Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tason
20. máj 2009

v akych farbach najcastejsie kupujte tento kocik?

sisulka7
21. máj 2009

my mame objednany cerveno cierny, uz je na predajni, ale budeme ho odtial brat az tesne pred porodom.

kukulik30
21. máj 2009

ahojte, moja svagrinka si tento kociarik objednala tiez cez Tomsta, inter. obchod a vcera sme boli po neho..je naozaj velmi pekny a vhodny pre vysokych...objednavala si cierno zlty/ cierno zlaty/ ozaj krasna farba 🙂 ale nebola k tomu pumpa, ani pastenka 😕 luka, ty si objednavala cez Tomsta a bola tam pumpa? 😕

adenka
22. máj 2009

ahojte babulky,
tiez uvazujem o tomto kociku a tie co ho mate, chcem sa spytat ci vam nevadi ta tyc kde je brzda pri chodzi...
a este otazocka, ako ste spokojne so sportovou castou? je moc tazka?

miavin
22. máj 2009

adenka - ahoj - my máme v-max ja som spokojná maximálne - je pravda, že ak sa človek veľmi ponáhľa a robí dlhé kroky - tak kopne do tej tyčky, ale s kočiarikom sa má chodiť na prechádzky, nie na maraton, nie??? 😀 😀 a čo sa týka športovej časti - tak neviem, zatiaľ ju nepoužívame, ale aj vanička, aj vajíčko - aj konštrukcia - sú ľahučké - takže pohodička

adenka
22. máj 2009

miavin dakujem, no ja tiez myslim ze s kocikom bude len prechadzkove tempo, ale clovek obcas musi aj pridat a my mame obaja s muzom dlhe nohy, tak preto ma to zaujimalo...asi si to budem musiet skusit na predajni 🙂
ta vanicka je super lahka a kedze sa ju budem musiet nosit denne na 3. poschodie bez vytahu, tak mi vyhovuje aj ten uchyt na strieske aj super vaha....

miavin
23. máj 2009

adenka - ja som naozaj maximálne spokojná, ja nosím síce len na prvé poschodie, ale ja nosím komplet - chytím konštrukciu za tie rúčky čo sú na boku a sama vytrepem kočiar hore 😀 .

adenka
23. máj 2009

baby este jedna otazka...ako sa sklada sportova verzia? musim dat dole sedacku, alebo sa da zlozit aj s nou?

miavin
24. máj 2009

adenka - aku sedačku? tá športová časť - je vcelku - mrkni do môjho albumu - tam je vyfotený

august2009
24. máj 2009

mia ja viem, ale ak potrebujes kocik zlozit (do auta napr) tak sa da zlozit cely, alebo musis tu sedaciu cas dat dole??

adenka
24. máj 2009

sorry, pytala som sa ja, len som sa zabudla prehlasit 😀

miavin
27. máj 2009

adenka - júj tak to ozaj neviem, lebo my ak niekam ideme - berieme Alexíka v autosedačke, takže konštrukciu dávame zvlášť do kufra - a je to praktickejšie - samostatne podľa mňa...

zuzanat
27. máj 2009

ahojte, prosim vas, neviete mi dat nejako info o kocari V-max slapi, je aj pod znackou Baby active. Je to sportak, ale nikde sa neda akosi vidiet na zivo 😅
Dakujem 😉

luka1
28. máj 2009

kukulik30 nie pumpu som nedostala ale ani plastenku mi neposlali ale telefonovala som tam a povedali ze mi ju poslu dodatocne. Treba sa ohradit na to ze si tam volala a po telefonickom dohovore Vam ju k tomu slubili. Mne to inak ta pani povedala, ked som sa pytala ci je ku kociaru aj plastenka povedala ze ano. Tak som tam volala a ze ju poslu.
Adanka sportovu cast zlozis aj s konstrukciou do auta nemusis ju rozkladat.

terezka044
8. jún 2009

ahojte chcela by som sa opytat, mam v-max doma a neviem zaseknut tie predne kolesa aby sa neotacali...ako sa to robi? 😅

mimisk
8. jún 2009

Na kolieskáćh sú poistky,ktoré treba zatlačiť.

zuzterka
17. jún 2009

Ahojte, ja som zatiaľ ešte čakateľka na svoj poklad...ale pomaly sa obzerám na nete po nejakom kočíku. Zatiaľ sa mi najviac pozdáva V-Max... Rada by som ešte vedela, či sa dá nejako oprať poťah kočíka ...Pri prvej dcérke som mala kočík ktorý sa dal skoro komplet vyzliecť(aj strecha) a oprať (samozrejme šetrne). Takže aj po 3/4 roku používania vyzeral stále ako nový - a to bol bledo béžový v kombinácii s krvavo červenou.
Ďakujem za každú odpoveď.

miavin
18. jún 2009

terezka - už si na to asi prišla - ak nie : vpredu musíš stlačiť tie polkruhy, čo sú nad kolieskami - dole. ak ich chceš znovu uvoľniť, tak naspäť hore

miavin
18. jún 2009

zuzterka - ahoj, no ja som ho tiež rozoberala - nedajú sa rozobrať pevné časti - napr. vanička, a strecha, ale ostatné veci, som prala.

zuzterka
18. jún 2009

miavin- dík za info..

Ešte sa chcem opýtať na váhu kočíka,,,ešte som ho nevidela,,,tak nemám šajnu či je ťažký alebo ľahký. Na fórach som našla kadečo.... My bývame na sídlisku , ktoré je na poriadnom kopčisku, takže hľadám kočík, s ktorým sa moc nenarobím, kým ho vytlačím domov- na kopec 😝 .

miavin
19. jún 2009

zuzterka- no každý kočiar je do kopca ťažký 😀 ale v-max má hliníkovú konštrukciu - nie je ťažký. my bývame v bytovke a nemáme výťah - na prvé poschodie ho unesiem - konštrukciu aj s vaničkou - ak nemám nákup. Takže môj názor - je v pohode

zuzterka
19. jún 2009

miavin - ďakujem za odpoveď. Zatiaľ je tento kočík môj favorit,,, chystáme sa do Noweho Targu,,tak ho tam obzriem,,dúfam, že ho tam budú mať. Veľmi sa mi páči čierny alebo čierno-červená kombinácia. No uvidíme, potom sa ozvem.

miavin
19. jún 2009

zuzterka - držím palce, a čo vlastne budete mať? Červeno - čierny je prekrásny - tiež som nad ním uvažovala, ale ja som sama skôr zastanca modrej farby, tak sme zvolili túto, ale môžeš si vybrať aj čierny - s kvietkami - len sa ich treba pýtať. Sú tam takí dvaja mladíci - a keď Ti môžem poradiť, tak skúšaj zjednávať - dá sa. Ja som s kočiarom ozaj moc spokojná, máme všetko - autosedačku, pláštenku, sieťku proti hmyzu aj dáždník ..... dá sa u ních kúpiť čokoľvek...

zuzterka
22. jún 2009

miavin - ahoj, mi zatiaľ nevieme čo to bude, ešte len končíme prvý trimester. Bábenko čakáme v zime,,presnejšie 4.január. Koncom júla sa chystáme na Oravu na chatu,,tak by sme chceli vybehnúť do Targu a omrknúť to tam,,kočík ešte nechcem kupovať (asi poverčivosť ) na ten by som sa rada vybrala niekedy v jeseni a išla už na istotu,,,len sa obávam, že potom zrovna nemusia mať tú farbu akú budem chcieť.... Inak asi by mi nevadilo, keby to bol chlapec a vozila by som ho v červenom kočíku,,,,myslím ,, že v dnešnej dobe je to úplne jedno.....
Skôr sa bojím toho,,,ako písala jedna kočka, že zakopáva pri chôdzi do nejakej tyčky,,alebo brzdy,,,neviem čo presne to bolo.... preto je asi najlepšie si to nejako odskúšať priamo na trhu...lebo v obchode je málokedy možnosť spraviť s kočíkom aj dva kroky,,(ako u nás v P.B.)

miavin
22. jún 2009

zuzterka - súhlasím s tebou, že farba kočiara môže byť akákoľvek, nezávisí od toho, či bude dievča, alebo chlapec. Ja by som si takúto akú máme vybrala, aj keby sme čakali dievčatko - mne sa veľmi modrá farba páči, takže som neváhala....o tú tyčku sem tak kopnem aj ja, ale to ozaj musím utekať, alebo robiť dlhééééé kroky - no vyskúšaj - uvidíš, mne to vôbec neprekáža ani manželovi - takže v pohode 😉

martinkastanko
24. jún 2009

Dnes som akurát tento kočík pozerala v obchode u nás v Martine. Stál 265 Eur + autosedačka 55 Eur.

lenca30
25. jún 2009

miavin ty mas ten kociar z Polska? ak ano odkial presne? dakujem
je nadherny, my cakame dievcatko ale tyrkysový je moj favorit

miavin
25. jún 2009

lenca - v Poľsku v Nowom Targu - na trhu. Ja by som kúpila tento aj keby sme čakali dievčatko, myslím, že to nie je dôležité, či v kočíku je chlapec alebo dievka - aspoň ja tomu až takú váhu neprikladám. 😉

lenca30
25. jún 2009

miavin na trhu? to vazne? a kolko stal? vidlea som tam pekne kociare ale neviem ci su to take iste ako v obchode

lenca30
25. jún 2009

v bratislave v obchode stoji trojkombinaácia nieco cez 400 eur, zda sa mi to vela