Kočík Tako Captiva Mohican 2012

tinushka13
29. jún 2012

Ahojte kočky, prosím Vás , máte niektorá skúsenosť s kočíkom zn. Tako Captiva Mohican 2012?Ako ste spokojné? Ako je spokojné Vaše dieťatko? ďakujem 😉

katka28
17. aug 2012

Ahojte, nam sa tiez paci tento kociarik, hlavne v zeleno sedej farbe. Este sme rozmyslali nad Laretom, ale ten ma uz sesternica. Pekny je aj Captiva Zone, ale ten som zatial nazivo nevidela.

pravvitra
2. sep 2012

@maggie37 Ahoj, prosim ta, kde v Avione predavaju Mohicana? Zatial som si v Avione nevsimla ziadny baby obchod s kocikmi. A celkovo som sa nestretla s predajom kocikov TAKO v BA..., co som dost sklamana. Chcem ho vidiet nazivo pred tym, ako ho kupime, bo zatial sme pevne rozhodnuti, ze ho chceme 🙂 Alebo kde v okoli BA sa da este vidiet? Dakujem

maggie37
2. sep 2012

@pravvitra no ten obchodak čo je pri ikey je avion? tak tam ked vojdeš hlavným vchodom oproti mekaču, tak hned napravo je detský obchod s hračkami a vnutri maju stale mohican v nejakej farbe vystavený. je síce neporovnateľne drahší s cenami na internete, ale tam som sa do neho zamilovala , pani mi ho predviedla 🙂 len minule mi niekde baby písali,. že je celkovo ťažký na vahu, nevieš či je to pravda? 🙂

pravvitra
2. sep 2012

@maggie37 Hej, je to Avion a ten obchodik by mal byt All Toys. Zbehnem tam hned v utorok, bo zajtra som neni v BA. Idem na poradnu k doktorke. Uz sa tesim na ten kocik, ked ho tam uvidim. A mali tam iba tento Mohican, ci aj nejake ine typy od TAKA? Strasne dlho som v tom obchodiku nebola, tak ani neviem, ze tam aj kociky maju 😖 Ja som ho raz uz videla v jednej predajni v TT a tam sa mi nezdal prehnane tazky. Nam sa ma drobec narodit na zimu, zaciatkom Decembra, takze potrebujeme pevny kocik s mohutnou konstrukciou co odola vsetkym typom terenu vratane brodenia v snehu. Koniec koncov kocik nenosis v ruke, ale tlacis ho 😉 a manipulacia s nim bola uzasne jednoducha.

e_kociky
5. sep 2012

@maggie37 váha kočíka je cca 16 kg. Ak bývaš v bloku bez výťahu, tak je váha dosť podstatný údaj, ale ak nepotrebuješ kočík denne vynášať, potom sa to dá.. aj napriek váhe je kočík perfektne ľahučko ovládateľný 🙂

maggie37
5. sep 2012

@e_kociky výťah máme, tak dufam sa doň zmestí kočík 🙂

naja94
5. sep 2012

@pravvitra
@maggie37
ahojte, tak TAKA Captivy by okrem predajne All toys v Avione mali predávať aj v Retre v Ružinove - predajňa sa vola best4baby (majú ich uvedene aj na svojom webe), videla som ich tam, keď som obzerala kočíky ja... My sme nakoniec kúpila TAKO Captivu Turbo Dream v kombinácii čiernej, bielej a červenej, ale kupovali sme ho mimo BA... Inak, s kočíkom sme spokojní, má veľkú športovú časť polohovateľnú do úplného ľahu... Jediným slabším miestom sú nafukovacie kolieska, ako tu už bolo povedané, tažšie sa dofukujú kvôli zle riešeným ventilkom a tiež sme raz mali defekt a bol trošku problém, aby opravená duša späť sadla na rám kolesa, ale nakoniec sa to podarilo 😉 Kamarátka zasa volila Tako Perso - tiež pekný kočík a je väčší ako Captiva... tak šťastnú ruku pri výbere

maggie37
6. sep 2012

@naja94 Dakujeme idem to pozrieť 🙂

e_kociky
6. sep 2012

@maggie37 určite áno 😉

dufa
13. sep 2012

Ahojte, tiez sa pridavam k priaznivcom kocikov TAKO 🙂 Vcera sme si kupili bezovu Captivu, manzelovi sa velmi pacila, vraj je farebne zivsi ako Laret, to bol zas moj favorit 🙂, obavam sa, ci nie je moc bledy,ale co uz neurobite pre chlapa 😀. Tiez som pozerala aj Perso, ale ten nemal take makke perovanie. Kedze byvam v rodinnom domceku, malinke sa narodi v decembri, takze vaha kocika mi nejak nevadi, verim, ze sa bude dobre kocikovat. 😉 Zatial som velice spokojna 🙂 Asi som pochopila, ze kupit kocik cez net,bez toho, aby som si ho vyskusala asi nie je dobry napad, fakt to musi "sadnut" do ruky 🙂

jeny9999
17. sep 2012

@naja94 jeeej..ja mam zaujem o perso dots.. a ako je s nim kamoska spokojna? ked je vacsi zmesti sa jej do vytahu? ☹ 😒

kiakocikovsvet
20. sep 2012

@jeny9999 do výťahu sa vám určite zmestí

monus198
3. okt 2012

baby neponukate niektora kocik captiva tak do 200 e uz pozuzity?

dufa
28. okt 2012
monus198
28. okt 2012

@dufa Dakujem...uz som kupila od jednej co pisala sem aj na diskusiu...presne tento isty🙂 a este za lepsiu cenu a menej pouzity 🙂 ale ako vidim uz sa zacinaju aj objavovat na bazariku 🙂

dufa
29. okt 2012

@monus198 Super 🙂, tak uz len, nech je rychlo koho kocikat 🙂 Ja mam tiez ten isty, trosku som nie stotoznena s fargou, ale manzelovi sa pacil 🙂 Len tak som si pozerala inzeraty, tak som si spomenula na teba 🙂

monus198
29. okt 2012

noo veru aj ja hovorim...mas tu istu farbu? noo ja som chcela povodne iny kocik keby to bolo dievcatko tak tako capitva old mobile ruzovy 🙂 ale bude to chlapec tak som ptoom nad tym sedo modrym ale ten nemal nikto na predaj ale aj tento sa mi paci sice nie su to uplne moje predstavy ale je peknucky 🙂

dufa
1. nov 2012

Ano presne taky isty bezovy, my praveze budeme mat dievcatko, ale je som chcela nieco neutralne aj pre buducnost 🙂 Mne sa na tom sedo-tyrkysovom nepacilo, ze mal lemovanie tych vzorov strieborne ☹ Ja som povodne chcela Tako Laret, ale manzel ma ukecal, lebo tento mali na predajni. 🙂Ale zvykam si nan, hadam budeme spokojni 😀

lubjatqo
3. dec 2012

ahoj, neviem či je to ešte aktuálne ale ja som s ním veľmi nespokojná. Malý má 10 mesiacov, v oprave vrámci reklamácie bol už 2 krát! Ako náhradný kočík sme dostali asi taký kočiar z pred 20tich rokov (ale môžem byť rada, že sme nejaký vôbec dostali, vraj to nie je ich povinnosť!). Vadí mi na ňom viac vecí, ako napríklad malý priestor pre dieťa. Najmä ak tam je fusak v zime! A to je môj syn chudulinký ale dlhý ako týždeň pred ´výplatou 🙂 A jednoducho tlačí sa tam.. Pokazili sa na ňom kolieska (predné!!!), odišli ložiská. Taktiež sa uvoľnila konštrukcia, čo by zvládol aj manžel ale vraj by to už videli, že sa v tom niekto vŕtal a zrušila by sa záručná doba kočíka (2 roky :( ) Takže znova na 30 dní do servisu. Samozrejme servis to opravil na 29 deň reklamácie, po mojom horlivom telefonáte, pretože mi sľúbili, že to bude do 2 týždňov! Veľká nespokojnosť ale bohužiaľ € na nový kočík nie sú. Takže v zime ako tak vydrží v ňom a na jar aj tak bude mať trojkolku 🙂
Takže moja rada - ruky preč od neho!

stellina1982
8. dec 2012

@lea1333 ahoj zohnala si ten kocik? dada paradiso romance? alebo si to riskla a objednala cez net? ja ho mam vyhliadnuty tiez poriadne dlho ale chcem ho nasjkor vidiet nazivo...uz si ho kupila? ak hej ak je? ako sa ti pozdava? daj mi prosim info ...dakujem moc...

andreaaaa000
8. dec 2012

kocik tako mohican captiva mozem vrelo odporucit . ma dost velku vanicku, je pekny v hocijakych farbach, a strasne lahucko ide a je super odpruzeny .lahko sa pohojdava trosku.

adeli79
10. dec 2012

my mame zalusk na Tako Captiva POlka Dots. Som sa donho zamilovala minuly vikend, ked som ho videla nazivo 😎

dufa
14. dec 2012

@lubjatqo ☹ To je blbe, ked smola tak smola ☹ Podla mna z kazdej znacky sa najde nejaky totalny nepodarok-dufam, ze ten moj nebude patrit medzi ne 🙂 Ja mam taku skusenost s vychvalenemi svetovymi znackami a to je este len zlost, ked za to vyvalis kopec penazi a nevies to vyreklamovat☹ No my sme ho preto radsej kupovali v kamennej predajni, aby som potom nemala ostaru s reklamaciou s internetovym obchodom. Neviem, tie vanicky som videla uz aj mensie. Ale nasa bude teraz v zime malinka a na rok ju uz do neho asi nebudem pchat. Si ma vystrasila teraz 🙂 Esteze mi kamaratka darovala starsi kocik, ten mam u rodicov, aby som nemusela tento prevazat 🙂 Tak zelam nech to bola posledna reklamacia, nech uz sluzi 😉

denisafono
14. dec 2012

Ahojte, my máme tiež Captivu. S hlbokou časťou maximálna spokojnosť- dá sa všetko dať z kostry dole a oprať. Teraz sme začali používať športovú časť, lebo moja babula je veeeelká a už sa naobliekaná nezmestila do vaničky aj s fusakom. Som len smutná z toho že športová časť sa nedá poskladať spolu s podvozkom. Jednoducho musíš demontovať sedaciu časť, dať ju do kufra a potom podvozok tiež poskladať. My máme ford combi a keď to tam uložím vedľa seba tak kufor je plný ani neviem zatiahnuť tú roletku aby nebolo vidieť čo je v kufri. Bývame mimo BA a veľmi často chodím do mesta, lebo by som sa doma asi zbláznila, tak pre mňa to skladanie je veľmi nevýhodné, rozmýšľam nad niečím ako je napr. Baby activ Q www.svetkocikov.sk/kociky-babyactive/472-babyac.... Toto sa dá poskladať aj s tou sedacou časťou. Captivu by som odporúčala mamine ktorá ho bude mať napr. v kočikárni a nepotrebuje ho stále skladať do auta. Ale inak vanična je veľká a príjemná, makučká-bavlnená. Aj tá športová časť je veľká-a dá sa dať do úplného ľahu. A ešte k vajíčku-samo o sebe dobré, len uchytenie na podvozok si vyžaduje taký adaptér. Dosť ťažko sa dáva do klik-klak systému na podvozuku aj vanička aj športová časť aj vajíčko. Teraz v zime keď mám skrehnuté prsty, tak mám veru problém odistiť tie západky. Inak podvozok je celkom ľahký, ale spolu podvozok a športová časť - hmmm má svoju váhu. Odfotím vám to skladanie a dám do albumu ako to vyzerá. A keby náhodou niekto vedel nejakú fintu na skladanie tak ocením. My sme už niekoľkokrát skúšali aj nemožné ale nič. Ďakujem

denisafono
14. dec 2012

tak som vytvorila album. skoro som vonka pri fotení zamrzla. 😀

denisafono
14. dec 2012
dufa
15. dec 2012

@denisafono Super rada, si zlata, ze si takto obetovala svoje zdravie 😉 , no pre mna uz neskoro 😀 😅, ked uz parkuje v izbe. Ale toto ma fakt nenapadlo skontrolovat. Snad to nejak dobojujeme. Bohuzial ziadny kocik asi nie je idealny, kazdy ma pre a proti, aj ja by som z piatych druhov poskladala jeden.

dufa
15. dec 2012

@denisafono Ale ten babyactive sa mi paci, asi mame rovnaky vkus 😀 Asi zacnem na jar s prosikom na manzela 😀

fuska
10. jan 2013

Mate niektora tu odlahcenu verziu? Tako Baby heaven Line ALU? Je ten kocik naozaj lahsi, alebo len uvadzaju vahu podvozku bez kolies, neviete?

ena88
4. apr 2013

parádny kočík, aj ja som velmi spokojna..