Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
20. okt 2011

@mirkadena kraaaaaasny, ten biely je skutocne nadherny! A k bezovemu uuuplne mnam!

lenkagl
20. okt 2011

Dakujem pekne, takze nozickovy 😉

jessicax
20. okt 2011

@mirkadena nadherny je ten biely kit, skoda, ze uz sa neda zohnat.. A s bezovym kociarikom parada 😵 😵 😵

jessicax
20. okt 2011

baby a vy uz davate aj tie rukavniky z kitu na kocik?

mirkadena
20. okt 2011

@jessicax ahoj ,ja ešte nie. Vonku ešte nie. Dala som ich na kočiarik, len pre fotografiu 🙂))

jessicax
20. okt 2011

@mirkadena ma to potom aj napadlo, ze si ho dala asi len kvoli foteniu 🙂 🙂 🙂

desinka10
20. okt 2011

Baby toto som nasla na FB, to co je za farbu? To uz bola taka alebo ze by z buducej kolekcie? moja vysnena cokoladova?

hajanka
20. okt 2011

@desinka10 e-e-e pochybujem, podla mna je to dark navy, len je v takom teplejsom svetle foteny (alebo editovany do teplejsieho tonu), vsimi si aj to teple svetlo na konstrukcii a tej tmavej plastovej casti vanicky 😉
Ale keby do novej kolekcie zakomponovali hnedu, bolo by super!

kilian
21. okt 2011

baby,ked mate uz fusak v kociku,nechali ste tam aj tu zmensovaciu podlozku alebo ako sa to vola? 😨

silkos
21. okt 2011

@laura28 ahoj,neviem ci sa budem moct dostavit do ba, som nachladena. ale mohla by si mi prosim pofotit ten fusak?

jessicax
21. okt 2011

@kilian ja som ju pred par dnami dala uz prec, teraz tam ma maly viac miesta

pallacinka
21. okt 2011

Ahojte Stokkacky, dnes mal premieru aj nas fusak, bola som z neho tak mimo ze ked sme prisli domov som si vsimla, ze som zabudla malu priputat 🙂 Ak bude nadalej takato zima, o par dni vytahujem aj kozusinku a rukavnik, jupiii 🙂

pallacinka
21. okt 2011

A este jedna z nasich vzacnych vysmiatych foto 🙂

kaya60
21. okt 2011

@pallacinka no nadhera, a aka je v nom spokojna🙂

kilian
21. okt 2011

@pallacinka zlata.pekne to je s tym fialovym fusakom.ja uz kozusinku na streche nosim.mas tu podlozku tiez pod fusakom?
@jessicax mne tam mala tak cudne sedi,aj s podlozkou aj bez nej. 😖

kaya60
21. okt 2011

@pallacinka no ked som tu fotku uvidela, musela som hned objednat tu kozusinku, to inac nejde🙂

kilian
21. okt 2011

@pallacinka myslim ten zmensovac ,nie tu kozusinku. 😀 😀

pallacinka
21. okt 2011

@kaya60 Nieee, pomoc, povedz ze to bol vtip 🙂

kaya60
21. okt 2011

@pallacinka o kozusinke sa nezartuje moja

pallacinka
21. okt 2011

@kilian Este stale tam tu vlozku mam, no bez toho bieleho vankusika. Skusala som aj bez no nebolo to ono. V tom fusaku sa mi inac stale smykala dole, no to bolo mozno tym, ze nemala tie pasy 😀.

pallacinka
21. okt 2011

@kaya60 Si sa nacisto zblaznila, radsej si to vyriesme mimo temu 😀

kaya60
21. okt 2011

@pallacinka to bolo urcite tym ze nemala kozusinku🙂

hajanka
21. okt 2011

@kilian vlozku ano ale bez vankusika
@kaya60 gratulujeeeeem a zavidim 😀

kaya60
21. okt 2011

@hajanka dakujem🙂

mycats
21. okt 2011

Ahojte baby 🙂 mam malu otazocku a nechce sa mi prehrabavat vsetkymi prispevkami, tak sa ospravedlnujem ak sa tu o tom uz pisalo, staci link 🙂
Mam starsi model stokkiho a potrebovala by som zimnu vybavu 🙂 ale mam pocit, ze winter kit je len pre novy model. Myslite, ze by sa to dala namontovat aj na ten starsi, mam len sportovu cas. pripadne ako ste pouzivali stokkiho v zime. Ten fusakonanoznik je velmi neprakticky pre chodiace dieta, potrebovala by som nejaky nanoznik 😀 😀 , co len natiahnem a supnem don maleho 😀 alebo nepoznate niekoho kto to sije. Na quinny buzz mi to sila jedna ceska, ale stokkiho este nerobila a nie je jednoduche jej to vsetko nakreslit a pomerat a co ak by mi to nahodou nesedelo. Dakujeeem za odpovede!!!

mycats
21. okt 2011

este mam jednu otazocku, nema niekto vo vybornom stave striesku, bezovu?? zvazujem aj kupit forest cream set 🙂

pallacinka
21. okt 2011

@mycats Ja nahodou jednu bezovu striesku navyse mam, je uplne nova, jedina vada je, ze odpadol z nej jeden cvok (no ten mam tiez), mozno by to niekto vedel opravit a bola by uplne nova 🙂 Inac tie winter kity na stare modely sa tu riesili, ostatne baby ti budu vediet poradit, co vyspekulovali 🙂

mycats
22. okt 2011

@pallacinka Len ja mam ten starsi model, moja nema cvocky, je tusim zipsovacia. Neviem ci by to sedelo, lebo niekde som videla, ze to nesedi z noveho na stari model. Ale hned by som ju brala. Moja z toho, ze byvala obcas zlozena, alebo ako to nazvat, zrolovana, tak uz ta latka nie je 100%
Dufam, dufam, lebo uz aj fusak som instalovala, ale pre chodiace dieta s botickami by mi najviac sedel nejaky nanoznik alebo nieco podobne a bojim sa to nechat usit len tak na km, ze mi to pride domovo. aj ked pani je mila, ochotna, super, na quinny buzz mi usila super nanoznik 🙂

mycats
22. okt 2011

@pallacinka este ma napadlo, ci by si nebola ochotna tu striesku nafotit, mozno by sedela 🙂 skusila by som vyobzerat tu moju a keby to sedelo aspon ako tak aj bez cvockov, tak by som ju vzala 🙂

lodgermaniacka
22. okt 2011

@mycats Ahoj, ja som stokke kupovala len asi mesiac dozadu a tiež mam 1,6r dieťa 😉 kupila som aj nožičkovy fusak, je hruby, teplučky, určite neprefukne a ked bude maly bezkať po vonku, do kočíka ho vyzujem, to mi problem nerobí, bude ma goračove topanky na suche zipsy, lepšie akoby mal sedieť v mokrom špinavom fusaku, a mam novší model, vo winter kite je aj kryt na fusak, keby snežilo, alebo začalo pršať, nech nam neprší primo na fusak, najlepšie by bolo dať si prerobiť winter kit aj na starší model stokke, podla mna to až taky problem nebude 😉