• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky Baby Point V3-V4. Máte skúsenosti?

31. júla 2011 
Ahojte maminky kto má skúsenosť s týmito kočíkmi?
8. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo konkrétnejšie máš na mysli... :slight_smile:?
ja som zatiaľ celkom spokojná, pár výhrad by bolo... tak ale zas, každý kočík má nejakú tu "chybičku", ktorá vždy nebude niekomu vyhovovať.... :wink:
8. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobre adamko a aké máš skúsenosti??myslím priestranstvo vaničky a tak isto aj športovej verzie??
8. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nemám veľa času.. tak v skratke...

hlboku vaničku sme použivali do 6 mes., malý tam doteraz dosť miesta, aj teraz by mal... ale nevidí z nej toľko, ako zo športáka... aj ked ja mám z polohovacou opierkou v hlbokej časti... sme to využívali dosť, aby bol vyššie, kedže už ako bábo málo spával...

športák je troška menší, ale podľa mna postačuje, lebo po roku a pol dieťa beztak kočík už využíva zriedkavo... zatiaľ ho mám otočený k sebe, teraz, ked je malý.. vyhovuje mi, že je vanička otočná oboma smermi... akurát teraz v lete mi vadia dve priesvitné okienka v strieške športáka, malému tak zrovna svieti do očiek... ale aj to sa dá poriešiť :slight_smile:

a autosedačka je super, tu sme využili maximálne, to, že sa dal nakliknuť bolo super, uspora priestoru v aute, rýchle presuny...

ja mám ešte "starý" typ, baby point V3 2007 myslím... oranžový, ale autosedačku mám paradoxne modrú, lebo už nebola v zásobe staršia typa oranžovej a nové na to nepasovali...

tak sa pýtaj, ak chce, teraz ideme von... práve v babypinte :grinning: :grinning:

PS: a teraz máme v nom ušitú novu podložku, tak sme si oživili, vynovili .... :wink:
8. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte by som chcela vedieť či sa dá osobitne nastaviť polohovanie nožičiek a chrbátika?A ako sa ti zmestí do tej športovej verzie či je to dosť priestranná ak zaspinká?A či by si vedela aspoň približne napísať dokedy sa cca tam zmestí?Chodíme často dovolenkovať a zaujímalo by ma či je to dobrý kočík a využiteľný aspoň do 3-3,5 roka aspoň príležitostne na tie dovolenky?
8. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrbátik sa polohovať nedá, polohuje sa celá vanička, 3 polohy má.... nožky sa dajú polohovať..... tá poloha je vhodná na spanie, ale nie na dlhé... malý náš spí max. hodinu, čo je akurát :slight_smile:, a čo sa týka priestrannosti, no je taká normálna tá vanička športová, dolu pri nožkách zužená...

ten kočík ale podľa mna nie je ideálny na dovolenky, kolečka su dosť veľké, ked sa zložia a nedá sa to zložiť spolu so športovou časťou, musí sa oddeliť...

a dieťa do 3,5 rok tam už asi eeee... neviem, tak do 2,5 roka... ale myslím, že dieťa v 3,5 roku už v kočíku nespí a na dovolenku mu stačia dáke "golfky" pre prípad "bolavých" nožičiek....

ak sa smiem spýtať, kedy čakáte bábo, v ktorom období ročnom, mesiaci ? :slight_smile:
8. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snikol,
ja mám tiež kočík babypoint V3,ale už by som ho nekupila,je z tých lacnejších, to je výhoda, čo sa týka športovej časti nevýhody:na strieške sú priesvitné okná, čo malému svieti do tváričky, chrbátik sa dá polohovat iba do úrovni pololahu, čiže na 3 krat čo mi dost vadi,pretože malý ked zaspí vobec v tom neleží, hlavička mu padá do strán a stále mu ju podopieram plienkou- to je tá najvačšia nevýhoda
tiež v predu sa kolieka nedajú nafuknut a su také nie velmi stabilné
ináč kočík je pekný,ale to polohovanie chrbatika mi c vadí najviac
stretla som amamičky,ktoré mali presne taký istý kočík,ale im to polohovanie chrbatika do pololahu vyhovovalo,takže asi tak
8. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka cmukinka.no neviem mne sa velmi paci okrem toho ze sa osobitne neda polohovat chrbatik a nozicky. a ked to nejde dole celkom do lahu tak neviem je to tazke rozhodnutie. :wink:
8. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám ešte športák, ktorý ide do uplneho lahu... tak preto som to až tak neriešila.... ale je fakt, že hlavička ide malému do strany niekedy... :unamused:
8. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snikol je to na tebe,možno to polohovanie Ti nebude až tak vadit
8. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako píše cmukina, je z tých "lacnejší", aj ked aj s autosedačkou vyšiel 12 tis. ... čo mne sa zas až tak málo nezdá :rolling_eyes:
8. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uvidíme ako si vyberieme pretože som pozerala aj kočíček nurse trojkombináciu. :wink:
8. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nurse je pekný :wink:
8. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky tie + aj - ktore tu uz baby rozpisali vsetko je pravda ale kedze som kocikovy maniak, vzhladom aj vyuzitelnostou sa nicim nelisi od drahych kocikov,moj nazor-hlavne u vychytenych znaciek je V3 konstrukciou a vzhladom velmi podobna a kvalitou to tiez je ako z jedneho sudka...
9. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka sisinka.ja som uz rozhodla a vybrala som si nurse.zda sa mi ze ma o trocha vacsiu vanicku no dnes som objavila kocik znacky ARTE 3X3 vyzera tiez super.
10. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zlatucky kocik ten arte...uz ako sa rozhodnes aj ked mna desia tie zadne kolieska malinke cez zimu to je horor
10. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie mi niekto poradiť ako upevniť slnečník na babypoint mark 3.. ráno som to skúšala, ale tá tyčka je všade napevno s látkou, neviem to tam napasovať...
5. jún 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky prosím vás nepoznate niekoho kto by chcel predat adaptery na kočík Baby point V3 ? všade mi ponukaju adaptery so sedackou ... ja vsak sedacku mam dakujem pekne za radu...
31. júl 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok