Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

fatia
13. okt 2011

Zajtra pride fialový stokke, tešííííííííííím sa, ako dieťa 🙂 🙂 🙂

fatia
13. okt 2011

@andrejo netušíš náhodou, či nemali fialový fusak?

andrejo
13. okt 2011

@fatia vystaveny mali cisto len zeleny fusak nozickovy a zelenu tasku. Fialove nemali nic. Este mali stolicku stokke s potahom ta bola do fialova. ale inak som tam nic take nevidel.

fatia
13. okt 2011

@andrejo dakujem ti za rychlu odpoved 🙂

pallacinka
13. okt 2011

@andrejo My ked sme tam boli v auguste tak presne to tam mali tiez, len s 20% zlavou 🙂

andrejo
13. okt 2011

@pallacinka asi im to ide brutalne na odbyt .. preto dali 40% aby nahodou im to davy ludi nevykupili hned 😀

pallacinka
13. okt 2011

@andrejo Asi mas pravdu, div sa im tam ludia o to nepobiju 😀

yulia
13. okt 2011

@pallacinka Ahoj, moc dekuju za odpoved. Zatim nevim, jestli je to pro me dulezite 🙂 protoze miminko cekame v Unoru 2012🙂 vim, ale od znamych ze by se pry "nehoupaci" kocarek nekoupili, ale jak tak vidim, kolik je vas tu s nim spokojenych, tak ani nevim, jestli je to hopani tak podstatne....

vbrnka
13. okt 2011

@yulia myslim, ze tebe budu stacit prazsky teren..na kockach zaspi ako nic 😉

fatia
14. okt 2011

Stokke je doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale to skladanie je už zložitejšie 😒

hajanka
14. okt 2011

@yulia ja len tolko k tym hupacim kocikom, ja to hrozne nemam rada 😅 nepaci sa mi ako mamicky detmi trasu a natriasaju, deti z nich dobre ze nevytetia niekedy 😅 + este idu po tom najhorsom terene kockatom skakacom a este tym kocikom trasu hore dole a zo strany na stranu.... 🤐 ja ked toto vidim tak.................... 🤐 🤐 🤐
Ja som mala kedysi daaaaano 😀 obyc. klasicky odpruzeny kocik aj napriek tomu som nim nikdy nehupala.
Mne Stokke uplne vyhovuje 😀 co sa tohoto tyka. Este sa mi paci, ako sportova sedacka jemne peruje na konstrukcii, aj po kockach, ale este k tomu hupanie a natriasanie hore-dole a zo strany na stranu, to eeeee.

hajanka
14. okt 2011

@fatia gratulujem! 🙂 ako sa ti paci? so skladanim si zvyknes, chce to len cvik.

fatia
14. okt 2011

@hajanka Ešte som ho neposkladala, ale je krásny... Len ja neviem, ani konštrukciu rozložiť, nieto ho ešte poskladať. 😒

lenocka23
14. okt 2011

@fatia ale ved mas este mesiac cas na trening. 😉 🙂 my sme mali ku kociku aj navod na DVD (teda mozno to bolo len do compu) tak skus pozriet ci tam take nemas... 🙂

fatia
14. okt 2011

@lenocka23 Nič také som nenašla. Pomozte mi, ako mám rozložiť konštrukciu, kolieska su pri sebe. Skusam to podla návodu, ale nic moc ☹

lenocka23
14. okt 2011

@fatia u nas to robil manzel, ale pamatam si ze prvykrat to islo strasne tazko... potom uz je to OK...

fatia
14. okt 2011

@lenocka23 no, ťažko to ide aj mne. Ale neviem, ci to robim spravne. No asi budem musieť tak isto počkať na polovičku 😉

fatia
14. okt 2011

Ked si čítam to, čo som napísala hore, tak to vyzerá všelijako 😀 Ešteže vieme o čo tu ide 😉 😀 😀

fatia
14. okt 2011

Ked si čítam to, čo som napísala hore, tak to vyzerá všelijako 😀 Ešteže vieme o čo tu ide 😉 😀 😀

lenocka23
14. okt 2011

@fatia este si pridaj aj moj prispevok k tomu.... 😀 😀 jaaaaaaaj.... 😉

fatia
14. okt 2011

@lenocka23 Fiiiha, riadne sme perlili 😀 😀 😀 😀

fatia
14. okt 2011

@lenocka23 Chvilu to vyzeralo, akoby som od teba chcela navod na nieco ine 🙂))))

kilian
14. okt 2011

ta farebna kozusinka je nadherna!!! 😵 😵

jessicax
14. okt 2011

@kilian krasne 😵 😵 . To mas z ceskeho mmb od kocky, ktora to kupuje v anglicku?

kilian
14. okt 2011

@jessicax nie,z facebooku.je aj taka kocka,ktora to kupuje v anglicku a potom predava??

jessicax
14. okt 2011

@kilian ano videla som taku co tie kozusinky objednavala z anglicka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48443793&tab=9

vbrnka
14. okt 2011

@jessicax
@kilian myslim, ze my mame rovnaku napln dna..aj ja mam stokke asi vo vsetkych vyhladavacoch :D
inak uz mam doma podobnu bielu kozusinku uz len pockat na sikovnu krajcirku a sup do kocika 🙂

jessicax
14. okt 2011

@vbrnka som zvedava ako bude vo finale vyzerat, potom hod foto 🙂

lenocka23
14. okt 2011

@fatia tak ako? podarilo sa ti to rozlozit...? 😉

mikolajova.zuzana
15. okt 2011

@yulia no ak sa mozem vyjadrite k tomu hojdaniu... Tot len moj nazor, nie je dobre naucit dietatko na hojdanie, potom ho nebudes vediet inac uspinkat ako hojdanim a nedajboze na rukach. Viem ze to znie mozno pre niekoho kruto, ale ako od celkom malicka naucis, tak potom nemas problem. Ale je to osobne kazdeho vec 😀