Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočíky Easywalker, vlastnosti, pozitíva, negatíva

beruska.zuzanka
1. feb 2013

Ahojte, robím si prehľad v kočíkoch a o tejto značke som našla veľmi málo informácií, hlavne čo sa skúseností z dennej praxe s nimi týka. Momentálne ma hlavne zaujíma kočík Easywalker qtro plus.
A teda, máte niekto tento kočík, alebo aj iný typ tejto značky, niečo bližšie o ňom, ako sa s ním jazdí, aké veľké dieťa uveziem vo vaničke, píšu, že športiak do štyroch rokov, je naozaj taký priestranný? Nie je to na úkor veľkej váhy kočíka?

Ďakujem za odpovede, zapojenie sa do diskusie 🙂

miskalevica
1. feb 2013

@beruska.zuzanka Ja som svojho casu robila na predajni s kocikmi a mali sme aj Easywalkery. Najviac sa nam predavali dvojickove a hned za nimi qtro. Fakt ma mega unosnost (sportak), s vanickou to je tak, ze tam si skor limitovana dlzkou dietata a ci ho mas v zime a je tam napchate aj s fusakom. Maminam hlavne vyhovovala robustna konstrukcia, terenne kolesa, co si poradia aj s vrstvou snehu, piesku, strku. Ale samozrejme, lepsie poradia tie, co ho realne vozli s detmi denno-denne ako ja.

shmoulinka
7. feb 2013

aj mna by zaujimali konkretne skusenosti mamiciek 🙂

beruska.zuzanka
autor
7. feb 2013

@zuzikkaa no, videla som už videá a asi jediné, čo ma odrádza je to zipsové polohovanie chrbátika 🙂 inak mi príde ideálny 🙂

@miskalevica ahoj, ďakujem za reakciu 🙂 nevieš, boli nejaké reklamácie na ten zipsový systém na polohovanie chrbáta? a bábätko budeme mať koncom augusta-začiatkom septembra, zimu by som ešte chcela prečkať v hlbokej korbe....

No, pôjdem ho obzrieť naživo a uvidím 🙂

zuzikkaa
7. feb 2013

@beruska.zuzanka to zipsovanie by mi asi tiez vadilo 😒

miskalevica
7. feb 2013

@beruska.zuzanka
@zuzikkaa babule, mate pravdu to zipsovanie je taky nezvyk toto je snad jedina znacka co to tak ma. Ale reklamacia na to nebola ziadna, ani na Easywalker ako taky na rozdiel napr. od Stokke, to radsej ani nekomentujem 😉 inac su tu aj nejake diskusie na fore o Easywalkeroch sice niektore starsie a aj v CZ, ale tam diskutuju tie baby, co uz Easywalkery maju a jazdia.

christie
7. feb 2013

@beruska.zuzanka tak my sme mali EW dvojičkovsky a iny kocik by som si nekupovala. Uzasne sa ovladal v zime, velke kolesa, super velky nakupny kosik pod kocikom a aj dobry pristup donho. Polohovanie na zipsy bolo uplne jednoduche, ziaden problem.
Aj single som chcela kupit EW, ale vybrala som Concord Neo, ale nie preto, ze by bol EW zly, ale pre cenu, kedze Neo sa mi podarilo za vybornu cenu zohnat 🙂 inak druha volba bola EW.
a mali sme tu farbu Silver, neviem, ci sa este robi, ale vyhoda bola, ze sa dala umyvat, viem, ze tie zelene a modre po case neboli pekne od slnka :(

sonasta
15. sep 2013

Za me s Easywalkerem taky jen dobra zkusenost. A s temi zady a zapinanim... je to uplne v pohode🙂 Nevim, jak moc je to o zvyku... pokud je to vas prvni kocarek a nemate s cim srovnavat, tak si neni na co zvykat... jde to jednoduse i se spicim mimcem. Navic fakt prostorne. Obcas si nekdo stezuje na pevnost zad.... mala pri cestach vlakem v kocarku stoji, poskakuje a zada drzi🙂 Prostorny, lehky, dobre ovladatelny... za me rozhodne doporucuji!

koolombina
25. sep 2013

Mám Easywalker Classic, používala jsem ho první tři měsíce, protože je úžasně lehký a mohla jsem ho denně nosit ze sklepa i do sklepa i s dítětem (rekonstruovali nám činžák, takže nebylo zbytí). Korbička je docela krátká, a sporťák ještě nemám vyzkoušený, ten budeme využívat tak od roka. V mezičase jezdím s velkou houpací Inglesinou, tu ale zvednu leda tak do kufru auta:(

skiwia
11. nov 2013

Ahojte, sice neskor, ale predsa aj ja pridam skusenost s kocikom EASYWALKER Qtro. Mozno to niektorej z mamiciek pomoze pri rozhodovani. Pred tymto kocikom som mala Casualplay a este nejaky neznamy kocak - ale to je uplne o niecom inom... Na Easywalker nemozem dat dopustit. Iny by som urcite nechcela. Vanicka je z mojho pohladu dostatocne priestranna. Nas maly (narodeny vo februari) v nej este aj teraz obcas spi (i ked uz ju mame zlozenu a stoji v izbe na nozickach 🙂 Pouzivame sportak a ten je uplne skvely, priestranny a pohodlny. Vobec mi neprekazaju tie zipsy. Ked dietatko zaspi, tak ich povolim podla potreby - a samozrejme, ze sa pri tom absolutne nezobudi 🙂 ved ked spi ...
kocar sa velmi jednoducho manipuluje - aj jednym prstom 🙂 perfektne peruje a je vhodny do akehokolvek terenu. My sme s nim pobehali Nizke Tatry uz aj s prvorodenym synom a teraz si v nom troni nas osemmesacny a obcas si don vlezie este aj ten takmer trojrocny 🙂 - hlavne ked je mensi v nosici. Vskutku je to perfektny kocar, mozno sa vam zda, ze vyzera atypicky - ale to snad nie je na zavadu... ucel je klucovy a som si ista, ze ak sa pre tento kocik rozhodnete - nebudete lutovat.. A este k skladaniu : je to velmi jednoduche. Kocar casto nakladame a vykladame z auta - ale ziadne opotrebenie v tomto smere nevidno. a ako som ho spominala, uz ho momentalne vyuziva nas druhy syn. Tak vela stastnych kilometrov, ak sa pren rozhodnete. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli