Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

bublinka711
12. feb 2014

Ahoj kočky, tak ododnes som aj ja hrdou majiteľkou xplory 🙂. Dnes sme si ho boli zobrať v predajni predeti v TN a jeúžastný, krásny, nádherný... Prvú prechádzku zvládol bravúrne, nikde nič nehrkoce, nedrncá, som úplne že happy 😀. Inak, odporúčam predeti.Sk, majú valentínsku zľavu, kočík sme kúpili spolu s winterkitom aj fusakom za skvelú cenu, tak ak máte záujem, horsa do predeti 😀.

iwkaiffs
12. feb 2014

@bublinka711 tak už tá zlava platí? a koľko % ti dali...15? 🙂

zuca
12. feb 2014

@iwuska19 ahoj, no korbička crusi je väčšia, ale ten sa mi zas tak nepáči 😅 ja chcem preto kupovať u autorizovaného predajcu, aj keď bohužiaľ aj to nie je záruka originality. Ale porovnávala som ceny aj v rakúsku aj v nemecku a všade stojì zhruba rovnako. Tak keď niekto kúpi kočìk o tretinu lacnejšie, musì vedieť, že je to fake ☹ mňa len ukľudňuje to, že majú tie svoje výrobnè čìsla a keď sa s nìm zaregistruješ na stokke.com hneď vieš, či máš originál alebo nie a v tom prípade s tým vieš niečo robiť, aj keď si ho kupovala v obchode. Takže ja som uuuuuuplne zamilovaná do xplory, jediným problèmom je farba ako som už písala. Ale časom aj tento 'problèm' vyriešim 😀

ikarkulka
12. feb 2014

@zuca Ani výrobní číslo není záruka, bohužel ☹ Už jsme o tom psaly pár stran nazpět, když umí okopírovat výrobu celého kočárku, nějaké číslo je pro ně hračka.
Proč myslíš, že kupovat u autorizovaného prodejce také není záruka? Pak co tedy?

Já si myslím, že právě jedině autorizovaný prodejce je záruka, seznam najdeš na stránkách Stokke. Ti si snad nedovolí prodávat fakes.

petkaa28
12. feb 2014

@bublinka711 kolko si dala za športak a vanicku dokopy prosim? 🙂 my sme objednali minuly tyzden v kike, tak ci si mam hlavu plieskat :D

iwuska19
12. feb 2014

@zuca O těch číslech už jsem taky četla,ale oni je neprodávají levněji oni je jen koupí levněji...Já ho našla v Akci se spoustou doplňků tedy V3 a vyjde na 1092 liber což není až zas tak hrozný,líbila by se mi hnědá.Zatím tedyy není důvod kočárek kupovat,ale snad brzy bude.......

zuca
12. feb 2014

@ikarkulka veď tiež nevieš odkiaľ ti ho ten predajca nakoniec objedná. Ale zas keď ti nesedì to výrobnè číslo, máš doklad o kúpe a môžeš chcieť vrátiť peniažky. Aby ste ma nechápali zle, nechcem tu šìriť nejakú paniku. Ja tiež chcem kupovať u autorizovanèho predajcu.
@iwkaiffs čiže ste si odviezli kočìk hneď z predajne? A keď chcem napr. objednať inú farbu, platí tá zľava aj tak?

zuca
12. feb 2014

@iwkaiffs sorry, teraz som si všimla 🙂

@bublinka711 a keď chcem napr. objednať farbu, čo nemajú na predajni, platí tá zľava aj tak? Nevieš prosìm ťa?

zuca
12. feb 2014

@iwuska19 to je super cena, to kde si našla?

iwuska19
12. feb 2014

@zuca Je to úplně dole a cena je teda 1097 liber.....http://www.backinaction.co.uk/xplory-packages

bublinka711
12. feb 2014

@iwkaiffs Hmmm, nemala som to nikde hovoriť 😀. Ešte neplatí, ale prišla som tam a hovorím tej pani, že keď mi kočík zloží do kufra, tak ho beriem... (máme malý kufor 😀). Tak kočík zložený v kufri a ja hovorím, že ja mám iba hotovosť (teda obmedzený limit), tak mi to obvolala s manažérkou až neviem odkiaľ, a tá, že tak jej teda tú zľavu dajte 😀. Tak som dostala zľavu 15% a ešte aj 5% na tú členskú kartu 😀. Ale fakt som sa tým nemala chváliť, oficiálne tá zľava platí až cez víkend 😀.
@petkaa28 nekupovali sme vaničku, lebo Laura má už 9 mesiacov ,ale za špotovú časť, winterkit a fusak som dala 1100. Držiak na pohárik sme dostali grátis 😀.
@zuca zľava platí iba na tovar, ktorý je skladom, na objednávky nie, tiež som to zisťovala, lebo mali našu farbu black melange iba jeden kus skladom na Slovensku, tak mi ho dovliekli až z Bratislavy (sorry, ak som ho niekomu vyfúkla 😀)

zuca
12. feb 2014

@bublinka711 tak to bola super akcia 🙂 perfektný úlovok, gratulejem!

zuca
12. feb 2014

@iwuska19 no to je super výbava, do kelu ale keď ja sa najskôr musìm zbaviť koča po malej a počkať do 24.2. na sono a dúfať, že sa nám fazuľka ukáže v plnej kráse 🙂

bublinka711
12. feb 2014

@zuca Vďaka, aj ja som spokojná, keď som tam išla, vôbec som nečakala, že takto dopadnem. Za skoro túto cenu by som normálne mala iba šporťák a fusak... Takže z mojej strany spokojnosť a neviem sa naň vynadívať. Dnes sme tu mali polku rodiny a všetci boli obdivovať kočík 😀.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkaa28
12. feb 2014

@bublinka711 a cisto sportak ta po zlave kolko vysiel? 🙂 pozerala som ich stranku a tam uz maju nejake zlavy odratane... Tak neviem z coho mam odratat tych 20% 🙂)

sufo
12. feb 2014

@teegreen @petkaa28 kde su ake zlavy?? Mne by sa este autosedacka hodila ..

petkaa28
12. feb 2014

@sufo zajtra 15% v kike na vsetko a v predeti od 15-20% cca podla toho na co.. Na drobnosti az do 60% ale zavisi na povodnych cenach...mne zatial vyslo stokke aj v zlave najlacnejsie v kike, ale aj povodne ceny mimo zlavy...takze aj ked daju o 5% nizsiu cenu ako inde, tak kvoli nizsej povodnej sa to moze stale viac oplatit..

iwuska19
13. feb 2014

@zuca Tak to jsi tomu blíž než já,dnes jdu na vložení embrya.Takže snad jim ta akce třeba 5-6 měsíců ještě vydrží vzhledem k tomu že je to model V3 tak pak ta sleva bude třeba ještě větší 😀

zuca
13. feb 2014

@iwuska19 si ako moj muž, vždy keď je nejaká akcia povie, že bude ešte lepšia 😀 tak držím silno palce, všetky čo mám 😉

iwuska19
13. feb 2014

@zuca Děkuju 🙂

bublinka711
13. feb 2014

@petkaa28 Z toho odrátaného ešte odrátaj 🙂. Viem, že v kike to vyjde v túto chvíľu veľmi podobne, lebo inak je to v predeti drahšie, lenže my sme z TN a trepať sa do Blavy sa mi neoplatilo, potrebovala som to riešiť hneď, lebo sme boli bez kočíka, a v kike by V4, ktorú som chcela bola na čakačku 2-4 týždne. Toľko bez kočíka som si to nevedela predstaviť 😀. Ale ty si určite kúpila super, nemusíš sa báť 🙂

bublinka711
13. feb 2014

Kočky prosím vás ako jazdíte s explory po schodoch, ako vyjdete na obrubník a ako nastúpite napr. do autobusu. U camu som bola zvyknutá skrátka zaprieť rúčku a dvihnúť predné kolesá. Tu sa bojím, aby to tá polohovacia rúčka vydržala...

dolcee
13. feb 2014

@lk3 rukojeť a přední kolečka striknout wd40 (je u toho takové brčko) a zadní kolečka mi říkali něčím tužším - vazelínou, aby tam byla vrstva (vytahneš zadní kola a namatlaš vazeliny co se do toho vejde).
Take po myti od bahna třeba tohle dělám.
Storm cover jsem použila jen 2x na horách, jinak je krásně a to sundavaní do auta me fakt nebaví, tak pokud neni potreba nedávám ho. Takže ani poskrabaný zatím nemám..

@chani23 SK se mi za cele leto neuspinil, ani jsem ho neprala, měla jsem ho na hluboké korbe, takže to byla pohoda. Akorát mi vystřelili dratky u slunecniku, ty jsem už dva zašívala..
Fotku nemám na sportaku, to budeme jezdit az ted v lete.

petkaa28
13. feb 2014

@bublinka711 tak to vyzera, ze si mala zľavu pomaly 40% ( ked na stránke majú odratanych 21% a tebe dali este 15+5...) a výsledná cena je super tajná :D no nic zaspim aj bez nej :D

zuca
13. feb 2014

@petkaa28 tu ti napisala cenu

@petkaa28 nekupovali sme vaničku, lebo Laura má už 9 mesiacov ,ale za špotovú časť, winterkit a fusak som dala 1100. Držiak na pohárik sme dostali grátis .
@zuca zľava platí iba na tovar, ktorý je skladom, na objednávky nie, tiež som to zisťovala, lebo mali našu farbu black melange iba jeden kus skladom na Slovensku, tak mi ho dovliekli až z Bratislavy (sorry, ak som ho niekomu vyfúkla )

Včera o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Už sa mi to nepáči  • 2   •   •

petkaa28
13. feb 2014

@zuca to som videla a ja som sa jej na to pýtala, ke kolko ju vyšiel iba športak po zľave... Kedže každý obchod ma iné ceny doplnkov aj kocikov samotných, tak si to neviem odtiaľ odrátať... Ale ved je to jedno... ;)

zuca
13. feb 2014

@petkaa28 to možno nevie ani sama, po toľkých kedeakých zľavách 🙂

petkaa28
13. feb 2014

@zuca mozne je vsetko ;)

sufo
13. feb 2014

@zuca @petkaa28 len, ci ta zlava bola taka ...ako sa pise. Osobne tomu velmi neverim, ze by predajca isiel tak pod cenu.