• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

20. júna 2015 
Možno Peg-Perégo Pliko P3, pozri www-babymarket.sk.Tam sa dá k tomu kúpiť i taká taška na prenos dieťaťa.
21. apr 2006 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cat, v mojich sa dá aj ležať, aj v peregu sa dá ležať...
23. apr 2006 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý výber je aj na stránke www.kocarky-ruzovypanter.cz
28. jún 2006 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne by sa najviac páčil tento : C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\JARYW0O0\showimage[1].png
28. jún 2006 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cat, co uz palnujes dalsie???
Ja snivam po Peg-Perégo Pliko P3.
Neviete kde by sa dal kupit Chicco Pick Up? Je to uz vyradeny model, ale je dobry a nikde ho uz nemaju.
28. jún 2006 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, pridávam najnovšie zistenia:

zo stránky: www.kocarky-ruzovypanter.cz dodávajú aj na Slovensko, za dobierku 400-1500,- Kč podľa váhy tovaru. Nemajú predajňu na Slovensku, ale najbližšia ich predajňa je v Brne. Majú celkom dobré ceny

ďalej zo stránky: www.kocarky.com dodávajú tiež na Slovensko, za dobierku 300,- Kč za balík do 20kg. Takisto nemajú predajňu na Slovensku, tovar je ale dovezený až domov, platba pri prebratí tovaru.
29. jún 2006 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin vďaka za super stránku s kočiarikmy....
našla som tam jeden, do ktorého som sa zamilovala...nemá chybu...
Neviete kde ho nájdem na Slovensku a koľko stojí????
Tu je link, a najlepší je ten ružový, tretí zhora, ak to bude ovšem dievčatko emoticon :http://kocarky.com/jane_nomad_2006.html
Vždy som chcela Peg-Perego, no a teraz toto!!!!
Môj mangel ma asi zabije, lebo stojí celý majland emoticon
No a ešte najdôležitejšia vec....splodiť to naše vytúžené dieťa emoticon
29. jún 2006 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula: skús si dať do vyhľadávača názov toho kočíka, možno nájdeš aj na Slovensku predajňu.

Ešte k tým českým stránkam, podľa e-mailu z uvedených firiem je potrebná platba pri prevzatí v českých korunách. Záruka je dva roky.
29. jún 2006 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin skúsila som a vyhodilo mi len babyland....myslela som, že je viac tých pradajní s touto značkou emoticon idem skúšať ďalej emoticon
29. jún 2006 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak napr. je na stranke www.babyland.sk len tam nie je k dispozicii obrazok...toho Jane Nomad...

Majula - znacku Per-Perego ste nasli niekde v predaji na SR? Okrem internetovych obchodov? O tych viem...
29. jún 2006 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Majula - dobry vyber emoticon My tiez planujeme Jane a mangel je pripraveny dopredu - tiez kvoli cene emoticon
laurajana - PegPerego maju vo viacerych obchodoch, zvycajne mavaju na dverach nalepku, v BA ich je viac .. (napr. Aupark)
29. jún 2006 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurajana - veľmi som ich zatiaľ nezháňala...ale už som pokukovala...v BA v Auparku je Peg-Perego...a ďalej neviem...ale tam by si si určite vybrala... emoticon aký sa ti páči? Môj favorit je AT - 4 Completo emoticon
29. jún 2006 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peja...že je super????
ja som z neho úplne hotová....máme teda podobný vkus emoticon emoticon
29. jún 2006 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peja - vdaka za infosku...som rada...nieco v podobnom duchu ako Ty Majula, ale pacia sa mi aj od Neonato...zrejme vsak zostaneme pri Chiccu
29. jún 2006 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula emoticon
mne sa z tych Jane paci viac kuskov, budem rozmyslat, tento nomad je novinka, kym budeme mat mimco, bude mozno v akcii. Na stranke babyland treba sledovat, niekedy sa daju kupit aj za polovicu emoticon
Kamaratka teraz kupila Jane Carrera, caka cca o 2 tyzdne mimino a tiez kupili za super cenu, lebo dopredavali staru kolekciu ... emoticon
29. jún 2006 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a Chicco ktorý? Z tých sa mi páči tá sada trio S3...ale trojkolku moc nechcem emoticon
29. jún 2006 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jane su ozaj pekne kociky a hlavne stvorkolesove...mne sa od chicco paci trojkolka, keby mali stvorkolku v tomto prevedeni - sada Tio S3 v prevedeni DISCOVERY http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=189844&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
hned by som brala, ale s malymi kolieskami moc na zimu nechcem
29. jún 2006 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved prave, tych kocikov je riadny vyber, potom uz treba zvazit dalsie veci - teren, do ktoreho budes chodit, ako budes chodit - ci ho nebudees nosit, aby nebol velmi tazky a dobre sa s nim manipulovalo. Moja kolegynka ma Gesslein (tiez z tych drahsich) a nevie si vynachvalit .. A mozo ta este len nieco chyti za srdiecko emoticon
29. jún 2006 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peja aj mne, ale tento asi najviac...
tak budem teda sledovat babyland... emoticon to som nevedela, že robia také akcie emoticon super info emoticon
29. jún 2006 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula, sleduj, aj ja budem emoticon (este kocik nepotrebujem, ale nevadi emoticon )musim sledovat trend emoticon
29. jún 2006 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre... emoticon keď sa niečo dozvieš, tak daj vedieť emoticon veď ani ja ho nepotrebujem...ale musím byť v obraze...čo keď ho čoskoro budem potrebovať?????
29. jún 2006 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Laurajana, ani mne sa trojkolky velmi nepacili, ale vraj su velmi prakticke a ta chicco je krasna .... emoticon
29. jún 2006 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula, ved prave, jeden nikdy nevie emoticon
ja si myslim, ze ho budeme onedlho potrebovat (9 mesiacov plus minus emoticon )
29. jún 2006 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peja emoticon aj ja dúfam emoticon budem to tu sledovať, či sme dobre mysleli emoticon
29. jún 2006 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gesslein si velmi chvália maminy, hlavne preto že je spratný a ľahučký...a aj krásny...
Peja - zlaté, že "ja ešte kočík nepotrebujem" a ja zasa už len 3 mesiace a stále ho doma nemáme emoticon
29. jún 2006 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super emoticon
29. jún 2006 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano super, som zvedava ako sa pon budem asi tak v auguste gulat emoticon
29. jún 2006 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Laurajana a čo si nevieš vybrať? Alebo prečo ste doteraz žiadny nekúpili??? Už viete čo máš v brušku????
29. jún 2006 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula...jednoducho podľa mangela je ešte času dosť...kedže vieme že na 100% majú Chicco v Banskej Bystrici, je to len na skok, tak nesúrime a sme stále v kontakte z predajcom, tak vieme - že je čas... emoticon ...budeme vedieť snáď 19.7. co cakame...vy viete?
29. jún 2006 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aháááá...takže si v podstate rozhodnutá pre Chicco...tak potom to už nebude problém ísť a kúpiť ho emoticon Ja neviem, čo čakáme, lebo zatiaľ nič nečakáme...to my len kočík vyberáme emoticon Dobré čo???? Teraz musíš krútiť hlavou, že či sme normálni emoticon Ale už aktívne snažilkujeme....tak hádam to bude čo najskôr emoticon
29. jún 2006 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš