Kočíky Sprinter. Čo si o nich myslíte?

vilocka
20. nov 2008

Ahojte babulky, hladala som tu nejake info o kocikoch Sprinter, ale nic som nenasla, tak zacinam novu temu. Bola by som vdacna maminkam, ktore tento kocik maju, keby mi povedali pre a proti. Dnes som ho objavila v obchode a veeeeelmi sa mi pacil, nehovoriac uz o tom, aku ma dobru cenu. Bojim sa ale, aby nebol nekvalitny a to nezistim v obchode asi 😅 . Tak vopred diiiky 😀 .

alusha
21. nov 2008

ahoj vilocka, myslis Bambino Jackpol Sprinter?

vilocka
autor
21. nov 2008

anooo presne to myslim, mala som napisat bambino hned do nazvu temy 😝 , ja motovidlo. Alusha vies o nom nieco?

alusha
21. nov 2008

my mame tento kocik... podla toho, co ocakavas... ma vyhody aj nevyhody... vyhodou je, ze ma velku vanicku, nas maly ma 7 mesiacov a este sa do nej vojde aj s fusakom. Je velmi dobry do terenu, zdola hocico, my s nim chodievame kazdy den do terenu, kedze mame psa... a okrem toho mame v dedine hrozne chodniky a tento kocik sa nezlakne nicoho 🙂 ale ak casto cestujes a byvas v meste, tak by som ti ho neodporucala... je velmi tazky, prenasat ho a manipulovat s nim mozu len dvaja ludia, sama nemas sancu a tiez je dost velky aj ked sa posklada do kufra... ja som si musela hned kupit golface na cestovanie, kupila som si chicco, da sa polohovat az do lahu a lahucko sa s nim manipuluje, je lahucky, lahko sa hodi do kufra a v pohode chodime aj autobusom... sprinter, ale doma pouzivame kazdodenne, k lekarovi, na prechadzky a maly mi v nom cele leto spaval na terase, je pohodlny na spinkanie... ale do mesta som si ho nevedela ani predstavit, je s nim dost tazka manipulacia, lebo nema otacave predne kolieska... keby som kupovala kocik teraz kupim si atlantic od babydesignu, je v podobnej cenovej relacii, predne kolieska ma otacave a aj dizajnovo sa mi paci viac, kukni http://www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

vilocka
autor
21. nov 2008

aushi, presne to ma na nom prekvapilo, ta velka vanicka, lebo my budeme mat babenko v aprili (tusim aj vy ste tak mali, ak dobre pocitam 🙂 ) no a na zimu sa mi zda priestranny aj ked donho budem chciet babenko zababusit do fusaku. Byvame v meste, tak uvazujem teraz nad tym, ako si pisala, ze sa s nim zle manipuluje a zle sa prevaza autom. Pani v obchode, kde som ho bola pozriet mi ukazovala, ze sa nan da nakliknut aj autosedacka, tak som mala pocit, ze prave na cestovanie toto bude super. No ale ked pises, ze je moc tazky, tak neviem 😒 . Este ho pojdem raz omrknut do obchodu a rozoberiem im ho tam asi 😀 . Ten atlantic je tiez pekny, akurat, ze nechcem kupovat z internetu, pokial som ho "nazivo"nevidela. Toho by som sa bala, ze mi na nom nieco potom nebude sediet a tych detailov je teda kopec, ktore su dolezite. Na sprinterovi sa mi pacia kolesa, hojdanie - perovanie, prehadzovacia rucka, design a jasne, ze aj cena 😀 . Inak diky moc za rady, tusim si jedina, kto tento kocik ma. Alebo som ja pohnojila nazov temy 😀 .
a este som sa chcela spytat, na to manipulovanie.Myslis, ze by som ho nezvladla sama poskladat a dat do kufra a potom vybrat? Na nete pisu, ze vazi 14kg, tak isto ako ten atlantic. 😕

alusha
21. nov 2008

my ho velmi autom nevozime, ale kym sme nemali golfac, tak ano, poskladat by si ho zvladla aj sama, ale ked uz mas v nom babo a chces ho preniest alebo prelozit niekam, tak je to problem a nie vo vsetkych obchodoch atd je bezbarierovy pristup... kolesa ma velke, to je na nom fajn a je odpruzeny, da sa hojdat, to je tiez fajn... 14kg vazi sice, ale je to vaha bez kolies, s kolesami je to do 20kg, uz neviem presne kolko a este aj babo nieco vazi, nas maly uz ma 9 kg... atlantic sa mi paci koli tym kolieskam prednym, vtedy je ta manipulacia ovela lepsia, ked sa otacaju, tu vahu vobec necitis a ide lahucko, viem to podla chicca nasho, ze sa s nim chodi ovela lahsie. Nas drobcek sa tiez narodil v aprili, uz je velky, kupila som mu velky teplucky fusak a ma v nom dost miesta ja teraz... tento kocik ma asi najvacsiu vanicku zo vsetkych, co som videla...

ak chces este nieco vediet, kludne sa pytaj... ozaj este je dôlezite, ci byvate v cinzaku, alebo v dome, lebo neviem ci sa zmesti do vytahu... my byvame v dome, tak s tym nemame problem

alusha
21. nov 2008

jaaj a da sa nakliknut aj autosedacka, to je pravda, my sme kupili k nemu aj vajicko, pozivame ho este stale, ale mame ho v aute, nenaklikavali sme ho, sa nam nechcelo zakazdym rozoberat kocik, vozili sme ho v celku, tak s tym ti neporadim, ci je to prakticke...

vilocka
autor
21. nov 2008

😀 pre pana jana to ma ani nenapadlo, ze by sa nevosiel do vytahu 😝 Veru byvame v panelaku, takze vytahom urcite chodit budeme. Ten vytah zase nie je maly...no ale aj to mozno zavazi, ak by som tam mala kocik zakazdym s kolenom tlacit 😀 , tak sa rozhodnem pre iny. To budem musiet este pomerat. Nevies nahodou aku ma sirku....tedai rozpatie kolies?
heej, presne aj mne sa paci, ze sa tam vojde babenko aj s fusacikom a zima je tym vybavena. Myslim, ze s tymi velkymi kolieskami sa s nim bude vcelku fajn brodit aj snehom 😀
uz ma nic nenapada, aj ked urcite este na nieco pridem. Tak potom sa ozvem. Zatial budem rozmyslat. A moc dakujem 😉 . Pozdrav drobceka 😵

alusha
21. nov 2008

To rozpatie kolies ti mozem zmerat, ale az zajtra, lebo uz sa mi nechce ist do garaze 😀 tak zajtra ti ho cely pomeram a napisem 🙂 drobcek uz buvinka, aj ty pozdrav toho svojho v brusku 🙂 a este neviete, ci bude chlapcek alebo dievcatko? a aku farbu kocika chcete?

alusha
21. nov 2008

teraz som si vsimla, ze si z nitry? ja tam chodim do skoly 😀

vilocka
autor
21. nov 2008

vazne? a kam? Si mamina a este chodis do skoly, tak to ta obdivujem 😉 .
Si strasne zlata, ze mi ho odmeras. Budem ti velmi vdacna. Nemusis sa ponahlat, do aprila mame kooopec casu 😀 . Este nevieme, ci to bude (teda uz je) chlapcek alebo dievcatko, a dohodli sme sa s manzelom, ze sa nechame prekvapit. Ale na sone som minule spizlovala, ci tam nahodou nieco neuvidim 🙂 . Ale nic neukazalo.
Takze vsetky vecicky co som zatial kupila su bezovkaste 😅 , pre istotu. No a kocik mne sa velmi paci ten cierno - biely a este potom ten sivy pasikavy. Akej farby je ten vas?

alusha
21. nov 2008

chodim na SPU externe, ale uz 5.rocnik, tak uz to snad s malym nejako zvladneme... nas kocik je bezovy s cervenym lemom, ale teraz uz asi nemaju tuto farbu, je nova kolekcia... tiez sme kupovali kocik, este sme nevedeli, co budeme mat. Kupovali sme ho vlani koncom decembra, presne si na to pamatam, ze na Vianoce sme ho uz mali doma 😀 a tak strasne rychlo ten rok ubehol, si mi teraz pripomenula ten tehotensky cas 😀 tiez som vsetko kupovala neutralne, zlte, zelene, lebo maly sa nam nechcel ukazat, az nejako koncom siedmeho mesiaca 😀 tak potom som este pokupila modre veci 🙂

alusha
21. nov 2008

http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c... my mame tuto farbu aj s touto sedackou 🙂

vilocka
autor
21. nov 2008

😀 ja som chcela pockat s kocikom tak do marca, ale vidim, ze ty si sa poponahlala viac - neviem ci aj ja vydrzim 😀 . Je to strasne mile, vsetky tie vecicky co babo potrebuje, ja sa v tom uplne vyzivam 😀 . Nuram po internete a po obchodoch a tesim sa co zase kedy kupim. Vidim, ze asi je to normalne 😀 .
Drzim ti palce so skolou 😉 , neboj, ked si zvladla doteraz, uz zvladnes aj ten koniec. Ja uz mam nastastie skolu za sebou...a mozem sa venovat iba chrobacikovi, ked sa narodi (a vlastne uz aj teraz). Preto ta obdivujem, ja by som to naraz asi nezvladla.
Kociky: V obchode mali taky cierno - oranzovy a sivo- bordovy , ked som ich bola pozerat. Aj tie boli pekne, ale ja mam radsej neutralnejsie farby. Aj bezovy by sa mi asi pacil, len by som sa bala, ze sa zaspini ... 😕

alusha
21. nov 2008

vidis, dalsia vyhoda kocika, ten potah sa da perfektne umyvat, mokrou handrou utries hocico z neho a hlavne v lete je to fajn, ked su muchy a podobny hmyz 😀 ja sa stale vyzivam v kupovani tych veciciek, ale teraz uz s mierou, len co je naozaj treba, ale vzdy sa nieco najde, tak postupne dokupujeme, teraz stolicku, novu sedacku do auta, lebo z vajicka uz vyrasta 🙂 ja som mala kooopu veciciek, co sme nestihli vynosit, tak teraz uz naozaj kupim, len ked treba a tiez sme vela veci aj dostali 🙂 ja som tiez kocik nechcela kupovat tak skoro, ale sa mi pacila tato farba, tak som si ho radsej kupila, maly sa mal narodit koncom marca, no ale sa mu nechcelo von, dva tyzdne po termine sa narodil 🙂
a skola, najhorsie to bolo po porode, lebo som par tyzdnov po porode mala skusky, to bolo hrozne, ale zvladli sme to... teraz mam individualny plan, budem chodit len na skusky, tak sa da 🙂

kasis
21. nov 2008

Ahojte,
aj my mame tento kocik,prve babo som v nom sice moc nepovozila, bo nejak kocik ignoroval a ignoruje aj golfky Chicco, takze kocikom to nebolo 😒 . Ja som bola spokojna a preto pre druhe ani s inym nepocitam. Velka vanicka, super na spanie,aj velke babetko sa v pohode aj s fusakom vojde, s potahom sme nemali problem,zislo z neho hocico a to mame oranzovo-sedu kombinaciu. Len sme nasn dlho cakali.Objednali sme v januari a dosiel tyzden po Matkovom narodeni,muz isiel najskor po nas a potom po kocik. Byvame na dedine v dome, do kufra auta sa zmestil,len je naozaj tazky, vyjst s nim cez obrubnik, bola teda makacka, ale naucila somsa,ked som nevedela, dakto pomohol 😀

vilocka
autor
22. nov 2008

Kasis dakujem aj za tvoje odporucanie. Este vecer som nad tym rozmyslala, citala si aj ine prispevky o kocikoch a rozhodla som sa, ze ak sa vojde do toho nasho vytahu 😀 ako pisala alusha, tak ho kupime. Prva vec, na ktorej mi zalezi je pohodlie babenka. Takze neva, ak je tazsi, aspon bude stabilny a trosku si zaposilujem 🙂 . A to, ze potah sa lahucko cisti je tiez velka vyhoda. Myslim, ze na to,na co ho potrebujeme to bude najlepsia volba. 😀 Uz sa nan tesiiiiiiiim ako mala blcha.Alushi, tusim ta budem nasledovat a kupim ho este v decembri 😀 . A to mozu kludne meskat s dodavkou, aj tri mesiace....Len este preverim tu velkost.
Alushi ten tvoj uz teraz nemaju, dobre, ze si ho kupila skor. A je naozaj pekny. Teraz maju podobne prevedenie, ale miesto bezovej je taka siva...ten sa mi az tak nepozdava. Ktovie kedy menia farby kolekcie na dalsi rok...ci uz v januari alebo az na jar...skusim zistit.

alusha
26. nov 2008

ahoj vilocka, tak uz som kociky odskusala aj v snehu... a poviem ti, vcera som bola v meste s chiccom a cez tie neodhrnute topiace chodniky sme ho viac prenasali, ako sa viezli 😀 este ze som bola so sestrou a neterou 😀 normalne som zavidela ludom, co mali velke kociky... a dnes sme vyskusali sprinter a super 😀 zdolali sme aj poladovicu aj sneh, uz som ho mala prerobeny na sportovu verziu, ale znova som sa vratila k vanicke, do tejto zimy ho viem lepsie naobliekat 😀 a zmerala som ti ho: sirka je nejakych 62cm a dlzka vanicky cca 95cm

aniva
26. nov 2008

ahoj, my síce nemáme sprinter, ale staršie bambino, a jediné čo by som asi menila by boli otáčavé kolieska vpredu, malá sa narodila vlani v zime na zimu je výborný, ešte teraz máme urobený hlboký bez vaničky iba fusak a môže v ńom kľudne ležať, bývame v dome ale výťah máme vyskúšaný - len treba skopiť rúčku a ide to bez problémov, a chodili sme aj do obchodov ale len kde sa dalo vojsť, na leto sme si zohnali ľahnkú buginu a striedali ale na prechádzky je vynikajúci - na nerovný terén je super, ak sa ti páči nerozmýšľaj vanička je najväčšia na trhu a bez vaničky - teda tašky, keď dáš len fusak alebo deku je obrovský