Kočíky s hmotnosťou dieťaťa nad 20 kg

bozena182
3. mar 2017

Ahojte,..chcem sa spýtať či mi niekto neviete poradiť golfový,alebo športový kočík,s hmotnosťou dieťaťa nad 20kg,...
Veľmi pekne vám ďakujem za odp....

robin30
4. mar 2017

Babby joger city elite

jesika35
4. mar 2017

Určite gesslein swift. Je do 25 kg😃

andrejka88888
5. mar 2017

baby jogger city elite sice nie je golfac, ale je perfektny, je do 34 kg. Moja 3 rocna dcerka sa v nom stale rada vyvaza, ci do prirody alebo do mesta je perfektny.. aj spi mi v nom pekne dlho...

bozena182
autor
6. mar 2017

Veľmi pekne Ďakujem idem ho hneď omrknúť,....😀

myzma
6. mar 2017

Baby jogger city versa, tiez.nosnost nad 20kg

bozena182
autor
7. mar 2017

Ahojte,...všetkým vám veľmi pekne ďakujem,....kočíky majú dobré recenzie, a nosnosť ideálnu,....

bozena182
autor
7. mar 2017

Priznám sa že nový stojí moc,...tak zatial ich hladam po bazaroch na nete,..ale neúspešne.....ale do leta určite nejaký nájdeme.....Len sa ešte spýtam či niektorá z Vás ho náhodou nepredávate,...ak už nemá využitie,....Ďakujem,...a prajem krásny deň..

andrejka88888
8. mar 2017

ja som v zahranici, zial daleko na predavanie ... ale urcite pozri bazar, tie kociky vydrzia strasne dlho, staci po cca par rokoch iba vymenit kolesa. City elite zvladne niekolko deti bez nejakeho rozhegania. lebo je pevny a konstrukcia ma dozivotnu zaruku of firmy baby jogger. ako som spominala, mame 3,5 roka a 17 kg a dcera sa mi v nom vyvaza a vyspava ako novorodenec 😀 iba nozku nam uz trochu trcia co vobec nevadi....

myzma
8. mar 2017

@bozena182 ja som predavala versu, no nakoniec som nutena si ju nechat, je to noc k, ktory sa uz moc nepredáva, skor bazarovo, pre mna je super v tom, ze oproti inym joggerom sa da nasadit sedacka na obe strany, ma polohovanie noziciek a tak, jedinu nevýhodu vi d im vo vahe, nakolko ma gt kolesa

bozena182
autor
8. mar 2017

Ahojte,Ďakujem,...kočík hladáme raz za týždeň,obehnutím všetkých bazarikov na nete a do leta snáď aj nájdeme,...bo neviem si predstaviť celodenný výletik napr...po Zoo na pešo bez spinkania,....a nosiť ho na rukách nie je moc praktické,...a na trojkolke by ho určite omýnať zadoček.....
(Syn má teraz 1,5 roka 98cm vysoký a váži 17,8kg,....)

kikinaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz