Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

25nikolla
15. nov 2011

@pallacinka tak to som rada,dufam ze sa malemu bude pacit 🙂 a prosim ta ten nanoznik sa da kde kupit?

kilian
15. nov 2011

@25nikolla nanoznik je sucastou winter kitu.zvlast sa kupit neda.

25nikolla
15. nov 2011

Aha a odkial kupujete vsetky tie doplnky na kocik ved mam z toho chaoz 😅 ja ani neviem co presne vsetko budem k tomu kociku potrebovat,mozes mi poradit?

hajanka
15. nov 2011

@pallacinka ahoj, my so spodnymi popruhmi problem nemame, mala je vo fusaku uplne vez vlozky a pekne sa do nich vojde, zatial, ma za par dni 8 mesiacov a je dost "velka" na svoj vek 🙂
odfotim ti ju vo fusaku bez podlozky? sedi/lezi tam bez vlozky velmi pekne, vobec nie cudne.

hajanka
15. nov 2011

@25nikolla my sme doposial dokupovali len deku, winter kit (zimna strieska, zadny kryt na sportak, rukavnik, nanoznik) a fusak. Kocik mame z Brendonu, ostatne z Babymarketu ak si spravne pamatam 🙂

25nikolla
15. nov 2011

@hajanka co vlastne vsetko je v zakladnej vybave tohto kocika,napr.ten adapter na autosedacku si musis asi dokupit zvlast a ta novorodenecka podlozka aj to zvlast?

jessicax
15. nov 2011

@25nikolla v zakladnej vybave mas konstrukciu, hlboku vanicku, nakupnu tasku a sportovu nadstavbu a k tej sportovej nadstavne aj ten zmensovanci vankusik. A ten set v ruzovej limitke mal v cene tusim aj deku a slnecnik

pallacinka
16. nov 2011

@hajanka Ahoj, tak skusime aj my znova bez vlozky, mozno za tych par tyzdnov co som to skusala naposledy podrastla a bude sediet krajsie. Ak budes mat cas, foto potesi, a od teba vynimocne, dakujem 🙂

pallacinka
16. nov 2011

@25nikolla Tak ako pisu ostatne, ku kociku je este vela doplnkov, ktore mozes (ale nemusis 🙂) dokupit. Ako som tu uz raz pisala, mna stali este viac ako samotny kocik (dokupovala som: prebalovaciu tasku, adaptery na MC, plachtu do vanicky, letny kit, zimny kit, fusak, deku, drziak na flasu).

lentila.g
16. nov 2011

Ahojte baby.úplne som prepadla túžbe po tomto kočiku len kým som sa rozhybala tak zdvihli ceny,tak rozmýšľam objednať ho s http://www.babyonlineshop.de/, máte niekto skúsenosti s dovozom na Slovensko?

25nikolla
16. nov 2011

@jessicax ja budem mat chlapca tak ruzova asi nebude vhodna 🙂 ,dakujem za radu,dufam ze nebudem lutovat ze som ho kupila 😖

25nikolla
16. nov 2011

@pallacinka veru tych doplnkov je dost a aj tie ceny su dost krute ale vsetko sa da ked chces,casom si dokupim co budem este potrebovat 🙂

desinka10
16. nov 2011

Ahojte, viete mi poradit, mam termin 19. januara, a neviem ci kupit aj winter kit, ci ho vyuzijem. Myslite do kedy ho asi budete pouzivat? tak do marca? ci? ci sa mi to oplati na nejake 2 mesiace, ci nekupit az potom na jesen. Mozno budu aj nejake nove potom. Inak ked je teraz uz aj ten strieborny nedostupny, celkom sa mi paci ten kaki. a ho niektora? Lebo stale sa tu spomina a ukazuje strieborny a fialovy....mimochodom fialovy bol moj vysnivany, ale bude chlapec takze smola.

e.l.i.e.n.k.a
16. nov 2011

..stara laska nehrdzavie 😀 nas stary a novy model 🙂

kilian
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a nadhera.aj ja som mala ten tyrkisovy pre syna,teraz ruzovy pre dceru 😝 je to fakt laska!!
v tom novom mas aky fusak.je to ten brio?

mycats
16. nov 2011

@pallacinka teba musia milovat v tom obchode 😀 😀

jessicax
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a a to mas biely kit nie? Kde sa ti ho podarilo zohnat 🙂 ?

mycats
16. nov 2011

@desinka10 podla mna vyuzijes, ved mozes pouzivat viac sezon 😀 😀 ja by som isto kupila pre male babo aj s tou kozusinkou 🙂
ten fialovy je uuuuuzasny, ale tiez mam chlapca 😀 😀

mycats
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a prekrasne!!! oba

jessicax
16. nov 2011

@25nikolla urcite nebudes lutovat 😉

pallacinka
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a Nadherne obidva! Ja prave planujem dat nas stokke fusak do bria 🙂

pallacinka
16. nov 2011

@mycats No to hej, este k tomu im pisem po anglicky 😀 Ale uz mi aj odpisali ze s tym nevedia nic robit, skoda.

e.l.i.e.n.k.a
16. nov 2011

@kilian ten tyrkysovy bol krasny, bolo mi za nim smutno, mohol ma vyliecit len novy stokke 😀 hej, je to brio, ked je sedacka otocena dopredu, tak super pasuje..

e.l.i.e.n.k.a
16. nov 2011

@jessicax biely mi bol sudeny, podarilo sa mi ho zohnat 1x v anglicku, ale chceli zobrat len platbu anglickou kreditkou, ako keby moja bola menejcenna, uz som si vybrala cerveny a tento biely mi spadol z kona 😀 od jednej mamicky tu na konikovi..

e.l.i.e.n.k.a
16. nov 2011

@pallacinka ty mas hnede brio, vsak? este ho pouzivas? neviem, ci ho mam nechat na zimu alebo predat, lebo teraz len stokke a stokke 😉

kilian
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a @pallacinka ake su tie brio fusaky??na origo obrazkoch su take tenke-splasnute. 😨

e.l.i.e.n.k.a
16. nov 2011

@kilian su take trosku akoby pokrcene 😉 ale maju termo upravu, takze drobcovi nikdy nebolo zima, rucicky vzdy teplucke 🙂

vbrnka
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a naaaadherny je...mas ty ale stastie 😀 😉

jessicax
16. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a super, tak nakoniec mas biely len ty 😉 A na tom modrom vyzera krasne a este aj paradnu kabelu si k nemu vyfasovala 🙂 Skoda, ze k tymto novsim uz nerobia

pallacinka
17. nov 2011

@e.l.i.e.n.k.a Ja mam cierne brio a urcite ho predavat nebudem, moj muz jej donho nacisto zalubeny 🙂 A teraz som si ho vytunila cierno-bielou strieskou, podlozkou a madlom tak sa paci uz aj mne. Co som citala tak stokke ma so snehom celkom problem, tak neviem, ci je dobry napad predat brio. Hoci milujem svoj stokkac sem tam vezmem aj ja brio, ked idem na vacsi nakup alebo na postu po balicky, alebo niekam autom, to skladanie stokkaca stale nic moc ☹