Máte kočík z Poľska?

iwqa
16. feb 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či ste niektorá kupovala kočík v Poľsku v Novom Targu, v obchode Baby boo, aké máte skúsenosti s týmto obchodom, s tovarom, aké ceny tam sú?

cukriiicek
16. feb 2013

Ja by som sa tam chcela strašne ísť pozrieť ale kedže sme z BA nieje to tak blízko,to čo by sme ušetrili by sme aj prejazdili 😒

iwqa
autor
16. feb 2013

no to teda hej,ísť cez pol SK...

svetlusska
16. feb 2013

@iwqa mam a po ani nie roku mi zacali hrdzaviet kolesa a zlomil sa mi nit na konstrukcii...ale su lacne no...

svetlusska
16. feb 2013

@iwqa ja som ale kupovala na trznici v krosne.

hruska82
16. feb 2013

@iwqa Kamoska tam kupovala uplne vsetko....maly ma sice len pol roka, ale su spokojni!!! Ja by som tiez isla, kebyze to nie je tak daleko. Ako to pisala cukriiicek, to co by sme usetrili by sme prejazdili :D

iwqa
autor
16. feb 2013

@hruska82 a nevieš ako to je tam cenovo, či to či tam sú kočíky lacnejšie ako u nás, či sa oplatí tam kupovať...

venita
16. feb 2013

@iwqa ja som kupovala na trhu v krosne. Zagma Bolero. malu som v nom nosila rok a pol a je ako novy. teraz cakame druhe a aj to v nom budem kocikovat, 3-kombinacia nas vysla na cca 200e, takze podla mna uplne super cena na to, ze tam povozim obe deti 🙂... je pravda, ze kolieska kusok zhrdzaveli, ale umyla som to a nie je to vidiet. takze nam to este urcite na to druhe dieta vydrzi... potom aj ked ho len tak vyhodim a vajicko predam, tak sa oplatilo 🙂

svetlusska
16. feb 2013

@iwqa ja myslim ze je to o dost lacnejsie....len treba davat pozor nato aka je tam zaruka v pripade reklamacie, v nasom pripade je to len 12 mesiacov aspon tak pise v zarucnom liste...

svetlusska
16. feb 2013

@venita nooo kebyze to bolo len to zhrdzavenie tak to poriesim asi ako ty a prestriekam alebo co ale zlomil sa mi aj nit.da sa to sice opravit ale chcem skusit tu reklamaciu....a na druhej strane na slovensku su tie iste kociky ako v pl podstatne drahsie a tiez su z polska....

hruska82
16. feb 2013

@iwqa Ja si myslim, ze cenovo sa to urcite oplati!!! Neviem sice, kolko ich to vyslo....viem akurat postielku. Tu kupili za 60 EUR a je fakt krasna. Ja som napriklad objednavala tiez u jednej distributorky, ktora nosi kociky a postielky z Polska. Ked ste blizko k PL, tak urcite tam zajdite....teda ja by som urcite zasla 🙂

hruska82
16. feb 2013

@iwqa Suhlasim so @svetlusska-ou. Na Sk su tie iste kociky ako v PL.

iwqa
autor
16. feb 2013

@hruska82 hej ale určite drahšie ako v Poľsku, či?!

svetlusska
16. feb 2013

@hruska82 ja zhanam teraz kocik sportovy a v presove v jednom obchode som sa pytala ze skade tahaju kociky tak z pl a sama predavacka mi vravela ze mam radsej kupit tam ze lacnejsie..len hold na trznici nemaju ziadne schopne sportove co by boli aj na zimu vsetko kombinacie :(

svetlusska
16. feb 2013

@iwqa ja som 3-kombinaciu kupila za 263e, na slovensku v bj som pozerala podobny kocik bez vajicka 350e tusim mozno aj viac...znacka neviem aka bola...ale tak urcite pl bol....teraz som kupovala stolicku na jedenie pre maleho v polsku drevenu 24e u nas 45e...takze ase tak.

iwqa
autor
16. feb 2013

a neviete či aj niekde v Krosne alebo Rzesowe nieje taký podobný obchod ako v Novom Targu?

hruska82
16. feb 2013

@iwqa Ale jasne ze! V PL kupis niekedy aj za polovicnu cenu. Inak teraz ma napadlo, ze pred 15. rokmi sme v Nowom Targu kupovali kocik pre moju neterku. Vtedy prisli do mody tie prutene. Na SK sa predavali za 8 az 10 tisic Sk. V PL sme to kupili za 3300. Este ho stale mame, a akurat teraz (kedze cakame babatko my), sme z toho dali spravit interierovy kocik :D
@svetlusska My sme tiez kupovali na SK dovezeny z PL. Tiez nam bolo povedane, ze 95 % kocikov sa donasa z Polska. Akurat, ze u nas sa predavaju ovela drahsie.

svetlusska
16. feb 2013

@iwqa ja som sa dnes pytala asi 3 ludi a okrem obchodikov na trznici prej v celom krosne nie su ziadne ine obchodiky s kocikami....tak neviem...

nanulik
16. feb 2013

ahoj ja mám tiež z polska. tuším v targu ho kupovali naši. ja som s ním spokojná. mám ho aj vo fotoblogu.

alena1808
16. feb 2013

@iwqa v Nowom Targu su este 2 obchody s kocikmi a so vsetkym okolo deticiek, jeden uplne na zaciatku mesta, este pred trhoviskom vola sa BABYCITY, v nom som si kupila ja kociar X Lander 3kombinaciu za 520 eur pricom na SVK tenisty stal 700 - 750 eur. Taktiez mam postielku a vela drobnosti odtial. No a druhy obchod, ten je fakt obrovsky a maj v nom velky vyber kocikov a vsetkeho a myslim ze je aj ovela lacnejsi ako babycity a nachadza sa v nakupnom centre E-Leklerk. Tu som si zas kupila autosedacku pre vacsie babo. Tento obchod fakt odporucam. a v tomto centre v potravinach maju velmi lacne plienky Pampers Sleep and Play 🙂

svetlusska
16. feb 2013

@hruska82 jeeeeeej vyborne ste sa vynasli 🙂 len horsie je to so sportovymi ale nie golfacmi ale takymi klasickymi sportovymi pre vacsie babo na zimu....ktore su skladnejsie ako kombinacia...som dnes pochodila cely trh a nic...prosto nula bodov....ja ma takyto len je cely bezovy a bez vzoru http://www.kocarky-kocarek.cz/14176-kocarek-kaj... takze je dost zle skladny ale vanicka bola super...tiez je z polska

hruska82
16. feb 2013

@svetlusska Krasnucky mate!!! My sme nemohli pouzivat ten sestrin kocik, kedze nam do vytahu nevojde :D Tiez to malo take velke kolesa...tak sme si kupili 3-kombinaciu. Bolo dolezite, aby sportova cast bola velka a hlavne hrubsia, kedze maly bude mat okolo 9 mesiacikov v zime. Tak sme sa rozhodli pre tento...uvidime, ci sme si dobre vybrali :D

dabon
16. feb 2013

ahoj, my sme tiež boli v Targu, ale odišla som odtiaľ len vytočená. Myslela som, že je to oveľa väčšie, a že budú mať v ponuke čo sa týka kočíkov toho oveľa viac. Aspon čo sa týka tých "značkovejších" kočíkov ako napr. jane alebo x-lander. Je pravda, že sa tam kočík dá kupit aj o 100 € lacnejšie ako tu na sk. A ešte ak natrafiš na nejakú akciu 🙂 Inak ako píšu baby vyššie, tie obyčajnejšie kočíky tu u nás sú všetko PL, čiže ak neplánuješ kupovať nejakú extra značku, tak sa tam určite oplatí ist. Čo sa týka ostatného sortimentu - celkom pekný výber.
Nepáčilo sa mi tam ale to, že sa nedalo platiť kartou, lebo im sa to neoplatí 😠 a tiež prístup predavačiek otras. Mala som v ruke nejake rukavičky a spomenula som si, že by som ešte kúpila plachty, tak som chcela ist na poschodie, uff normalne spravanie voči mne, ako keby som ich chcela ukradnút 😖 .... Ja by som tam osobne ale už nešla 😉

svetlusska
16. feb 2013

@hruska82 juuu krasny je tiez.... tak ono nam sa vosiel 🙂 my pouzivame sportovu cast asi od oktobra kedze nas je velky chlapec uz od narodenia a do vanicky sa nam uz nevosiel hlavne ked chcel aj nieco vidiet tak som ho trocha nadvihla....no a sportova cast je nedomyslena na tu nasu konstrukciu je to dost lahka konstrukcia tak sa moze stat ze ak sa dieta trocha prehne tak zleti na hlavu preto aj chcem sportovu cast osobitne...my mame za chvilku 9 mesiacov...a to je tiez polsky alebo nie?

iwqa
autor
16. feb 2013

@alena1808 a ten druhy obchod je niekde blizko trhu??

ivana149
16. feb 2013

ahoj my sme pozerali kočik v Leluchove tak trojkombinacia tam stala 250e celkom pekny vyber, ale že nam kočiarik kupoval krstný (brat) tak sme nakoniec vybrali v Bardejove za 444e tiež trojkkombinacia, tak uvidime čo vydrží 🙂

iwqa
autor
16. feb 2013

@hruska82 wow super to vyzera, dobre ste to vymysleli 🙂

hruska82
16. feb 2013

@svetlusska Dakujeme 🙂 Tento ma tiez celkom velku vanicku, no uvidime, aky velky bude ten nas drobec :D Ano, viem o com hovoris. Viem, ze sestra si tiez zvlast kupovala sportovy kocik, kedze velka konstrukcia a ten sportovy bol dost nevyhodny a smiesny :D Aj ten sportovy sme kupovali v PL za 2500 Sk (tu sa vtedy tie iste predavali za 5000 Sk). Tento nas vraj ma Holandsku licenciu, no vyraba sa a donasa sa z PL :D Tak vy ste uz taki velki, zlati 🙂

cukriiicek
16. feb 2013

Nemá niektorý obchodík aj eshop???

svetlusska
16. feb 2013

@hruska82 tak my sme uz pri narodeni mali 54cm :D ale tak zivan je to velky..tak hadam vam bude dobre sluzit 🙂

zuzka496
16. feb 2013

V Targu na trhoch nie je velky vyber, ale da sa s ujom dohodnut, (farby, ak nesedia), vozi do GA a TT.
My sme vybrali Tako Captiva-3komb. - 330 €, orazil zarucny list, dal tel. kontakt.
Ma aj lacnejsie kociky, za 250 €. Za ten cas, co som si vyberala a zmierovala sa so zelenou farbou, predal 5 ks 🙂