Kočík Zopa Quest

3. jún 2021

Ahojte, máte prosím skúsenosti s kočíkom Zopa Quest? Ste spokojne? Alebo odporúčate iný? Hľadám športový, otočný, do mesta aj dediny, gumové ale PU kolesá, s úplným ľahom. Vďaka za rady

ewelinka21
3. jún 2021

Toto by zaujimalo aj mna, rozmyslam nad jeho kupou, preto sa tu pripnem🙂

artemislix
3. jún 2021

o páru diskusii nižšie som založila túto tému a už sa tam jedna pani vyjadrila 🙂

aktak39
19. jún 2021

Ahoj ja som zatiaľ spokojná,ľahko sa ovláda.je pohodlný pre bábo.moj malý má rok a je dosť veľký napriek tomu v ňom má dostatok miesta.ked porovnám Britax a tento zatiaľ Zopa vyhráva uvidím pri dlhšom používaní.kedze pri britaxe sme mali problémy od začiatku a po troch mesiacoch som ho musela reklamovať.co chválim hlavne teraz v horúčavách je sieťovana opierka,malému sa nepotil chrbátik a pekné prúdi vzduch ,taktiež strieška ho dostatočne chráni pred slnkom.odpruzenie kolies je super ,kočík zvláda mesto aj nerovnosti.uvidim pri dlhšom používaní ale v skutočnosti je krajší ako na fotkách,síce pôsobí malinký ale je dostatočne priestranný a samozrejme pre mňa dôležitá otočná sedačka,Sknechces otočný sedačku nájdeš kočíky samozrejme väčšie priestranejsie a mohutnejšie.ja odporúčam vidieť na živo vyskúšať.

autor
19. jún 2021

@aktak39 ďakujem 🙂

aktak39
20. jún 2021

Nie je zač

zuzulik__01
23. jún 2021

Aku podložku mate v kociku????

aktak39
24. jún 2021

@zuzulik__01 žiadnu,teraz v horúčavách je super že kočiar má chrbtovú opierku sietkovu,takže pekne vetra chrbátik

zuzulik__01
24. jún 2021

Prave mi dorazil kocik domov..... A chcem sa vas spýtať ci aj vam v casti kde je sieťka na vetranie a podtym to pole co je zazipsovane.. Tak ci vam tiež tak pevne nedrží... A strieska sa neda nejak extra napnúť

zuzulik__01
24. jún 2021