnenym predajcom stokke, manzel ma ukludnuje, ze kociar som zaregistrovala a prisiel od stokke potvrdzujuci email len teraz je tak vela fejkou a ze uz sa daju aj zaregistrovat ze mam o tom normalne pochybnosti. Co si o tom myslite vy ako majitelky tychto kociarok. Myslite ze je to normalne alebo som len ja az prilisny perfekcionista?
Za vase nazory vopred dakujem

mia1112
9. feb 2014

@michaelazim Xplory zvladne vsetko a kto to neskusal nemoze tvrdit. Ked ti povie niekto ze sa tazko kocikuje v snehu tak ja sa pytam nech mi ukaze kocik ktory sa lahko kocikuje. Tskisto sme boli s tym na lyzovavkach, u mora na plazi. Som maximalne spokojna a 2rocne dieta v pohode ak je typ ktory sa rad vozi. Nasa dcerka je;)

tomila
9. feb 2014

Ahojte baby, čo sa to deje, že všetky, ktoré ste mali kočiare cez ebabo predávate??? Naprv nový, potom dvojtýždňový a teraz mesačný. Ja by som cez ebabo chcela kúpiť summer kit ale teraz sa normálne bojím.

ifkael
9. feb 2014

@tomila nemas sa coho...je tolko spokojnych mamiciek.

sufo
9. feb 2014

@tomila nie je o predajcovi..skor o spokojnosti s typom kocika 🙂 . Ja ti ebabo mozem odporucit.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
10. feb 2014

@teegreen @tomila kocik bol zaregistrovany u stokke...ale nechajme to uz tak.

Nepacil sa mi ako hlboky, zial druhy uz vyberat nebudem.
Uz som mala vybrany u nich druhy..

dolcee
10. feb 2014

@lk3 zkus natočit video a poslat s průvodním dopisem do Stokke co poradí.
Asi jsi perfekcionista. Ale teda me nic nehrká, jen se trochu malá třepe na kočičich hlavách, když jsou velké mezery mezi nimi. Ale brázdíme lesy, i centrum Prahy a vse v pořádku. @michaelazim

@ifkael a nechala sis tedy Stokke? Nebo? Co se ti nelíbilo na korbe? Ja byla moc spokojená..

ifkael
10. feb 2014

@dolcee nepacila sa mi vanicka, a ako hlboky kocik..tak som chcela nieco ine ..a poistka na vanicke des.

Ja byvam na dedine, takze nieco viac "offroad"

Ale uz kocik nepotrebujeme vobec..

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vjaja
10. feb 2014

@teegreen teba to asi fakt baví, alebo nemáš čo robiť, keď neustále útočíš, ja napríklad úplne chápem @ifkael, xplory ako hlboká vanička sa mi tiež nepáči, ale ako šporťák bezkonkurenčný a s tým ebabo skutočne nemá nič spoločné

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lk3
10. feb 2014

@dolcee a to, ze mi ostali take fleky od cmulania maleho na madle je podla teba normalne aj po vyprani? tebe po vyprani trosku nevybledol kociar? ono to nie je ze strasne ale bolo oprate len madlo tak vidim ze je svetlejsie oproti fusaku. Ja mam prave este aj brownik tak som myslela, ze to bude taka vdacna farba ale asi nebude ☹