Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Tako Warroir alebo Babyworld V-Travel?

nikisvord
3. mar 2011

vie mi niekto poradit,ktory kocik ma ake vyhody,ake su rozdiely a podobne?niekto z predajcov? a este,ja som okolie Levic,tak vobec neviem kde sa mozem ist na tieto kociky pozriet a odskusat ich..dik za odpovede

e_kociky
3. mar 2011

@nikisvord pár rozdielov pre porovnanie:
Warrior má väčšiu vaničku, vnútorný rozmer je až 82 cm, má lepšie riešenú tašku, taška má termo vrecko na fľašu, vrecko na mobil, prebaľovaciu podložku. Opierka nôh je potiahnutá kožou.. má jenoduchšie zapínanie tašky na podvozok, ale nemá popruh na rameno, nosí sa v ruke.
Obe kočíky majú polohovanie vo vaničke, obe majú všetky časti otočné v smere aj proti smere jazdy, obe kočíky majú takmer rovnaké funkcie, aj veľmi podobné podvozky.
Strieška na autosedačke u kočíka V-Travel sa dá sklápať, u Taka nie.
Dúfam, že ti pár mojich postrehov pomôže v rozhodovaní 😉

nikisvord
autor
3. mar 2011

dakujeeem...a este som nasla jede kocik,co sa mi ako tak zapcil..emjot trecco...len neviem co je to za znacku,a ci nema velmi malu vanicku..ale je dost lahucky,podla parametrov,takze to je plus

e_kociky
5. mar 2011

@nikisvord treeco ti kupovať neodporúčam

nikisvord
autor
5. mar 2011

pozerala som ze ten jumper,nie jumper x,ale iba jumper ma lahsiu a mensiu konstrukciu,ako warrior,a kedze ja meriam len 158 cm,chcem sa opytat,ci je to dobry podvozok

mimisk
5. mar 2011

@nikisvord lepší je ten X

e_kociky
5. mar 2011

@nikisvord kočík Jumper sa už nevyrába, len sa dopredávajú staré zásoby, boli nejaké komplikácie s podvozkami.. odporúčam radšej Jumper X, čím väčšie predné kolesá tým lepšia manipulácia, aj keď typ kočíka Jumper X a Warrior majú ťažší podvozok, je s ním veľmi dobrá manipulácia, jazdí ľahučko 🙂

lukra
11. mar 2012

@e_kociky ahoj, to ma tesi. V podstate je to podobnost s x landerom, aj tazsim podvozkom? mam xa, len vanicka sa neotaca, preto rozmyslam nad warriorom.