• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@mycats no k winter kitu bola rovno ta redukcia na striesku aby sedela aj na starsi..cize my sme ju dali bez problemov

@petra1303 no zatial len vytrusime odrobinky v pripade potreby :grinning:
24. okt 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vbrnka aha, myslim, ze toto je len strieska bez redukcie, aspon podla fotiek. takze asi budem musiet kupit forest set a to mi bude sediet a budeme aj vynoveny :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats kukni niekde na predajni..podla mna sa to predava s tym rovno
24. okt 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vbrnka mne to ponukla tu palacinka :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ,priznajte sa .kto kupil kozusinku na stokke z bazara??uz zmizla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian ja by som ju hned brala, len som teraz svorc :grinning: :grinning: :grinning: budem musiet zohnat nejaku lacnejsiu verziu
24. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian skoro bola moja, ale nevyslo to, vraj radsej novu za ten peniaz:grinning:
24. okt 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. chcela by som sa spytat, ci sa s tou kozusinkou zmesti aj ten nozickovy fusak, neni tam potom babo natlacene? a ked chcem dat babo do toho nozickoveho fusaku, tak musim odsrobovat madlo na sportovej casti (mam ten druhy model)? inak super diskusia, vela som sa dozvedela :slight_smile:
24. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaya60 inak vazne :slight_smile: keby chcela polovicku, tak hned skocim po nej :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats takych by nas zrejme tu bolo viac, este by sme sa pobili :grinning: dobre ze uz nas tu nedrazdi :slight_smile:
24. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kaya60 :grinning: :grinning: :grinning: tak, tak. no nahradit ju nie je prave najjednoduhsie, ale vzhladom na cenu sa to vzdy vyplati :grinning: . na nete sa najde vselico, ale tato je tak nadherna a do creamacika by mi sadla ako uliata :wink: :wink: len tento mesiac mam za sebou oslavu, novu vetrovku a chcela by som novu tasku na kocik..... asi som sa mala vydat za tatrabanku :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mycats ved aj nam by sa krasne hodila :slight_smile: ale zas nemusime mat vsetko hned :slight_smile: este sa hadam naskytne lepsia prilezitost...
24. okt 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaya60 jj, mozno bude aj lacnejsie :slight_smile:) len ja mam toto asi poslednu zimu v kociku, tak uz nechcem investovat. winter kit je na to, ze ho budem mat nejaky ten mesiac trosku drahy. Buducu zimu uz asi nebudeme kocikovat, ved marci sa uz ideme prihlasit do skolky :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tak to si ozaj treba vychutnat to kocikovanie, nech to stoji zato :slight_smile:
24. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaya60 tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats dobra stranka, to sa fakt oplati kupit a ten muflon je ok :wink: ak niekto taku kupi ako alternativu dajte vediet, ci ste spokojne
24. okt 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats bola kupovana v marci tohto roku, takze este v zaruke bola :slight_smile: ale uz vas aspon nedrazdi :grinning:
24. okt 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky na ceskom MMB je kocka co predava kozusinky vo viac farbach ( nie su origos, ale su pekne)
24. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura28 oki, neviem ci budem este tento mesiac objednavat, mozno buduci, tak dam potom vediet, ze co som vymyslela. keby som kupila inu, tak tiez dam vediet :slight_smile: som do tej kozusinky cela poblaznena :slight_smile:))))), ale kupila som si prebalovaciu tasku, lebo som pouzivala jednu k obom kocikom a potom v tom bol chaos :grinning:
24. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana ja som nasla aj na slovenskom :slight_smile: ale nemala vhodnu farbu. tak sem s kontaktom. tiez som hladala na ceskom mmb a nic mi nenaslo, asi som zle hladala :grinning: :grinning: :grinning: lebo ista som si neni ako sa to povie po cesky :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura28 tak ja som bola cela zerava po nej skocit, len by som ju malo vyuzila, tak sa mi zdala akosi drahsia :grinning: :grinning: :grinning: tak mozem len slinky poutierat :grinning:
24. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura28 ozaj a preco si ju predavala?? ved by si ju este vyuzila s winter kitom :grinning: :grinning: ci nie
24. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats to som predavala kamoske :wink:
24. okt 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana juuuj, odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: dakujem za kontakt
24. okt 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats :slight_smile: prosim ta, nie je zaco :grinning:
24. okt 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata
Neviete mi niektora prosim povedat ci sa da dat dole aj potah vnutorny?
Teda myslim ten na sportovej casti kde sedi dieta.
Chcela by som ho oprat..dakujem :wink:
25. okt 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2110 podla mna by sa malo dat vsetko odobrat.. aspon na starsom mi ostala len plastova konstrukcia... :wink:
25. okt 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2110 ano,da sa vsetko ,,vyzliect,,. :grinning:
25. okt 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2110 este som neskusala, ale mal by byt pratelny, treba len pohladat spravne zipsiky a ide to dolu :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok