Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočíky na cestovanie

alexandra1995
23. jún 2020

Dobrý deň, prosím aké kočíky máte na cestovanie (vlakom, autom)? Chcela by som kúpiť niečo ľahko skladateľné, po zložení malý, aby sa v ňom dieťatko aj vyspalo a aby poslúžil do cca 3 rokov. Teraz máme dva roky. Ďakujem.

bibg
23. jún 2020

@alexandra1995 ahoj, potrebovala som presne ako ty, akurát ja som potrebovala aj do lietadla lebo som často lietala. Nechcela som dať za kocik 400€ a nakoniec som kúpila g mini travel za 120€ v predeti. Je veľmi ľahučký, lacný a po zložení má veľkosť príručnej batožiny takze aj maly 🙂 syn (2r) sa v ňom vyspí zatiaľ bezproblemov 🙂

silvi70
23. jún 2020

@alexandra1995, dcéra kúpila joolz aer. Cez víkend som ho skúšala, je skvelý. Nosnosť ma 18 kg, malý má 2 roky a ca 95 cm, takže vyberali kočík, do ktorého sa ešte nejaký čas zmestí. Kočík je odpružený, ľahko sa ovláda aj jednou rukou.

babi81
23. jún 2020

@alexandra1995 elodie mondo nosmoat 22kg, extravka strieska zlozis jednou rukou, ad j 3rocna sa vyspi v pohode

zlatka222
29. jún 2020

@alexandra1995 ahoj 🙂 ak by si chcela mam na predaj novy (mesačný) Kinderkraft Grande 2020 Black, je úplne lahučký na skladanie aj na kočikovanie, veľký priestranný 👌

Tu začni písať odpoveď...

Odošli