Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

tatiana1985
18. máj 2010

budem teraz vyzerat ako absolutny pako ale ...
tento kociar sme kupili v novembri minuleho roku od ruky... bol pouzivany 3mesiace a je este v zaruke do roku 2011...
a kedze som trosku bordelar, tie adaptery som dnes nasla medzi vecami, kt. su na vyhodenie v jednom "bordel sufliku" 😅 😅

takze predchadzajucu otazku rusim a opytam sa "novu".... nasadila som teda vajco, ono ma lae drzat na tej jednej tycke a na tych 2 adapteroch? len na tychto veciach ma byt vajco nastoknute??? 🙂 😉

lucyso
19. máj 2010

Ano Tani, to vajicko drzi na adapteroch a tej jednej tyci🙂

15natalinka18
22. máj 2010

kočky čo ste tu pisali o tom mazani wd40 tak kde ste to mazali v akych spojoch ako sa sklada? obyčajny strojovy olej nato nepomaha

inak v živote som s tym kočarom pomali nejazdila ked mi zala začala revat hodinovu cestu z mesta sme zmakli za pol hodki a baby koli tej brzde sa treba naučit riadit s predpaženymi rukami a ani neviem že tam ta brzda je teda pokial neni leto a v šlapkach ho neodbrzdujem ?: DDD

15natalinka18
22. máj 2010

kočky aj vam stale povoluju skrutky na prednych kolieskach ? každy 3 den ich musim dotahovat

inak mali k tomu davat aj plaštenku na športiak lebo univerzalna dobre nesedi prši na ten šilt s farebnu latku tak aj to som musela upravovat.a ručka je taka kratka že ked vam dieta spi v športiaku a mate kabelu na ručke tak bucha do striešky kočara musim ju davat pod kočik. a tiež dobre je splašit si plaštenku proti daždu na kabelu ak mate nakup pod kočarom a daleko domov.

to.beruska
22. máj 2010

15natalinka no my sme s kocikom chodili rychlo a v pohode.ja som si zvykla na tu brzdu a to je co povedat ze aj moj manzel
co sa tyka skrutiek tak to sa nam nestalo veru a plastenku sem mali univerzalnu aj na rukovät a v pohode

15natalinka18
26. máj 2010

to.beruska inak ako som pozerala tak tych univerzalnych plašteniek je kopec a mala si štastie že ti sedi mne nie

kočky ake najstaršie dieta sa do toho kočika vmesti ? moja mala ma rok a čo som v šoku ešte nam nohy netrčia a to sme neni krpci

barborato
27. máj 2010

Ahoj baby pripajam sa do tejto temi aj ja mam tento kocik a s hlbokym a s vajickom som bola moc spokojna aj s konstrukciou ale ten sportovy no hruza ten sposob ako sa polohuje opierka je strasny ten nanoznik tam ani poriadne nedrzi strieska neni pekne dopnuta ked ju napnem tak ju nemozem poriadne zlozit neviem sa s nim zžit nehovorim mozno druhym vyhovuje ale ja by som ho hned predala len zial nedari sa. Tak to je moj nazor.

to.beruska
27. máj 2010

@15natalinka18 a pytala si si univerzalnu na V-Max??
@barborato no ja som bola spokojna ale predali sme ho lebo sme kupovali novy sportovy.je pravda ze ten sportovy neni az tak dobre robeny,ale som si hovorila ze staci ale teraz som si uz veru aj povedala ze je dobre ze sme ho predali.chceli sme ho predat az na jar

barborato
27. máj 2010

@to.beruska a za kolko si ho predala a kde ak sa smiem spytat.

15natalinka18
30. máj 2010

to.beruska hej pytala

15natalinka18
30. máj 2010

barborato ta strieška sa šteluje tymi čiernymi skrutkami na bokoch striešky aby bola našponovana ale musiš sa s tym pohrat

kuspitka
30. máj 2010

Ahojte.potrebujem poradit,kde mozem kupit duse na kocik V-Max potrebujem surne vediet.
napiste mi ip.
ada

15natalinka18
31. máj 2010

na zadne v bicyklovom su to kolesa jak na maly bicyklik a potom napr.u predajcu kočikov ako je aladin v hc ak chceš dam nanho kontakt splaši ti všetko

barborato
31. máj 2010

@15natalinka18 ja viem ze tak sa steluje ale ked ju poriadne dopnem tak sa potom strasne tazko sklada bojim sa ze to zlomim.

15natalinka18
31. máj 2010

mne to až tak tažko nejde ale lupne mi to až ked to potiahnem za kraje po jednom .. nesmieš ju tahat z hora

tatiana1985
4. júl 2010

ahojte, ak tu niekto je 🙂 🙂
ako je to so sportovou castou kociara??? my este mame vanicku, chcem sa ale opytat, do kolko mesiacov tam dieta vojde??,
citam ze dieta do 13kg??

15natalinka18
5. júl 2010

@tatiana1985 ahoj aj mi skušame do kedy sa budeme vozit nakolko na druhy nemame a zatial sa tam natlačime moja mala ma rok aj zachvilu mesiac no už mi tam nespava vadi jej ten tvrdi spodok tak musime kupit daku podložku niečo ako su podsedaky na stoličkach je to vyborna vec.

tatiana1985
5. júl 2010

@15natalinka18 ahaaa 🙂
no lebo ja som bola tehotna ked sme ho kupili, v podstate pri kupe som ani nevedela ake poziadavky mam mat na kociar-kedze je to nase prve babo..
🙂 s vanickou a autosedackou som spoko, cely kociar mi uuplne vyhovuje... a take blbosti ako brzda v strede ako tu baby pisali, alebo odfukovanie striesky,,, boooze...alebo to bocenie dolava 🙄 ...to vsetko su pre mna tak zanedbatelne hluposti 🙂
ale tak super ked rocne este v poho tam vojde 🙂

suzik77
5. júl 2010

@jajuska81 ahoj, precitala som si len prvych par prispevkov, ale odpoviem ti na to, co viem ja. alebo ake mam ja skusenosti.
Mam presne ten isty kociar, kombinaciu hlboky+sportovy+vajicko.
zatial som odskusala len hlboky a autosedacku. Musim vyjadrit mimoriadnu spokojnost s tymto kociarom. Vobec nie je maly!!!!! Prave naopak, ked som postretavala ine mamicky a kukli sme si do kocikov navzajom, tak prave V-max od baby smile ma hlboku cast jednu z najvacsich, co som doteraz videla!
vajicko do auta a jeho upevnovanie v aute - pohodlne, jednoduche, rychle.
Cena mojho kociara bola v celej tejto kombinacii v akcii cca 11.800,- Sk

Tento kociar je vynikajuci ak cakas dieta v jarnych mesiacoch a to preto, lebo ma fantasticke kolieska na zimnu sezonu, vysvetlim:
dieta od cca 7mesiacov sedi v sportovej casti. teda, ked dosiahne tento vek niekedy na jesen a zimu, je to idealny kociar, kedze jeho kolieska su gumenne, nafukovacie a pomerne velke. Manipulacia super, maju brzdy, ako predne dve kolieska, tak aj zadne. Teda ked bude v zime vela snehu, nebudes sa "brodit" snehom na vratkych plastovych malych kolieskach, ale pohodlne vykracovat s tymto kociarom.

Taska ku kociku - prakticka, mala-velka zaroven. Teda na pohlad posobi elegantne, nie ako nejaka obrovska kabela, ale vo vnutri je dostatok priestoru.
Mne sa do nej zmesti: termoska, nutrilon, vlhke obrusky, plienocky, aj bavlnena plienka, oblecko na prezlecenie nahradne, samozrejme penazenka, doklady, telefony - a stale tam mam este miesto....

Ja som spokojna.

15natalinka18
6. júl 2010

@tatiana1985 vieš čo ono ked nemaš na vyber tak si zvykneš na všetko a ja som zas taka že ked už si mam na niečo zle zvyknut tak si to aspom prisposobim podla seba........možno sa zasmeješ ale som si ho za ten čas vytuningovala ...ked som dala malu lahnut vadilo mi že jej svieti rovno do oči cez to strešne okno bola z toho nervozna . ja mam čierni s kvietkami tak som tam našila kusok čiernej latky s bielim gombičkom.strašne sprosto tam je vymysleny fusak musela som ponašivat suche zipsy a zvyšit to tak to mam zaroven clonu pred vetrom.do vnutra mam všitu moskitieru lebo som ju vždy zabudala a ešte tu vložku a možno s nim budem aj spokojna. ako hlboki kočik bol super do 8 mesiacov pokial neprešla zima som ju vozila.s autosedačkou boli problemi už v 4 mesiacoch mi odtial vyskakovala ale ten športiak je uprimne nič moc.mala mi stale zasekava nožičku do tych dier po bokoch čo su na sklapacej časti pre nožičky a musim mat v kočiku deku lebo ju ten spodok tlači. dokonca mi už skoro vyliezla zo zadu von nakolko je to len ta suchy zips.možno budeš snad spokojna

suzik77
6. júl 2010

@15natalinka18 fuuuuha, nestras 🙂 ja ju vozim zatial len v hlbokom, tak dufam, ze to nebude so sportovou castou az take problematicke 😀

15natalinka18
6. júl 2010

@suzik77 vieš čo je športiak je menši neč vanička a je tam tak sprosto robena strecha je tam kovova tyč ako maš strechu a vždy si o to treskne hlavu ked ju davam lahnut

suzik77
6. júl 2010

@15natalinka18 no ja to zacnem pouzivat priblizne v septembri, tak som zvedava.....

15natalinka18
6. júl 2010

no na september ešte hlasia horučavy.tak problemy nastanu až na zimu ako fakt nanožnik zbytočna vec v takom prevedeni ako je na tento kočik

tatiana1985
6. júl 2010

@suzik77 no ja ta strasit necem, ale precitaj si zopar prispevkov tak budes mat pocit ze mame najhorsi kociar na svete.. 🙂 ale 3prispevky vyssie som na to napisala svoj nazor 😉

@15natalinka18 no vravim, nevem absolutne na akom systeme funguje sportiak... kupili sme celu 3kombinaciu a sportak rovno v pivnici skoncil...ale zajtra ho vytiahnem a preskumam, ako to vyzera 😀
ja mam tiez cierny s bielymi kvetmi 🙂
a vravim, som spokojna.... je maly, vojde mi do vytahu, elegantny...

15natalinka18
6. júl 2010

@tatiana1985 to hej je to polsky nezmar haha ja som ho natlačila do sportovej alfy kde je niesto v kufri akurat na debničku a autolekarničku haha .tak ti poviem a už som to tu raz čitala videla si niekde hocikde kde ho predavali zloženi športiak alebo jeho fotku ? nikde propaguju len tu krasnu hlboku vaničku .......a ja byvam v meste kde je samy v max a jak sa prešlo na športiaky len male deti sa vozia ostatny pokupili nove športiaky

tatiana1985
6. júl 2010

@15natalinka18 vazne?? len vanicku, ked cem predat??? 🙂 😀 😀
no ale aj vajicko je krasne, mne sa strasne paci... 😀
no vravim, som zvedava, ja ho vytiahnem az o mesiac - dva---takze na zimu.. 😉

15natalinka18
6. júl 2010

@tatiana1985 važne..........ako na rovinu nezbavili sa toho kočika ani babi čo ponukaju 3 kombinaciu za 100 eur a davaju aj darček ked tak natukaš na bazar su tam všetky farby ešte aj v zaruke použivave pol roka a športiak vobec vieme prečo je to take iste tažke zbavit sa ho ako starej škodovky

tatiana1985
6. júl 2010

@15natalinka18 ja som celu 3kombinaciu kupial za 250eur a tiez bol pouzivany 3mesiace, este ho mam v zaruke do jula 2011 😀 😀 od ruky ho mam tiez 😀

ale teraz vazne, nespochybnujem fakty kt.tebe vadia na tom kociari 🙂 ale ako vravim, kazdemu vadi nieco ine..ako som pisala, niekomu ze naraza do brzdy, niekomu ze vo vanicke odfukuje striesku, proste ..az ked ho vyskusam,potom ti napisem ci si mala pravdu.. 🙂
nebudem sa predsa uz teraz klepat, ze: Jezismaria a vraj sportak toto ma zle, toto...xapes 😉 😉 🙂

15natalinka18
6. júl 2010

@tatiana1985 ved jasne uvidiš a ked sa bude dat si chybi odstraniš.zvyknut sa da na všetko a ked sa tak rozhliadneš po parku su aj o dost nemožnejšie kočiky mi mame ešte take celkom prijatelne............inak čim čistiš tu čiernu ? mne radili octovu vodu ale moc to nepomaha