• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

27. septembra 2016 
Ahoj stovka, prave minulu sobotu sme v Nowom Targu kupili 3-kombinaciu Slalom Pro 2008 v obchode Maluszek www.maluszeknowytarg.pl/
Je dobre vopred sa s nimi spojit telefonicky alebo mailom a zistit si ci ho maju na sklade, aby si sa tam nepreviezla zbytocne (ked sme tam boli my, tak napriklad nemali na sklade autosedacku Strata). 3-kombinacia u nich stoji 2800 zlotych. Na trhu kociky Jane urcite nezozenies.
25. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra1234, V/max maju na trhu v Targu za 300 Eur ale vie3 zjednat aj na 280 Eur
25. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A majú v PL aj take značka ako phil a teds,quinny,skate a podobne???Diky.
25. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila z polska jane slalom pro sportovu cast a vanicku za 2100 zlotych a miesto vajicka sme kupili autosedacku britax kedze strata vajicko je velmi malicke
25. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta britax autosedacka ale nejde nakliknut na jane slalom konstrukciu,vsak?
25. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neide ale ja aj tak maleho nebudem vozit v autosedacke po nakupnych centrach
a mam aj babyvak ak by som potrebovala maleho narychlo preniest.a investovat 4000 tisicky na vajicko ktore vyuzijeme max pol roka sa mi zdalo zbytocne a preto sme objednali normalnu autosedacku.jednak je aj bezpecna jedna z najlepsich a po druhe vydrzi nam dlhsie ako vajicko a kupila som ju za super cenu takze sa vytesujem :slight_smile:
ale ak chces vozit babo vo vajicku ktore nakliknes na konstrukciu tak len strata vajicko alebo ak zozenies niekde rebela este.
25. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka tá normálna autosedačka bola v akej cene, to je 9-18kg? dik :wink:
26. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
my sa chystame do Polska do Noveho Targu ked sa trosku otepli. Chcem sa spytat, ci sa v tej predajni Maluszek da platit aj Eurami. Na ich internetovej stranke som nenasla znacku kocika V max od Baby Smile. Neviete mi poradit ci ho tam skutocne neponukaju. Skusim tam inak aj napisat e-mail. Rozhodujem sa medzi spominanym V-maxom a X landerom XA... no a neviem sa rozhodnut.... :slight_smile: oba su to polske kociky, ale referencii ma viac X-lander, na V-maxe sa mi paci hlavne trosku vacsia vanicka a ze sa da dat aj do protismeru, tiez je trosku lacnejsi... Co si Vy o tom myslite? Myslite si inak, ze tieto kociky mozno dostat aj na trhu? A lacnejsie?
Vdaka za odpovede.
26. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som z BB a tiez uvazujem o kupe kocika v PL. Myslim, ze najblizsie to mame do Noveho Targu. Mne sa paci kocik Implast Bolder (polsky vyrobok) a chcem sa opytat, ci ste niektora tento kocik videli predavat na trhu, pripadne v kamennom obchode a v kde konkretne. U nas je ta cena cca 427.- € (šport+vanicka) a vajko za cca 138.-€. Mylsim, ze tam by mohol byt lacnejsi, len ci ho v Novom Targu aj zozeniem. :unamused:
Dakujem za akukolvek info.
pekny dnik :wink:
26. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tie čo ste nakupovali kočíky v PL. Aká je tam dostupnosť hlavne čo sa týka farebného výberu. Ide mi o to či sú tie predajne zásobené viacerými kusmi od typu alebo sa potom čaká a objednáva alebo ako t vlastne je :fearful: ? Neviem si predstaviť že by som sa tam trepala a potom by mi povedali že ano máme ale iba v tejto farbe...máte skúsenosť? :sweat_smile:
26. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onka - V-max majú len na trhu, ak som dobre pozerala a X-lander zas len v obchode, ale napr. my ked sme boli v Targu min. sobotu na X-lander mali šport. časť, ost. nemali na predajni.

lola4 - Impast Bolder som chcela pozrieť aj ja, ale nenašla som ho tam.

ramana - far.výber, ak chceš kúpiť z trhu veľký výber farieb nečakaj, ja som chcela zelený, taký aj mali ale okrem neho len červený a jeden v orange, iné farby som na trhu nevidela-ale keďže mali moju farbu tak som sa nepýtala čo ak chcem inú, v obchode neviem lebo tie kočíky ktoré som ja chcela značkové, tak nemali ani v obchode, len X-lander ale ten nemal všetko...
26. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V predajni Maluszek mozno platit aj eurami. Myslim, ze ostatne bolo zodpovedane.
26. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spytat kde je ta predajna Maluszek v Novom Targu, my sa chystame do Pl vo stvrtok a neviete este nahodou ci tam maju aj stolicky na krmenie? Dakujem
26. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mi sa chystáme kúpiť kočiar do Krosna. Bol niekto teraz v Krosne aké sú tam ceny? A ešte som počula, že sa oplatí zmeniť eurá na zloté až v Poľsku. Neviete aký je tam teraz kurz, lebo v NBS to je okolo 7? Ďakujem :slight_smile:
27. mar 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy - stolicky na krmenie tam maju cca 1500 Sk. a to kde je predajna tak musis hladat trochu dozadu, tam som to podrobne napisala.
27. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska0 dakujem krasne za tvoju odpoved, dufam, ze to najdeme podla mapy. No a ak by som sa mohla este informacne opytat to je niekde v blizkosti trhov v Targu alebo v centre? Dakujem este raz
27. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
uz davnejsie som tu citala ze menite zlote po 6,60 a vyssie
tak my sme boli v polsku v stredu a kurz bol 4,45 zlotych k euru
27. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi niekto poradit dobry obchod v polsku v Krosne na komplet detske veci?...prosim...chystame sa na trh, a chcela by som zajst aj do mesta, ci je tam nieco dobre, ked pisete o inych mestach. Pocula som o jednom na hlavnej ceste nad trhom, ale neviem ako sa vola. vie niekto?
27. mar 2009 o 16:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcem sa spýtať v Novom Targu je lepšie kupovať kočík ako na slovensku? Počula som že sa tam oplatí nakupovať všeličo. Problém je v tom že neviem kam presne zájsť. Chceme kúpiť kočík Titi, alebo niečo podobné, viete nejaké adresy v Targe na kočíky?
Ďakujem
27. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, boli sme v stredu v Bielsko Biala v obchode Gluck, bola som trosku sklamana, chcela som golfac Chicco Multiway, v All Toys stoji cca 140 EUR a tam vysiel v prepocte 142 EUR !!!! Nakoniec som kupila Maclaren Quest za 140 EUR :wink:
Detske stolicky chaby vyber,vcelku mali 3 stolicky Chicco Polly a 2 stolicky Baby Ono :frowning2:
Drahe detske oblecenie :frowning2:
celkom sa oplatili cumliky Avent, flasky so sosacikom Avent + rozne doplnky :wink:

Hned vedla Glucku je mensie nakupne centrum s obrovskymi potravinami Auchan, tak tam som si pokupila plienky Huggies 74 ks za 250 Sk, rozne detske vyzivky cca 13,- Sk, vlhcene obrusky Nivea dvojbalenie za 80,- Sk.

V celku sa oplatilo ist, len ten detsky obchod Gluck ma trosku sklamal. Chceli sme aj cestovnu postielku, mali 3 ks a najlacnejsia nic-moc stala 3000,- Sk :unamused:

Kedze sme tam nechali cca 250 EUR, dali nam zlavu 5% ale nie automaticky :wink:
27. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas ake su ceny v polsku hlbokych kocikov len hlboky nie kombinacia dakujem
27. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola v Targu a bola som sklamana.chcela som casualplay a len same polske kramy....
27. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy - do tohto obchodu sa da ist peso s trhov cca 15 min, ale odporucam ist autom blizko je parkovisko. Od parkoviska na trhu je to autom cca 2 min k obchodu. Odporucam ist najprv do obchodu urobit si prehlad a tak na trhy a potom sa vratit.

pepies - urcite sa oplati kupovat kocik v polsku ako na slovensku. Uspora od 2000 sk a viac len na kociku a to nehovorim o kompletnej vybavicke.
27. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska podla toho, aky kocik............... neviem, ci si si precitala, co som zazila na vlastnej kozi, Chicco Multiway bol este drahsi, ako u nas, na Maclarene som usetrila cca 1500,- Sk. Oblecenie predrazene, obliecky takisto, cestovne postielky ziadny vyber, takisto ledva som si vybrala detsku stolicku.
Kazdopadne sme usetrili hlavne na plienkach, vyzivkach, detskej kozmetike, cumlikoch, flaskach, hrkalkach ..... :wink:
Poliaci zvysuju ceny, hlavne pre Slovakov, lebo vidia, ze sa im to aj tak oplati ................

Evinka, v tom obchode Gluck v Bielsko Biala mali aj Casualplay. Ja predtym, ako sme vyrazili, som si zistila, ake znacky a tipy kocikov tam maju, aby sme nesli zbytocne .................. Kocikov tam mali naozaj velky vyber.
27. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
battole - včera som bola v krosne, presne ako píšeš, hneď cez cestu ako je trh sú dve nákupné centrá, sú tam super detské obchody - aspoň podľa mňa, kúpila som malej vecičky, topánky, topánočky sú aj lacnejšie aj drahšie, najlacnejšie cca 10 eur najdrahšie cca 25 eur, oblečko super, ceny o trochu drahšie ako detské tesco cherokee, ale oproti naším butikom lepšia kvalita aj ceny, podľa toho čo chceš, vecičky od bábätka až po predškoláka, akurát kočíky v tých centrách neboli, videla som len pár šporťákov od chicca, ale výbavička pre bábätko sa oplatí v obchodíkoch nad trhom, ceny dobré a mali aj značkové veci, ja osobne som na trhu nekúpila nič ...
27. mar 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evinka2311 casual maju iba v nowom saczi to je jediný obchod kde tento kočik kupiš blizko hranice prípadne pozri na polsku stranku casualu a najdi si všetky mesta kde ich predavaju ja som to tak urobila a oplatilo sa ušetrila som 9 tisic korun
28. mar 2009 o 08:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jannina1977- dik krasne za info. chystame sa buduci tyzden v sobotu, potom napisem, ako sme dopadli.
28. mar 2009 o 10:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evinka2311,casualplay maju aj v Novom targu v obchode Maluszek,nemaju ho sice vystaveny,ale kamoska tam najprv volala a spytala sa,ci ho vedia objednat,povedali ze ano,potom tam isli objednat sportak plus vanicku mako 2009 a do tyzdna mala kocik doma,postovne bolo cca 30 EUR a vyslo ich to cca o 8000,-SKK lacnejsie akona Slovensku
28. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli v Krosne a kúpili sme Zagma Bolero Extra. (športová časť ide celkom do ľahu a dá sa otočiť v oboch smeroch) s autosedačkou stál 980 Zl, my sme autosedačku nechceli tak 880 Zl, nakoniec sme sa dohodli na 870 Zl (5829Sk podľa aktuálneho kurzu). V cene aj pláštenka, 2 nánožníky a taška. ešte sme vzali jednu podložku na prebaľovanie: pôvodne 52 Zl, manžel vybavil 45 Zl (301,50). ako bonus nám ešte dali podbradník a ponožtičky. ešte sme obzerali Atlantic Espiro. v jednom obchode stál 1000Zl, v druhom 890 Zl. a zvažovali sme aj X lander trojkolku za 999 Zl ale mali len posledný kus a dosť zaprášený-ktovie ako dlho im tam stál :confounded: . pre malé sme už nič nekúpili. ešte benzín vyšiel na 26,40Sk tak sme natankovali :wink: ale vyhnite sa ceste okolo Domaše lebo vám vytrasie bábätká :confounded: .
28. mar 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opytat kde je ten obchod Maluszek v Novom targu .Ja som ho nenasla .Poslali ma do nejakeho baby centrum.A tam sa plati len v hotovosti.
29. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok