Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tatiana1985
11. aug 2010

@mamina63 je to womar znacka...poslem link..snad mi poviete ci to neni hovadina 😀 😀
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1480894

mamina63
11. aug 2010

@tatiana1985 podľa značky si myslím, že je to poľská výroba 😝 ....ale možno bude dobrý...neviem.....videla si ho naživo???...ja nemám problém s tým emitexom, je super, teplučký, značkový, malý nemusel byť ani moc oblečený 😀....
a ináč ty máš akej farby kočík??? 😅

maria_1
11. aug 2010

@jajuska81 ja osobne nie ale tiež sa zaujímam o kočiare a zatiaľ som počula iba samé chvály na firmu babyword

weiya
11. aug 2010

@mamina63 sak aj kocik baby smile je polska znacka 😅

svet1
12. aug 2010

@annie13 Pozrieme, ďakujem 😉

svet1
15. aug 2010

@svet1 Vzali sme tú univerzálnu z Tesca a celkom sedí, len v strede vaničky to vyzerá tak divno... ale čo už, inak sa to nedá vymyslieť, keď nechcem strihať 😉

svet1
15. aug 2010

@svet1 Tak ma nahnevalo, že mi nejde uploadnuť fotka, že už odpovedám sama sebe 🙄

svet1
15. aug 2010

@annie13 Haaaa - a to nie ja! To ten koník robí! 🙄

misss
15. aug 2010

@svet1 ahoj, aj my sme kupili tu plastenku v tescu..podla mna je celkom fdajn a hlavne je velka a teraz ju pouzivame aj na sportiak.. 😀

annie13
15. aug 2010

@svet1 ja som ju tiez kupila ale este neskusala uvidim som rada ze som ti pomohla vsak v dazdi kaslat na to ako je to n a strede hlavne ze babo bude v suchu

svet1
15. aug 2010

@annie13 Ahoj. Fotka mi nešla dať sem, ale hodila som ju do môjho albumu. Keď chceš mrkni. Ale odporúčam ju nechať vyvetrať - riadne smrdí - čistý plast.
@misss Vidíš, aj na športiak ju skúsim natiahnuť. Napísané mala, že je na hlboký kočík, a keďže sme práve na ten hľadali (s tým, že športiak má čas), tak som sa nad tým ani nezamyslela... Díky! 😉

misss
15. aug 2010

@svet1 myslim, že podla foto by to mala byt ta plastenka, co mame aj my.. 😀 ..inak to, ze to je v predu take naskladane, mi aj vyhovovalo, lebo som z toho urobila taku striesku, aby mu nahodou nenaprsalo (nenafuklo) dovnutra.. 😀

mamina63
15. aug 2010

@svet1 aj my mame taku istu, a je super,....a pasuje aj na sportovy

lucyso
16. aug 2010

baby mne zacal moj kocik vrrrrrrrrrrrrzgat... a to doslova.... a prisla som na to, ze to ta drevotiezka, co je pod madracom vo vanicke... zeby z vlhkosti.... jooooooooooj smutok na dusi mam..... ☹ ☹

e_kociky
16. aug 2010

@lucyso skús namazať.. drevotrieska alebo preglejka je v každej vaničke takéhoto typu 😉
odporúčam strieknúť WD40

lucyso
17. aug 2010

no skusim. dakujem e_kociky

tatiana1985
17. aug 2010

@lucyso vrzgat??? 😨 😨 😨
a to z coho ako??? 🙂
no nam pred 2dnami praskla dusa-vnutorna....na prednom kolese...
boli sme so zarucakom v predajni, ze reku neni mozne 😀 😀 ze len vnut.prerezana a vonkajsie koleso cele 😀 😀 😀 , tak nam dal ujo zadara nove kolecko..teda len dusu 😀
a ficime dalej .

....no a tento tyzden davame sportiak (v nedelu ma zlatinko 6mesiacov 😵 😵 )
....dlhana je dlha, uz tak vselijako je dnu..akoooo vydrzi este, neni jej zle vo vanicke..no ale vraj ja som uz trapna, ze 6mes.dieta a vo vanicke fuuurt 😅 😅 😀 😀

lucyso
18. aug 2010

ano Tani, vrzga... a to mam este jednu kamosku, co ma tento kocik a aj jej vrzga.... a co sa tyka tej duse, tak ten problem sme mali aj my v July: prednie prave🙂)) a tiez len vnutorna....
uz davas do sportovej? NElinka uz sedi? ja som tam Liviu skusala dat, paci sa jej to, ale stale sa mi zosuchuje, tak som sa na to este vykaslala..., slusim neskor🙂

weiya
18. aug 2010

@tatiana1985 co by si bola trapna 😅 trapny ten kdo to povedal 😀 😀 ked jej je dobre vo vanicke, neprotestuje, a este sama riadne nesedi ja by som ju nedavala 🙂 ja som vydela aj devat mesacne vo vanicke 🙂 a minule aj take co ho vytiahla von z vanicky, obula topanky a chlapcek zacal sam chodit 😀 velky dlhy, do vie ako sa tam aj mestil 🙂 inac aj nam vrzga 😀

misss
18. aug 2010

Ahojte..ja som dala maleho do športiaku, ked mal skoro 6.mes...uz sa mi nezmestil pohodlne do vanicky a mal pokrcene nozicky.. 🙂
A to vrzganie??booooze..ani nehovorte..ked makeho vonku uspavam, tak neviem ci som viac nervozna z toho, že nechce zaspat a reve, alebo z toho vrzgania..a to mi ho muž minule namazal.. 😝

tatiana1985
18. aug 2010

@lucyso
@weiya
@misss 😀 😀 😀 😀
ale co vrzga??? drevotrieska vo vani??? ci? 😀 😀

no pred mesiacom sa mi tiez zosuchtala dole, ked som ju do sportaka dala... ale uz mesiac dalsi za nami , tak uvidime...ved to nemusi sedet v sportaku, mozem ju aj lahnut dat nie? ...sedet ona este nevie 🙂 🙂 🙂

misss
18. aug 2010

@tatiana1985 my sme už v športiaku a vrzga stale..to ta konstrukcia cela tak vrzga.. 😖
Inak Tomasko ešte nesedel, ked som ho tam dala prvy krat a mavala som ho tam poleziacky. prip. som ho trochu nadvihla (tak ako vo vaničke).. 😉 😀

tatiana1985
18. aug 2010

@misss noo presne tak..aj ja ju dam lezat... ta de to..v nedelu 6mes., uz by so teda chcela sportak vytiahnut.. 🙂 🙂 🙂

lucyso
18. aug 2010

misss to vrrrrrzga aj sportiak?? mna picne. myslela som ze to ta vanicka 🙄 .. no zbohom 😠 ....
ja uz malu "ucim" pomalicky sediet a velice sa jej to paci, dokonca sa snazi sama nejako zdvihat, tak pocitam ze buduci mesiac tiez asi uz zamenim za sportiak... a som zvedava co potom ...🙂

misss
18. aug 2010

@lucyso mne zacal vrzgat az sportiak.. ☹ ..je to strane, ked ho na ulici uspavam..mam pocit, ze sa za mnou otaca cela ulica.. 😀
inak maly sa mi posadil sam prvy krat v sportiaku, ked sme cakali u doktorky na poradnu.. 😀 😀

lucyso
18. aug 2010

ja chcem kupit novy sportiak aj tak... podla mna nie su az tak drahe... max. do 100€ v pohode kupim...
v poslednej dobe, som nejaka nespokojna s tymto kocikom.. ☹

weiya
18. aug 2010

@lucyso aj nam vrzga sportak, novy kocik chcem i ja , ale az na jar, zimu este hadam volako vydrzime aj s tymto...

lucyso
19. aug 2010

mozno to sneh utlmi🙂) a mozno zhorsi.. ak ovsem nejaky bude, ja chcem kupit este pred zimou. uz som si v HC nejake pozerala, len je ich strasne vela a kazdy nieco pre a nieco proti.... to nemozu mat na vyber napriklad len z troch🙂))? clovek by to mal ovela jednoduchsie🙂)))

tatiana1985
19. aug 2010

babule caute..tak som dnes nasadila sportak.... necakam do nedele 🙂 😀

...a...... ☹ ☹ ☹ preco ta sprosta strecha je tak sprosta??? vo vanicke je strieska uzasna, no tu je to o nicom!!!
tak debilny system, furt dotahovat 😠 😠 😠 s tymto si to ten kocik u mna pohnojil 😎 😎 😀 😀

lucyso
19. aug 2010

🙂)))) tanicka aka si bola natesena a teraz toto???? no isto budem aj ja frflat.... uz to vidim..
a preco si to furt dotahovala, ved ked sa raz dotiahne, tak to snad nejaku dobu vydrzi... ci?