Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

aksniteb
27. sep 2011

@pallacinka dúfam, že aj nám príde už tento nový typ zimného kitu, je krásny 🙂
/aj my sme volili fialovú kvôli tomu, keby náhodou druhý bol chlapec/
ešte otázka, využívate aj tú menšiu tašku? Neviem, či ju ešte doobjednať, alebo je zbytočná ...

hajanka
27. sep 2011

@pallacinka juuuj, kraaasny! 😵 a mohla by si sfotit detial tej vnutornej podsivky nanoznika? pls 😵
Inak, dakujem, si velmi zlata! No rozmyslam, ci 12. nov. neni neskoro. A to dodanie maju viac nez mesiac? Kebyze som teraz objednala..... To je akosi moc vela, ked vravis, ze skor ako 12.nov by mi to neprislo, vychadza mi to 6-7 tyzdnov, skoro dva mesiace. Uz kombinujem ako sa da.. 😀 nechcem stary, chcem cim skor.... 😀 😝 hruza 😀

janga
27. sep 2011

@pallacinka supeeeer, fakt dobre vyzera, uz sa tesim na nas 🙂

kaya60
27. sep 2011

@pallacinka ja uz chcem kocikovat v zime 🙂 🙂 🙂 a nepoziciam nikomu 🙂

pallacinka
27. sep 2011

Dakujem zienky za vsetku chvalu, ste zlaticka 🙂
@lucisa Neviem, mne sa k chlapcovi ta fialova velmi nehodi, je naozaj jasna (na fotkach tak nevynikne) plus tie ruzove zipsy k tomu. Niekomu to ale vadit nemusi, ja som vsak strasny puntickar 🙂
@aksniteb Popravde, ano aj nie, odkladacieho priestoru mam dost v tej nakupnej taske, no chybal mi odkladaci priestor viac po ruke, aby som zakazdym nemusela obchadzat kocik a lovit hracky alebo plienku v tej velkej taske.
@hajanka Jasne, pofotim, len uz dnes asi nestihnem. Urcite by ti to prislo skor ako toho 12., len som myslela ze nie o vela- ja som tie 4 tyzdne cakala a to sme v Nemecku. Je to na tebe, ako velmi rychlo ho chces a ci ti to postovne nevadi 🙂
@kaya60 Budes moct kocikovat kolko chces, slubujem 🙂

kaya60
27. sep 2011

@pallacinka bolo by moc blbe vybehnut s tou kozusinkou ked je vonku 25 stupnov, vsak? 😀

pallacinka
27. sep 2011

@kaya60 😀 Asi ano, ale rano tu mame nejakych 10 tak mozme si privstat 🙂

kaya60
27. sep 2011

@pallacinka tak startujeme 😀

janga
27. sep 2011

baby ja budem mat problem s taskou - kocik mame zeleny a winter kit fialovy, takze tasky tam urcite nezavesim... a uz dalsiu objednavat nechcem... musim nieco vymysliet 😕

vidolucia
27. sep 2011

@pallacinka svetovýýý je

kilian
27. sep 2011

@pallacinka krasny je.ovela lepsi ako ten biely k tvojmu bezovemu.

vidolucia
27. sep 2011

@pallacinka ahoj a ten fusak nemá ružové tie zipsy? či? ja mám chlapca máme fialový ten kočiarik a myslím si že v pohode ale ten winter mám ten šedý tak so rada že je inej farbe. ono tá fialová asi na tom winterkite je aj tým že to je taký lesklejší materiál tak asi taká dievčenskejšia nie. lebo ja asi fusak kúpim ten fialový s tým šedým vinterkitom to bude asi fajn.

kilian
27. sep 2011

@pallacinka @hajanka radsej si to rozmysli s tou objednavkou.mne prave winter kit dorazil!!!!!! 😠 ale nieje podsity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to znamena,ze mne poslali este ten starsi typ. 🙄

hajanka
27. sep 2011

@kilian ojojooooooj 😠 to je smola, ale riadna! Som cakala ze ked @pallacinka poslali novy tak aj tebe poslu ten novy uz ☹

hajanka
27. sep 2011

jedina 100%-tna istota je asi len v silver winter kite 😒

kilian
27. sep 2011

@hajanka az je mi do placu. ☹ ale ja tam zajtra zavolam,dnes boli len do 17 hod,tak som to nestihla.ale zajjtra to budem riesit,len ma pomaly prechadza chut .ked si pomyslim,ze to musim uz zase poslat spät........a cakat.... 🙄

hajanka
27. sep 2011

@kilian no, je pravda, ze to nie je fer, hlavne v tom, ze predavaju stare za rovnaku cenu ako nove ☹ mali by ich kompletne vsetky poznizovat a vypredat. Som zvedava, co zajtra vytelefonujes, drzim ti palce!!!!

kilian
27. sep 2011

@hajanka diky.dam vediet.normalne ma aj prehnalo. 😝 😝

hajanka
27. sep 2011

@kilian ☹ 😅 ale, stavaju sa aj horsie veci...

kilian
27. sep 2011

@hajanka zartujem,nejak mi to nevadi,ale ked uz je aj novy,preco mam mat stary.a nie?ja tam zavolam a uvidime.a inac davno som tu @julinkak nevidela.co je s nou?

pallacinka
27. sep 2011

@kilian To snad nie, preberas moju stafetu s tou smolou? Urcite im zavolaj, po tom fiasku s farbou si ta mali pekne hyckat, som cakala, ze ti poslu este nejaky darcek. Ci mas 2011 zistis aj podla krabice, aspon myslim- ja tam mam nakreslene ako ine farby este cervenu, striebornu, a navy.

kilian
27. sep 2011

@pallacinka ja ked som to otvorila tu velku krabicu a videla tu malu krabicu s kitom a na obrazku bolo biele,uz som vedela,ze mam stary typ.takze to je smola...

pallacinka
27. sep 2011

@vidolucia Ahoj, nie, fusak je bez ruzovych zipsov a je naozaj ina fialova ako ten kit, zda sa mi, ze podobnejsia kociku (aspon myslim, nazivo som ho este nevidela), asi to bude naozaj tym materialom. So sedym kitom to bude urcite pre chlapca (aj dievca) nadherne 🙂

pallacinka
27. sep 2011

@kilian Ach jaj, zostava mi rozum stat, fakt nechapem, je mi to luto ☹

pallacinka
27. sep 2011

Inac co dala fotky @hajanka, ten oranzovy zips by som nerozchodila, hlavne v kombinacii s ruzovou.

kilian
27. sep 2011

@pallacinka to mi urcite naschval poslali,lebo som sa stazovala.zajtra im zavolam ,od 10 hodiny maju otvorene.ale neviem ci ho poslat zase naspät alebo co...

pallacinka
27. sep 2011

@kilian To vobec nema logiku, ja som tu zvyknuta na uplne iny pristup k zakaznikovi, pekne im zajtra zavolaj a zabojuj. Nastastie je zima este daleko tak maju cas ti poslat dalsi, do tretice to hadam vyjde 🙂

vidolucia
27. sep 2011

Dnes som bola v mlynoch v NR a mali tam fusak takej tej strakatej farbe viete ako bola na starších typoch letné kity oranžovo zeleno neviemaké.

ustrachana
27. sep 2011

kocky ahojte, prosim vas kde sa da vyhodne ojednat stokke komplet? a hlavne bezproblemovo 😀