Kočíky Adbor Zipp

kikka11111
10. jan 2016

Ahojte zienky,chcem sa spytat ci mate skusenost s touto znackou kocikov adbor zipp ,co na nu hovorite?? 😉 za odpovede dakujem ,kika

pravomila
10. jan 2016

Ahoj, používala som ho pri prvom dieťati, teraz pri druhom len občas, keďže viac nosím v šatke. Z mojej skúsenosti: nevýhody: nafukovacie kolieska sa zničili, museli sme zháňať nové, aj keď je pravda, že sme s ním behali po dosť nevhodnom teréne
konštrukcia dosť ťažká
vanička sa snímala dosť neprakticky
športová verzia dosť nemotorná, kúpili sme potom iný športový kočík
výhody: veľká vanička, dcérka sa do nej zmestila do 10 mesiacov
športová verzia sa dá dať do obidvoch smerov

kikka11111
autor
10. jan 2016

No my mame novy dom a cesta k nemu je makadamova asi 40metrou takze tie kolesa neviem asi nevydrzia,nevies mi nejaky poradit ?ja vobec neviem na co si mam dat pozor,a zase dalsia vec cenovo dostupny musi byt lebo co tak pozeram na nete tak dost drahe a chcela som 3kombinaciu 600_700euro je dost vela alebo kupit kocik a sportovu neskor ako to vude cenovo co sa oplati ? Ja mam termin porodu v juny,ale racej uz teraz pozeram kociky ale mam z toho gulas :-\

pravomila
11. jan 2016

@kikka11111 Tak to máš ešte čas, čo to o kočíkoch naštudovať. Poradiť ti neviem, mám skúsenosť len s týmto a potom športovým Jane Nomad, s tým som bola spokojná. Keby že sa mám znova rozhodnúť, tak asi by som kúpila kočík hlboký a potom športový. A radšej niečo kvalitnejšia, no stačilo by z bazáru.