Ste spokojné s kočíkmi Peg Pérego?

zuzca2
11. aug 2014

Ahojte mamičky. Chcela by som sa informovať ohľadom tejto značky kombinovaných kočíkov. Aké sú Vaše skúsenosti, ste s kočíkom spokojné? Prípadne nejaké plusy a mínusy. Ďakujem veľmi pekne za každý názor a každú odpoveď 🙂

henyka86
11. aug 2014

ja som prave dnes Peg book plus S objednala🙂) v obchode sa nam pacil, novsia verzia podvozku ma aj vylepsene kolesa..snad budeme spokojni🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magimary
11. aug 2014

maximálna spokojnosť so všetkými Peregami, čo som doteraz mala
na týchto kočíkoch najviac oceňujem, že sú vždy vymakané, veeeľa vydržia a najmä
pri skvelom dizajne zabezpečujú maximálny komfort (sedenia, ležania, vozenia) pre dieťa,
úplny top je ich priestrannosť 😉

adkat13
11. aug 2014

mali sme book plus - maximálna spokojnosť, teraz máme golfky sí a takisto sú perfektné 🙂

katharrina
11. aug 2014

my sme mali peg perego pliko switch 3kombináciu a úplná spokojnosť. Spratný kočík, dá sa ľahko zložiť, nie je ťažký a mínus asi ani nemal, dokonca aj v zime pohoda, aj keď mal malé kolieska, nie ako nás všetci odrádzali a radili, že budú problémy, nič také. Teraz máme PP pliko mini a tiež super.

sofia2008
11. aug 2014

Úžasný kočík, predala som ďalej kamoske A tá si ho nevie vynachváliť, ináč mali sme autosedacku tejto značky do 16kg A teraz máme väčšiu od 16kg A takisto super voľba!

martini
11. aug 2014

My mame gt3 na odpopucanie extremne spokojnej kamosky a sme spokojni aj my. Velmi pohodlny, velky, silny. Nevyhida snad, ze nie je reverzny a ze je vacsi ak mas mini auto, moze to byt problem pre gt3.

pinkcheesecake
11. aug 2014

Ja som v podstate bola velmi spokojna. Mala som Pliko aj Pliko Switch, samozrejme to s otocnou sedackou bolo lepsie. Su lahucke, dizajnovo pekne, superne sa skladaju a da sa s nimi nakupovat aj v malom obchode, lebo sa s nimi velmi dobre manipuluje a vsade sa zmestia. Polohovanie super aj celkovo kvalita konstrukcie, koliesok aj potahu super. Nevyhody - tenucky kosik, ktory sa raz-dva roztrhne a tym, ze nema spojenu rucku, druhe dieta nemozte drzat za ruku, ked idete cez cestu. Mala som aj Book Classico. Opat sa mi zdal kvalitny, rucka super s makkym penovym potahom, bol naozaj priestranny a napriek tomu lahucky. Vsetky funkcie super, kosik obrovsky a vylepseny, strasne vela sa donho zmestilo. Nevyhoda - nie je uz taky malicky ako golfac a nepochopitelne nedoriesene tazisko - strasne tazko sa s nim islo na chodnik. Vzdy ked bolo treba zdvihnut prednu cast, islo to tazko.

emma181
11. aug 2014

Peg Perego celkovo ako znacku mozem odporucit. Mame GT3 ale ako uz bolo spominane ked ho zlozis tak do mensieho auta ho nemusis zmestit. Napr. do seat ibiza som ho dala len tak ze som dala dolu vsetky 3 kolieska a do noveho golfa sa zmestil tak ze som musela sklopit jedno sedadlo. Ale sme uz kupili aj golfac PP Sí a len s tym chodim ked idem autom, vlastne ten z kufra ani nevyberam a ked som doma tak na prechadzky chodim s GT3. GT3 sme kupili trojkombinaciu a este sme si dokupili Isofix podstavec na vajicko a uz mame aj autosedacku a na nu pasuje tiez ten podstavec. A mame aj stolicku na jedenie PP Prima pappa zero 3, tiez super, nedam na nu dopustit. A este k tej GT3, ma velky kosik, aj dve igelitky s nakupom som tam zmestila 😊. Myslim ze ked sa rozhodnes pre tuto znacku tak budes spokojna 😊

lulu2014
11. aug 2014

My sme pri prvej dcére mali klasický hlboký PP zmestila sa malá aj kožušinový fusak. Nekupovali sme navettu lebo mi prišla malá. Boli sme velmi spokojní aj kamoška mali sme rovnaký termín... Potom som mala PP Veneziu tam sa dala prehadzovať rúčka ale ten mi nevyhovoval bol taký neobratný ale miesta veľa a tá rúčka tiež bola plus. Nakoniec sme kúpili PP Pliko P3 a to už bolo super - ja som ho chcela od začiatku ale v Auparku mi povedali že červené nebudú tak preto bola venezia..Tú sme kúpili v nedelu a v stredu kamoška kupovala Atlantiko - ten je naozaj priestranný len menej skladný. Tak som veneziu predala a išla kúpiť PP Pliko P3 vo vytúženej červenej farbe. Boli sme velmi spokojní priestranný ľahko skladateľný vojde aj do malého kufra...Zostal nám dodnes a po 12 rokoch máme druhú dcéru a fičíme na pliku ďalej. Myslí m to po prvej dcére. Nevýhodou sú košíky lebo sa trhajú asi o obrubníky....my sme s tým nemali problém ale roztrhol sa mi na boku tak som si teraz kúpila nový. Inak kočík fičí bez problémov. Toho času sme pozerali aj CHicco ale boli hrozne malé. Pri tejto druhej dcére sme dokupovali autosedačku a navettu bolo to super malá spala len som klikla na podvozok a už sme fičali. JA som veľmi spokojná. mala som možnosť vyskúšať teraz kočík Stokke - ale to sú také shoppingové na ceste hrkoce...potrebuje naozaj hladký terén. Teraz sa mi páčia trojkolky PP sú priestranné ale v kufri zaberú naozaj oveľa viac miesta ako PP Pliko. Alebo Si.....ten má suseda a keď je viac mokro musí dať dole kolieska a vyčistiť ich lebo pískajú inak je veľmi spokojná....a ešte tam môžeš dostať defekt....Ale do terénu sú super. PP switch má výhodu otočenia sedačky....čiže môžeš vidieť na dieťatko hlavne ak je menšie. Mne sa na PP páčia otočné kolieska - mne sa s nimi dobre jazdilo./ pri prvej dcére to nemali všetky kočíky / Takže a asi tak .... Mne sa proste páči PP mám len dobré skúsenosti. Takže sa rozhodni správne. 🙂

suezee
11. aug 2014

Prve dieta pred 10r a teraz druhe a opat sme kupili Peg Perego, kociky premyslene do najmensich detailov🙂 kto kupil urcite neobanoval. Prvy sme mali hlboky golfac dovezeny z Talianska, sportovy sme kupovali v Auparku, predajna je uz vsak zrusena. Teraz mame PP GT3 a uplna spokojnost, trojkombinacia, autosedacka s bazou. Dieta je spokojne. V druhom aute mame autosedacku Chicco a dieta v nej nechce byt. PP lahka manipulacia, komfort pre dieta, v zime vo fusaku nie je stiesnene. Je tazke si vybrat, ktory PP kupit a je tazke sa potom s nim rozlucit🙂 len odporucam