Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
2. júl 2014

@barborienulienocka len sa neboj, nedaj sa zastrašiť, vždy to tak bolo, že keď sa niekto ozval, tak sa 2. strana z neho snažila urobiť luhára, už tu prispeivam 2 roky a viem presne, ako to tu chodilo.Aj na vyhrážky došlo, vypisovanie do IP a zastrašovanie právnikom a nakoniec sa z predajcu vyklubal podvodník, však vieme, o koho išlo.Dnes po dobe mám aspoň dobrý pocit, že sme sa vtedy s @teegreen samé 2 ako prvé postavili voči veľmi podozrivým praktikám a boli sme napadnuté mamičkami, že zavádzame a po čase som ich videla na zozname podvedených a poviem teda, že odcudzené sumy neboli vôbec malé-boli to stovky €.Ale to je už o inom.Dnes som dospela do fázy, keď ma už Stokke veľmi nezaujíma, svoj podiel má na tom aj tunajšia Stokke mafia 🙂Od tej určitej doby to už nieje ono, všetky pohodové Stokke pozitívne maminky to tu zabalili, kde sú tie časy, keď sme si tu lebedili a vraveli k veci, radili mamčám a radovali sa z každej maličkosti, však kočky? @mycats, @mima01, @kilian, @farea, @zienka1609, @lentila.g, 🙂 🙂 🙂 a iné, kočky, ktoré ste fajn, veď viete a prepáčte, že Vás nevypisujem všetky 🙂

mima01
2. júl 2014

@milankovazuzana tak zuzi, presne tak ♥♥♥

sonka14
2. júl 2014

@barborienulienocka podvozok sa poslal cez kuriera?Ci ako to napokon dopadlo?Viete stokkacky,ked clovek kupuje tak drahu znacku ako je prave stokke,nejak velmi nerozmysla kolko usetri.Ked som ja kupovala V4 nerozmyslala som ako aj usetrit.Ako tu jedna mamina spomenula.Ked chce clovek usetrit nepusta sa do tak drahej znacky.No ale k veci,ani by ma len nenapadlo,ze ked to kupujem cez eshop,ze by to bol fejk.Ze clovek co predava kociky,je "hajzlik" co by chcel ludi oklamat.Ked som videla,ze ebabo predava vela kocikov a dost dobre znacky a,ze sama tie kociky pouziva a teda pozna,ze by nas chcel tahat za nos.Ale celkom ma to tu dost prekvapilo.Toto je uz moj niekolky stokkac a nikdy som nemala problem.Ani s kolieskami ci s konstrukciou.Skor som sa stretla s tym,ze ked som kupovala style kit cez babymarket,tak mi nechceli vyreklamovat shopku.Ktora sa mi znici po prvom zmykani v pracke na najnizsich otackach.

vjaja
2. júl 2014

@barborienulienocka nie je možnosť podať nejaké hromadné oznámenie pre admina, aby začal riešiť tieto veci, mazať komenty, stopovať ľudí podľa vôle urazenej moderátorky je predsa proti pravidlám, tie by mali platiť pre všetkých rovnako, veď už dávno by nemalo platiť rovný a rovnejší !!! Je predsa úbohé, že keď niekto vysloví svoj názor a ten sa zrovna nepozdáva niekomu, kto má možnosť to bojkotovať, tak to za každú cenu urobí, ľudia sme odlišní od opíc aj tým, že sme inteligentní a komunikujeme, čo zjavne v tejto skupine nejak neplatí, čo je veľmi smutné.

ivanajelinek
2. júl 2014

Baby a neda sa napisat adminovi aby vsetky pomazane prispevky vratil? Admin to moze vratit. Ja som nekupila nastastie od ebabo nic. Ale to ze sa mazu vsetky prispevky hovori za vsetko
Keby ze je ebabo take nevinne nemazala by prispevky. A pochybujem ze by @sufo a @barborienulienocka len tak z nicoho nic zacali obvinovat ebabo.

blondiee83
2. júl 2014

Ja sa k vam pridavam - absolutne sa mi nepaci sposob, ako sa to cele akoze riesi...rovno mala byt ta moderatorka pozastavena, aby nemohla mazat komentare a tak vsetko prekrutit...a nie dookola vypisovat, ako sa to riesi - tak bud nieco robim, alebo sa tak tvarim...
skupina predsa nie je o moderatoroch, ale o jej clenoch
@barborienulienocka

tomila
2. júl 2014

Ono človek sa do stokke dostane až po čase užívania, aspoň u mna to tak bolo. Ja keď som kupovala svoj stokke tak som nič netušila o V1, V2, V3 či V4 nieto ešte o oficiálnych predajcoch, registrácii atd. Takze sa to co sa stalo Vám sa mohlo kľudne stať aj mne a hociktorej z nás, teraz som uz tak trocha stokke manik tak by bolo ľahké povedať ako mohli od niekoho takého kúpiť kociar??? Nechcem vas strašiť ale ja by som si ešte skúsila overiť či mam originál stokke lebo ak niekto dokáže vyrobiť taký istý kociar podľa originálu tak pre nho nebude problém sfalšovat aj sériové číslo aby šiel kociar zaregistrovať. Viem, ze stokke menilo z bezpečnostných dôvodov označenie sériových čísel. Je velmi podozrivé, ze Vám pani nechce dat originál faktúru od toho Nemca aby ste si vedeli reklamacky uplatňovať samé u stokke. Držím Vám prsty baby.

barborienulienocka
2. júl 2014

@blondiee83 ďakujeme za podporu, tiež je pre nás toto jednanie viac ako zarážajúce a ak mám byť úprimná už neviem, či sú tam niektoré baby fakt blbé, ale máme milión podkladov a dôkazov o jej "solídnom" jednaní a napriek tomu si tam veselo moderuje...
@ivanajelinek sufo má aj správy od nej, my sme si vždy keď sa jednej alebo druhej ozvala volali a asi na 3x sme definitívne pochopili čo je zač...
@vjaja a čo sa týka riešenia adminom-to neviem niesom nejaká koňomaniačka, ale napíšem určite tomu máriovi či ako sa volá 😀
@sonka14 hej dnes došiel kuriér a ďalšia zarážajúca vec je, že kaja tvrdí, že je to cez nejakého nemeckého predajcu, pritom na lístku od kuriéra je viedenská adresa obchodu Gutwein...a hej, veď všetko vyzeralo byť úplne ok, až kým sa nezačala riešiť reklamačka a tým, že sa to naťahovalo tak sme to začali skúmať hlbšie...
@milankovazuzana ja neviem, ja som to tu predtým nejak neskúmala, každopádne som ťa označila presne kvôli tvojmu prehladu, keďže tu asi nieje ani jedna strana bez tvojho príspevku...sufo sa popálila, keďže jej bola kajakaja odporučená od známej a sufo naozaj vela o stokke nevie...ale to nieje stále dôvod aby ju niekto takto klamal...každopádne mám chuť sa vykašlať na celé stokke, ale toto chcem doriešiť, už iba za tie "silné" kajine reči na moju adresu, keď sa ma snažila očierniť pred sufo...a neboj zastrašiť sa nedám 🙂

barborienulienocka
2. júl 2014

@iwkaiffs a súhlasím, že skupina je aj o informáciach, nielen o pekných fotkách ako sa tam niektoré tvária a navyše už dávno mala kajakaja moderovať u seba doma v obývačke a nie tu v skupine...

sonka14
2. júl 2014

@barborienulienocka pane boze,nikdy by ma nenapadlo,ze by kajakaja bola tak hlupa,a jednala by takymto stylom.Co sa bude teraz diat,myslim s tym podvozkom.?

barborienulienocka
2. júl 2014

@sonka14 no dnes ho zobral kuriér a ani srnka netuší...na reklamačku ale nevieme presne čo ďalej, lebo aj nový podvozok je na prd, keď nieje od oficiálneho predajcu...za rok sa na ňom niečo odpáli a zas to bude tam kde je to teraz...takže neviem, musíme sa dohodnúť so sufo...

iwkaiffs
2. júl 2014

@barborienulienocka a tá jej veta "teraz ma ukameňujte" pekne trápne a aj keď som bola v každom príspevku proti nej ani raz na mňa nezareagovala 😀

iwkaiffs
2. júl 2014

@barborienulienocka kedže reklamačka trvá už 45dní tak jednoznačne nech pýta spať peniaze! Načo bude podvozok keď vieme a aj vy odkiaľ je a ako to zasa može dopadnúť

sonka14
2. júl 2014

@barborienulienocka Kajakaja je neoficialny predajca??Ako mam tomu rozumiet??Alebo teda to ebabo.Ja som dostala normalne doklady k stokke kociku a aj ked som ho registrovala na stokke stranke tak vsetko sedelo aj podla vyrobneho cisla.Kedze som prvy majitel a moj stokkac je novy.

iwkaiffs
2. júl 2014

@sonka14 ebabo je kajakaja77. Ona nie je autorizovany predajca,takže ak sa ti s kočíkom niečo stane a ona to neporieši tak máš smolu,nikde ti ho nezoberú na reklamáciu aj keď máš doklad aj registračku. Reklamácie sa prímajú len od autorizovaných predajcov

sufo
2. júl 2014

@sonka tak sa chod poprechadzat lebo ti musim oznamit zlu spravu. NIE JE oficialny predajca

sonka14
2. júl 2014

@sufo Ako potom moze predavat take znacky akko je stokke a mima.

barborienulienocka
2. júl 2014

@iwkaiffs pýtala aj skupine a reakcia žiadna...

sufo
2. júl 2014

@barborienulienocka mozem popridot, aby ste vlozila foto FA a ja pridam doklad o prevzati a kupe. Opat mam zmazany prispevok

sonka14
2. júl 2014

@iwkaiffs Ako je mozne je ebabo predava take znacky ako s u stokke a mima???

blondiee83
2. júl 2014

@sufo ja som uz riadne na.rata - ako mozu este po tom vsetkom dopustit, aby sa mazali prispevky naco su tie zvysne dve moderatorky? aby dokola pisali, ako vsetkko riesia a aj tak nic nevyriesili.. mna by zaujimalo, ako to riesia, vypisuju si navzajom s kajakaja???

barborienulienocka
2. júl 2014

@sufo tu je faktúra a doklad musíš pridať ty,nestihla som ho okopírovať zo skupiny,kým bol vymazaný...

sufo
2. júl 2014

@iwkaiffs dnes som jej to nspisala. Samozrejme nezareagovala. Ja chcem teraz uz isto len peniaze alebo pojdem s nou do obchodu nech mi u autoriz.predajcu kupi kocar.

iwkaiffs
2. júl 2014

@sufo áno stále som čakala čo nato odpíše,ale ona celkovo reagovala len ak niekto dal taký príspevok,ktorý nebol proti nej,chytila sa slamky a na podstatné veci nereagovala

sufo
2. júl 2014

Opisem kupu,nakolko mi zas zmazala pridpevok: s muzom sme sa konecne dohodli,ze mi kupi kocar stokke(po velmi vrlkych rozpravach) kedze jemu sa cena kocika zdala byt astronomicka, ale nakoniec kupil. Dohoda pri objednavke bola 820€. Kocar prisiel naozaj rychlo, cca tyxden. Kurier rano volal mate balik a cena 895€, mojho muza uz toboz skoro odvalilo. Samozrejme balik odmietol prevziat a kontaktoval p.Palšovu, ktora vehementne tvrdila, xe sme boli dohodnuti na 895€. Nakoniec po dlhych peripetiach pani v spolocnosti preuctovala cenu na 840€. Povodna mala byt 820€+15€pohar. Ani jrdna suma nesedela. Pani hadze ceny podla dni v tyxdni, predpokladam. Nic neeviduje, nema prehlad v tom, co robi a zavadza ludi. Klamstva a klamstvs..aj tieto doklady su toho dalsim dokazom

ivanajelinek
2. júl 2014

@barborienulienocka
@sufo Ja vam drzim vsetky palce aby to dobre dopadlo. Urcite stojim na vasej strane.

barborienulienocka
2. júl 2014

@sonka14 tak, že doteraz sa nikto neozval, ale stokke ju už rieši...a mima neviem ako to má s predajom...

sonka14
2. júl 2014

@barborienulienocka kocky,tak rada by som sa aj ja do nej pustila.Ked budete potrebovat pomoc tak kludne piste.Rada sa pridam!!!!Myslite,ze bude mat z toho problemy???

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborienulienocka
2. júl 2014

@sonka14 ďakujeme a som zvedavá ako to vyrieši...sama netuším...