Kočíky Tako a Baby Merc

cilli
31. máj 2017

AHojte Mamičky🙂 CHcela by som vás veľmi pekne poprosiť o radu . Som prvorodička a teda pre svoje babatko potrebujem kočík. Mala by som záujem o značky TAKO alebo BABY MERC,len by som si ich naradšej "obhmatala" naživo. Bohužiaľ, v BA neviem nájsť predajnu,kde by ich mali. Chcem sa teda opýtať, či viete o nejakej predajni,kde by som si ich mohla vyskúšať/pozrieť (môže byť i mimo BA-nemám problém vycestovať), popríde, ak máte skúsenosti s týmito značkami (dobrá/zlé) veľmi mi pomožete, ak mi ich napíšete.Ďakujem vám Krásne a prajem pekné slnečné dni 🙂

miri_kiri
8. jún 2017

Tiež premýšlam nad značkou TAKO a nejaké skúsenosti by boli super. Skús pozrieť v HC v predajni Aladdin na Nitrianskej 97 (pri Kauflande) alebo aj v Trnave na Kapitulskej ulici predajna Bambini. 😉

mimisk
8. jún 2017

@cilli o ky model taka by se mali zaujem

cilli
autor
9. jún 2017

Ahojte..Tak premýšľam nad tym Tako Heaven exclusive aa Baby Merc sa mi ľúbi i ten Neo alebo Classic (len mam fiat 500 autičko,často do kufra dávať nebudem, ale iato áno,tak musim rátať i s niečim, čo sa zmestí :P).
A Miri, ďakujem krásne za odporúčanie, asi pôjdem skúsiť tú Trnavu a keď sa niečo viac dozviem,tak ti posuniem info;)

mimisk
9. jún 2017

@cilli baby heavem mame na predajni
Ale ak mate male auto budete mat problem s tymto typom podvozku aj tak aj u nych kocikov. Treba vyskusat. Ale lepsie by bolo bebetto . ktory ma kratsiu rucku a lepsie sa v mesti do kufra alebo potom aj roan soft je dobry