Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

zabka132
19. jan 2008

v targu je vacsi vyber...sa da kupit aj normalne v kamennych obchodoch. , ale na trhu su lacnejsie....a daju aj zaruku. Neviem odkial si...ale aj Polskom Tesine maju dobry vyber....tam si kupoval kocik moj bracho....a da sa tam kupit za 6000,- aj s autosedackou.

danka86
19. jan 2008

no ja som z pezinka pri ba, ty odkial?

danka86
19. jan 2008

a tam sa da normalne aj zo slovenskymi platit, nie?

zabka132
19. jan 2008

ja som zo ziliny......a da sa tam platit aj slovenskými. V tom tesine som si nie istá...ale v targu a jablonke urcite. Chodievame tam dost casto. Jablonka : v stredu a Novy Targ : stvrtky a soboty.

danka86
19. jan 2008

tak to ty mas na skok.. to mas super

janka33
19. jan 2008

ja chodim do Krosna,kočik sme kupili v obchode a platili sme SKK.Tiez mame normalne záruku 2 roky.

linnetka
19. jan 2008

danka, ak by si si chcela pozriet ake kociky su v tom Polsku, tak tu je stranka, ktoru mi dal predajca na trhu v Targu http://www.sawex-wozki.pl/

danka86
19. jan 2008

dakujem vam, ste zlate.. 🙂 zacinam mat trochu stresy, lebo este nic nemam pre malu a ine baby.. uf 🙂

linnetka
19. jan 2008

nemaj stresy, ja uz koncim a kocik doma este nemam 🙂
ale snad buduci tyzden uz bude

danka86
19. jan 2008

ale ja nemam voooobec nic.. jednu deku, aj tu som dostala 🙂

linnetka
19. jan 2008

to je v pohode, ved casu mas este dost ... ja som mala stastie ze som toho vela zdedila po sestrinej malej

janka33
19. jan 2008

Danka maš fakt ešte čas,to ja som bola v Poľsku na kočik v 36tt,moj mužik sa bal,aby som mu tam neporodila 😀 😀,určite sa najde kopa pribuzných,čo ti ochotne dajú nejaké vecičky pre bábo 😉

danka86
19. jan 2008

tak to ano, sesternica si nekupovala ani len vybavicku, lebo vsetko dostala.. 🙂

zuzkazrzka
21. jan 2008

Ahojte, chcem sa opytat, ci su v polsku trhy aj teraz v zime. Teda ci su tam predajcovia. Asi v Novom Targu

jarka70
21. jan 2008

ano su bola som tam teraz v sobotu.inac su trhy kazdy stvrtok a sobota ale sobota sa oplati najviac.

jarka70
21. jan 2008

mala som na m,ysli nowy targ 😵

mishelin
21. jan 2008

danka ahoj..ja mam tiez kocik z polska konkretne ten co ti linnetka poslala odkaz ...je to v skupine MAGICAL 3x len ja nemam modry ale taky bezovy..a som snim spokojna..stal 7300 a dal za 7000

jankajs
22. jan 2008

My si zájdeme pre kočík a postieľku tiež do PL. U nás majú presne také isté a o pár tis. drahšie, navyše bez vajíčka, ktoré v PL majú k niektorým kočíkom v cene - 6000 KČ, dá sa zjednať.

Neviem, aké má kto skúsenosti s reklamáciami v PL, ale môj ujo si tam kupoval sedačku. V dohodnutom termíne mu ju ten pán doviezol, bezplatne pomohol vyniesť do domu /predsa len, ujko už je dôchodca/, a keď ako na potvoru, ujovi spadla a zlomil na nej nohu, ten Poliak len povedal: "Ńech se pan nedenervuje..." a do týždňa mu doviezol druhú nohu! A neplatil ani za dovoz. Pri takomto jednaní je jasné, že si zákazníka do budúcna udrží a získa aj nových. Poliaci to proste vedia, sú obchodníci a snažia sa.

molnitko
23. jan 2008

Ahojte, ja mám kočík Magical 3x a som s ním veľmi spokojná. Kúpila som ho v PL za 7000 Sk, síce bez vajíčka, ale aj tak neľutujem. Vrelo odporúčam nákup v Novom targu. 😉

mishelin
23. jan 2008

molnitko mame ten isty,vsak?aj cena je rovnaka 😉 😎 tiez som snim spokojna.. 😎

emmuskabr
25. jan 2008

zienky zlate neboli ste niektora teraz v polsku ci uz maju kolekciu 2008 neake nove typi kocikov dakujem budem vam vdacna za odpoved 🙂 maja

jarka70
25. jan 2008

tak ja som bola minulu sobotu a mali nove kolekcie kocikov no podla toho vlastne aky kocik chces ty.tie z tymi prenosnymi taskami maju- su uz s autosedackami.no tazko povedat ak myslis iny
.napr.ten magical co mam aj ja v kosiciach normalne nekupis len cez internet a stoji nieco cez 14500sk nieje ani na blsaku. a je velmi krasny 🙂

myskaa1
26. jan 2008

jarka70, dakujem pekne za tu stranku. Kociarik ktory si si vybrala je velmi pekny. Do Polska sa chystam aj ja ale az niekedy okolo marca ked uz bude snad prijemnejsie pocasie.

jarka70
26. jan 2008

myskaa chod oplati sa tam ist na kociare.aj postielku my ked sme boli na kocik strassne vela mamiciek kupovalo kociky vyzeralo to az smiesne ze kazdy si taha kocik do auta.

emmuskabr
26. jan 2008

jarka70 myslim nieco modernejsie nie tie s prenosntymmi taskami a x landeri mali AJ TROJKOLESOVE MALI DAKUJEM MAJA 🙂

weroni
26. jan 2008

baby to su v tom polsku take lacne tie kociky ze sa tam oplati po ne cestovat? 😕

myskaa1
26. jan 2008

jarka70 dnes som bola u nas na trhu v Kosiciach, nakolko som bola dohodnuta s panom ktory predava kociare. Mal doniest tie trojkolieskove, chodi pre nich do Polska. Vies ze su pekne?... vyzera presne ako model, ktory si si vybrala.... akurat nam vravel, ze ak chceme vlastnu kombinaciu farieb tak, ze si ju mozme objednat. Takze vanicka + sportova cast + vajicko + baldachyn( mäkka vypln okolo celej postielky, vankus s paplonikom a vsetko co k tomu patri) s drziakom = približna cena 10.800 a ze sa dohodneme este pri kupe. Tak som aj celkom rada. 🙂

jarka70
26. jan 2008

weroni oplati sa tam ist. ja si nestazujem my sme kupili tam.
myska no vidis ja ked som bola na blsaku tak ma vsade odvrhli ze tie trojkolesove nove typy oni zatial nepredavaju.ale celkom pekna suma za vsetko nie je to drahe.
tie kombinacie farieb su ozaj viac my mame perletovo svetozeleny taka jemnulinka farba.
takze budes mat taky ako ja?
ja viem ze su pekne zatial tu kde byvam ja, taky nevidim vsetko na jedno kopyto a taky som nechcela.

weroni
26. jan 2008

jarka: ak sa mozem spytat za kolko ste tam kupili kocik? a aky? lebo ja tiez zhanam a pokial sa tam da to co chcem kupit lacnejsie tak preco nie. (ved niektore tie kociky su aj tak prehnane drahe 😠 )

jarka70
26. jan 2008

weroni tak ten co mam ja stal 6500sk ono je to vtom ze tam su plno predavajucich a najprv si ich musis prejst a spytat sa na ceny nam pytal 7000,sk ale dal zlavu aj zjednavat sa da ak vydia ze mas ozaj zaujem zlavia ti z ceny.tie druhe kociare su lacnejsie ono zalezi aky vlastne chces lebo je ich tam plno druhov a rozne ceny.
ten kociar baby twister tam stoji tolko co moj magical.a tie su aj posledne modely najnovsie polskych kocikov.
http://www.sawex-wozki.pl/magical6a.html
http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=91
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=2&id=...