Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
1. okt 2011

@lodgermaniacka tak to netusim, nie som z BA

kilian
1. okt 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
1. okt 2011

@kilian nesmej sa, to doladovanie je asi najťažšie, hlavne pri chalanoch 😎 ak by som zobrala tmavomodrý kit, tak fusak tiež? nebol by pekný napr.červeny?

jessicax
1. okt 2011

@lodgermaniacka ahoj aj ja mam tmavomodry stokkac a tiez ma napadol bud strieborny alebo modry winterkit 🙂

jessicax
1. okt 2011

baby viem ze sa tu davnejsie niektora z vas pytala na organizer ak si dobre pamatam tak @mikolajova.zuzana ak nie tak sa ospravedlnujem 🙂 Kupila som ten sunshine kids a pasuje dobre a zatial som z neho nic nestratila aj ked je otvoreny 😉

mikolajova.zuzana
1. okt 2011

@jessicax ja som sa pytala, ano dobre pamatas... no nakoniec som to poriesila inou mensou tastickou, ale musim na nu domysliet uchyty, zatial ju mam len so zicherkami pripnutu - ramienka o ramienka cez rucku 😀

jessicax
1. okt 2011

@lodgermaniacka ja som zistovala asi pred tyzdnom. V babymarkete mali jeden kus ale ten predali, vsetko len na objednavku ale na predajni maju vzrorky z kazdeho kitu ak sa nemylim. V brendone mali jeden jediny winterkit na predajni a to khaki a v kike nic len na objednavku

jessicax
1. okt 2011

@mikolajova.zuzana dobre si poriesila, staci aj tak 🙂 hlavne, ze clovek nemusi so sebou vlacit stale velku tasku kde ma milion zbytocnych veci 😅

marcela10
1. okt 2011

Ahojte baby, ja tentokrát budem mať malú na zimu vo vaničke, ale chcem sa spýtať (na budúci rok) budem potrebovať ten nožičkový fusak do športovej časti. Od akého veku a do akého je vhodný?

lenocka23
2. okt 2011

@marcela10 uplne ti staci nozickovy fusak.. Ja som ho pouzivala aj do vanicky, dala som ho tak vyssie, a maly ho mal aj poza hlavku... Rozhodne je viac pouzitelny nozickovy fusak, ale je na tebe ci chces investovat aj do klasickeho do vanicky...

pajka7
2. okt 2011

@lenocka23 prosim ta pekne nam sa ma narodit babätko vo februari a tiez riesim fusak do vanicky.Trosku nerozumiem , ako dam novorodenca do nozickoveho ?Da sa to ? Myslim ze uz to tu aj niekto spominal,ale nie som si ista.........ale potom ako vyriesim autosedacku?Ak mas nejaky dobry napad budem zan velmi vdacna. Velmi pekne dakujem.

kilian
2. okt 2011

@pajka7 ja som mala v autosedacke tiez extra fusak.lebo ja som nato nemala cas,aby som potom bezpecnostne pasy este prevliekala.a vo vanicke som mala tiez fusak.sice neviem,ako casto musis chodit na aute....ked nie tak casto,tak sa da.to s tym nozickovym fusakom do vanicky si pravdupovediac neviem tiez predstavit. 😝
@marcela10 do sportoveho potrebujes ten nozickovy,ten ti vydrzi dlho,lebo je dost velky.

lenocka23
2. okt 2011

@pajka7 ked sa pozries na fusak, tak ta cast od "rozkroku" (vystiznejsie neviem) po vrch je pre male babatko dost dlha... ja som mala tie nozicky trosku poskladane a kapucu mal maly nad hlavkou... do kocika om ho nedavala v perinke, lebo v nej nechcel byt, takze bol v takom malom overale a v Stokke fusaku... ten nozickovy sme mali aj do autosedacky, ale je pravda ze sme ho v nej pouzili tak trikrat, ako pisala @kilian zalezi od toho ako casto by si to musela prekladat.... ale ak budes mat babo vo febrari, myslim ze do auta to pouzijes len parkrat, a asi aj do vanicky.... skusim najst nejaku foto...

lenocka23
2. okt 2011

@pajka7 nasla som takuto fotku....

lodgermaniacka
2. okt 2011

@kilian @jessicax dik baby 😉 takže tmavomodry stokkač mam objednany 😵 winter kit najpravdepodobnejšie tiež navy, ale ked bude všetko tmavomodre, nebol by pekny fusačik v červenej, alebo beige? aby to nebolo všetko tmave

kilian
2. okt 2011

@lodgermaniacka ty si teda,dufam,ze na mna nebudes nadavat,ze som ta nahovorila 😝
ja by som volila tiez farbu fusaku inej farby ako kocik a kit.cerveny skor ako ten beige 🙄

lodgermaniacka
2. okt 2011

@kilian nie, ty si ma prave nedavo odhovorila že sme velký 😉 ale velmi dakujem za rady 🙂 😉 beige je dosť svetly? keby bol niečo ako bgb off white to by sa mi celkom aj pačilo, červenu mam rada, ale mam teraz zaplavu červenych kočíkov a striešok a tak..chcem zmenu

kilian
2. okt 2011

@lodgermaniacka nie to nieje offwhite ,ani zdaleka.ale ten starsi typ este s tymi gulickami to bol offwhite...ten je pekny

lodgermaniacka
2. okt 2011

@kilian aha..no ja moc bežovu a odtiene hnedej nemusim, tak asi potom červeny 😝

kilian
2. okt 2011

@lodgermaniacka asi by som tiez skor cerveny volila 😝 no uz som zvedava,kde si objednala?v brendone?

lodgermaniacka
2. okt 2011

@kilian ano 😉 velmi mila pani mi zdvihla, ešte mi poradila že ak kupim nad 700 čo mi chyba euro, tak budem mať na kartičke 5% z ceny kočíka, čiže 35 eur zlava na další nakup 🙂

lodgermaniacka
2. okt 2011

@kilian počuj ale aj ten zeleny fusak môže vyzerať krasne k tej tmavomodrej 😉

kilian
2. okt 2011

@lodgermaniacka hej,aj ten.ked mas naozaj vela cervenych doplnkov ku kociku a cervenych kocikou ,tak vol ten zeleny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked ides na www.stokke.com
mas tam,take nieco,ze si das zakladny kocik a vyberes doplnky a ukaze ti to ako to bude vyzerat.

lodgermaniacka
2. okt 2011

@kilian tento zeleny som myslela
http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-bas...

lebo ma napadlo že ešte je tam ta vojenska zelena, ten nie

jessicax
2. okt 2011

@lodgermaniacka ked chces pozri sa mam v albume odfoteny kocik s tym svetlym fusakom s gulickovym vnutrom

hajanka
2. okt 2011

@lodgermaniacka aj ten svetlo modry je pekny 😀
booooze, mne sa pacia vsetky!

lodgermaniacka
2. okt 2011

@jessicax krasny je ten tvoj fusak 😵 a kočík maš navy? 😵 😵 😵

jessicax
2. okt 2011

@lodgermaniacka ano mam navy. Predtym som mala ten bezovy ale ten bol zo starsej kolekcie. Inak volala som teraz do babymarketu aj do predeti nemaju tie zimne kity v ziadnej z ich predajni, vsetko je len na objednavku 4-6 tyzdnov, v babymarkete mali len jeden kus v cervenej farbe

lodgermaniacka
2. okt 2011

@jessicax dik za info 😉 ja som už rozhodnuta pre navy kit a fusak asi červeny 🙂

lodgermaniacka
2. okt 2011

@jessicax keby som brala strieborny kit, tak fusak určite doladim ku kočíku tmavomodry, nechcela by som viac ako 2 farby